Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex kidobott, nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex kidobott, nem szeret, utál stb. akkor miért molesztál, meg akar lefektetni?

Figyelt kérdés

szóval a pasik hogy képesek szexre azzal, akit tul.képpen utálnak? kibékülésről hallani sem akar, sőt ilyenkor menekülőre is fogja.

de amúgy maradtunk barátok, csak nagyon rosszul esik, hogy erőszakosan próbál fogdosni, meg invitál szexre, amikor már megbeszéltük, hogy MINDEN le van zárva.


én nem bírnék olyannal lefeküdni(így vele sem) akit utálok, sőt hányingerem van az olyantól.


2013. dec. 1. 16:38
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:

"de amúgy maradtunk barátok," akkro most mi is van?

Minek találkozol vele egyáltalán?

2013. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

küld el a fenébe

azért csinálja mert nem talál mást :D

2013. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért,mert uralkodni akar feletted,ki akar sajátítani.
2013. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

közöltem vele, hogy nem tudom mivel érdemlem én ezt, hogy bunkó velem, meg alázni akar, meg megszégyeníteni (tekintve, hogy kidob, utána meg használna)

erre reagált egy egyszerű boccsal.


amúgy azért maradtunk barátok, mert pl nekem nincs kivel tv-znem sem, mert bnők a pasijukkal, ő meg jah, valszínű nem talál mást, magyarán, hogy ne hülyüljünk bele a magányba

2013. dec. 1. 16:44
 5/17 ASOT ***** válasza:

Már bocs de te totál hülye vagy!


Még is mit vársz? Beengeded az ágyadba filmet nézni együtt kettesben szakítottatok elvileg, még is mi másra hajtana szexen kívül? Ha azt meg nem kapja meg nekiáll bunkózni.


Magány...már bocs de ha neked magány ellenében rá van szükséged akkor ezt fogod kapni...

2013. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Te vagy 15 éveske vagy, avagy nagyon de nagyon hülye. Vagy mindkettő. Nem tudom h érted e felfogod e a pirinyó agyaddal amit mondasz? he?????
2013. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nézhetünk tv-t


ennyire magányos vagy? :O

2013. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:
Csak mellékesen megsúgom,hogy amíg neked ő ebben a formában ott van veled nem fogsz mást találni...
2013. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

pl ha az adott pillanatot nézem csak, minden bnőm a pasijával van, mégis kivel tv-zek. kajálni sem jönnek el velem, max havonta egyszer, az exnél meg egy tel ha jó neki is, délben már megyünk is menüzni. amit idegenekkel megint nem tok megcsinálni (pl új srácokkal) mert velük valahogy még egy sétát sem lehet élvezni, mert feszeng, szorong, aggódik a pénze miatt, egy fagyira nem hívnak meg, felesben én meg idegennel el nem mennék sehova, mert nem is ismerem, tehát nem garantált, hogy jól fogom érezni magam, így kínból nem költök, akkor inkább már az ex.

és azt nem értem nála, ha tudja jól, hogy undorodom tőle szexuálisan már, hogy nem lehet ezt felfogni? hogy amit mondok, az úgy van.

2013. dec. 1. 16:56
 10/17 ASOT ***** válasza:
ááá ezt nem hiszem el...inkább hagyjuk :)
2013. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!