Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom bátyja molesztál és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bátyja molesztál és meg akar d. ugni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nem ÚGY a barátom, csak a legjobb barátom, aki történetesen fiú, na tökmindegy miért, de úgy alakult h most három hétig náluk lakom, amivel amúgy semmi bajom nem lenne, az anyukájával meg a húgával lakik, akiket imádok. Igen ám, csak pontosan az érkezésem napján beállított a bátyja (aki amúgy 22), hogy "na úgyis rég volt itthon, marad 2-3 hetet" (TUTI hogy direkt, persze tagadja) Ismerem régebb óta őt is és kb. egy szóval tudnám jellemezni : fuckboy. Akkora az egója mint az Univerzum, ahogy előadja, szerintem fél Budapest megvolt neki, amúgy jól néz ki, vízilabdás, meg minden, de sose kéne, mert tényleg egy büdös nagy paraszt...

Viszont mióta "együtt lakunk", (5 napja) nem hagy békén. Első nap úgy indított, hogy bent voltam a barátom szobájában, a bátyja berontott, egy szál törölközőben, hogy "na beszélgethetnénk, ha már ilyen sokáig együtt leszünk", nyomta a hülyeségeit, aztán hoppá, "véletlenül" leesett a törölköző, ott állt előttem egy szál f.aszba, de nemtudom, mire számított..

Ma reggel, csinálom a reggelimet, erre odajön mögém, megfogja a fenekem, simogat, konkrétan nem hagy békén. Akárhányszor beszól, én meg visszaszólok, azzal zárja le az egészet hogy "úgyis meg foglak d.ugni", folyamatosan utalásokat tesz, de pofátlan módon, és nem tudom mit csináljak. Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel....de ahj, nemtudom, mégis idegesít.

Mit tegyek?

18 vagyok


2016. febr. 11. 15:17
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem már felesleges küzdened és áltatnod magad, már tulajdonképpen megvagy neki...


A csávóban az a szemét, hogy az öccse kiszemeltjét csórja el.

2016. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Én sem értem mit kell itt az álszentet játszani.
2016. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
szerintem feküdj le a "barátoddal"
2016. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy, ha tényleg nem akarsz lefeküdni a barátod bátyjával, akkor szexelhetsz a barátoddal... Az igazán megalázó lenne a bátyjának, hogy a fiatalabb modell jobban bejön.


De felőlem csinálhatjátok szendvicsben is.... Esetleg szólhattok a szülöknek nincs e kedvük beszállni. A lényeg... HOGY EZ EGY KAMU KÉRDÉS!

2016. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%

Ha tényleg biztosra akarsz menni, hogy egyáltalán nem vonzódsz a pasihoz, egyetlen egy módon tudod letesztelni:

Ma este maszturbálsz egyet úgy, hogy arra gondolsz, hogy a srác éppen hátulról kefél és ez baromi jól esik. Ha így, ezzel a tudattal sülsz el és az orgazmusod után azt mondod, hogy életed legrosszabb elsülése volt, akkor tényleg nem vonzódsz a sráchoz.

Ha félúton abba hagyod, mert "fúj, ez nem megy", akkor pedig nem élted bele magad és tudatosan ellököd a gondolatot, de az nem jelenti, hogy nem vonzódsz picit sem a sráchoz.

Tuti módszer, de csak ha végig viszed.

Plusz ha orgazmusod van akkor egy darabig az kielégít, szóval nem lesznek gyenge pillanataid amikor engednéd a srácnak.

Ezt teheted a zuhany alatt, az ágyban, bárhol ahol jól esik.

2016. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 ~OnLány~ ***** válasza:
79%

:D Ha itt azt fogják írni,hogy hagyd a francba,úgysem fogsz senkire hallgatni.


Úgyis azt teszel,amit "kívánsz",amit akarsz. Most azt várod,hogy megfogják a kezed és bátorítsanak,mint első nap az oviban?!


"aztán hoppá, "véletlenül" leesett a törölköző, ott állt előttem egy szál f.aszba, de nemtudom, mire számított.. " ---> Nem tudod mire számított?Még csaj sejtésed sincs? Komolyan ilyen csöpp eszed van?


Olyan nevetséges vagy.

Add már neki oda magad,úgyis az lesz a vége.

Amit ma megtehetsz,ne halaszd holnapra..


Váoo,megfogja a feneked,simogat. És te hagyod.

Úgyis feelfogta a pasi az egészet. Tudja,hogy úgyis beadod a derekad,csak itt szivatod előtte a népet,mert nem tudod mit tegyél.


Figyi,ha már úgy éreznéd,hogy ez zaklatás,akkor cselekedtél volna ösztönösen,nem ide írod ki,hogy mi legyen a második lépés.


"Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel" ---> Na szevasz..:O

Ennyire egy pofátlan vérszívót. Komolyan már,ne szégyenítsd a női társadalmat,könyörgöm..

2016. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Szegény "barátod". Az ilyen traumák után nyírja ki valaki a fél családját.
2016. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
"Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel..." Mondom, hogy a jó külső felül ír mindent. Ennyit a nőkről. Megfog dugni, az biztos, a te beleegyezéseddel.
2016. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Istenem, de utálom, az ilyeneket, csak azért elnézni valakinek valamit, mert jól néz ki, de ha ronda lenne már akkor mindenféle szatír lenne. Nem idegesít ez a helyzet egy cseppet sem téged, csak jöttél ide sajnáltatni magad.
2016. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

De most úgy őszintén. Szerintetek abban mi az imponáló hogy paraszt velem, fogdos, bunkón beszél, belezabál a kajámba, utánamjön a fürdőbe, meg hasonlók? Szerintetek én ezt tényleg élvezem?

Annyit írtam, hogy jól néz ki, oké az egy dolog, meg ha épp olyan kedvem van, akkor tudok nevetni a hülyeségeken, de ettől függetlenül idegesít és zavar.

2016. febr. 11. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!