Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom bátyja molesztál és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom bátyja molesztál és meg akar d. ugni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom nem ÚGY a barátom, csak a legjobb barátom, aki történetesen fiú, na tökmindegy miért, de úgy alakult h most három hétig náluk lakom, amivel amúgy semmi bajom nem lenne, az anyukájával meg a húgával lakik, akiket imádok. Igen ám, csak pontosan az érkezésem napján beállított a bátyja (aki amúgy 22), hogy "na úgyis rég volt itthon, marad 2-3 hetet" (TUTI hogy direkt, persze tagadja) Ismerem régebb óta őt is és kb. egy szóval tudnám jellemezni : fuckboy. Akkora az egója mint az Univerzum, ahogy előadja, szerintem fél Budapest megvolt neki, amúgy jól néz ki, vízilabdás, meg minden, de sose kéne, mert tényleg egy büdös nagy paraszt...

Viszont mióta "együtt lakunk", (5 napja) nem hagy békén. Első nap úgy indított, hogy bent voltam a barátom szobájában, a bátyja berontott, egy szál törölközőben, hogy "na beszélgethetnénk, ha már ilyen sokáig együtt leszünk", nyomta a hülyeségeit, aztán hoppá, "véletlenül" leesett a törölköző, ott állt előttem egy szál f.aszba, de nemtudom, mire számított..

Ma reggel, csinálom a reggelimet, erre odajön mögém, megfogja a fenekem, simogat, konkrétan nem hagy békén. Akárhányszor beszól, én meg visszaszólok, azzal zárja le az egészet hogy "úgyis meg foglak d.ugni", folyamatosan utalásokat tesz, de pofátlan módon, és nem tudom mit csináljak. Zavar, de mégis csak nevetek rajta, meg hozzátartozik az is, hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna, de így csak poénnak fogom fel....de ahj, nemtudom, mégis idegesít.

Mit tegyek?

18 vagyok


2016. febr. 11. 15:17
1 2 3 4 5
 1/43 Lilalili ***** válasza:
24%
Nöm szaböd hagyni
2016. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
Ez tuti kamu!
2016. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
a telefonoddal feltudod venni a hangot, ahogy dumál esetleg... mutassad be a barátodnak, vagy az anyukának. Mond el, hogy nem zavar ha udvarolnak ,de ez már zavaró és zavar is Téged.
2016. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy pont nekik kéne bemutatnom, valószínűleg pontosan tudják, milyen :D

A barátom is folyton mondja, hogy nehogy egy szavát is elhigyjem, úgyis csak szexet akar. Mondjuk erre magamtól is rájöttem..

2016. febr. 11. 15:33
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

"megfogja a fenekem, simogat"

Ezek szerint, hagyod. Meg fog dugni. Beleegyezéseddel.

2016. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%

"hogyha nem így nézne ki, valószínüleg már kb feljelentettem volna"

Nabammeg, amíg ezt nem olvastam, még gondolkoztam is rajta, hogy mit javasoljak. Tudod mit? Ha olyan jól néz ki, akkor hadd szemétkedjen veled. Feljelenteni csak a kevésbé jól kinézőket kell.

Legalább most már értem, hogy miért van ez a sok nőket lenéző vélemény.

2016. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Ha megfogja a fenekem, azzal nem tudok mit kezdeni, max. eltolom a kezét, amit általában is szoktam..
2016. febr. 11. 15:42
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól néz ki, akkor macsó, ha nem néz ki jól akkor egy szatír ugye?
2016. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
55%
Meg fog dugni. Én is ezt mondom. Most ellenkezel, aztán ha elkezdi a játszma azon részét, miszeritn leszar, te fogsz magadtól pattogni nála, hogy kúrjon le :D
2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem írtam hogy macsó :DD csak annyit hogy jól néz ki

De ettől függetlenül igenis idegesít...

2016. febr. 11. 15:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!