Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex kidobott, nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex kidobott, nem szeret, utál stb. akkor miért molesztál, meg akar lefektetni?

Figyelt kérdés

szóval a pasik hogy képesek szexre azzal, akit tul.képpen utálnak? kibékülésről hallani sem akar, sőt ilyenkor menekülőre is fogja.

de amúgy maradtunk barátok, csak nagyon rosszul esik, hogy erőszakosan próbál fogdosni, meg invitál szexre, amikor már megbeszéltük, hogy MINDEN le van zárva.


én nem bírnék olyannal lefeküdni(így vele sem) akit utálok, sőt hányingerem van az olyantól.


2013. dec. 1. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nehéz eset vagy

ne csórókkal találkozz

2013. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Te nagyon ritka sötétecske!

Ennyi ésszel, hogy tudsz a földön élni?

Szerinted!! Ha új kapcsolatod lesz ha megismersz valakit, annak nem ez a rendje, hogy randiztok járkáltok ismerkedtek?


Valahol meg is értem az ex-edet. Nem csodálom h ilyen, aki ilyen hülye az meg is érdemli hogy annak nézzék, és szórakozzanak vele.


Mond léccciiii mond h 15 nél nem vagy idősebb!!! Lécciiii! És akkor elnézem h ilyen sötét vagy.

2013. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
az exszel is ismerkedtünk. első randin meghívott üdítőzni, másodikon moziba, harmadikon bemutatott a barátainak, negyedik a családnak. mostanában meg kik találnak meg? sétáljunk a hidegben, hazakísérve már megakar csókolni, holott bennem még semmi se még annyi sem indult el, szóval ha beszélgetek valakivel 1 órát én még nem érzem azt, hogy csókolózni kellene, csak mert randi volt, aztán meg mindegyik nálam akar "hepázni" kiszolgáltatni magát, abban meg udvarlást nem érzek, vagy olyan, mintha én udvarolnék neki. anyáéktól már külön élek, 20 vagyok és sokat unatkozom, majdnem úgy élek, mint egy tata, jóhogy nem birom
2013. dec. 1. 17:29
 14/17 anonim ***** válasza:
unalmas vagy és besavanyodott, ezért unatkozol
2013. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát ja, az ex volt az élet. a mostani pasikkal meg mást nem lehet csinálni, mert csak a szexig látnak. semmire nem jók. csak arra.de nekem meg nem ez kell, hanem több.
2013. dec. 1. 17:39
 16/17 anonim ***** válasza:
De ahhoz meg tovább kell ismerkedned. De ahogy észreveszem nálad súlyos agyi problémák is vannak.
2013. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
próbálok ismerkedni, de valahogy egy idegen srác nem tud lekötni. azok a kényszeres kérdések, hogy hogy hogy vagy, meg hasonlók. áááh
2013. dec. 1. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!