Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lefektetni akar?

Figyelt kérdés
Ma facebook-on rámírt az egyik volt évfolyamtársam. Az elején csak általános dolgokról beszélgettünk,utána elkezdett bókolni. Megkérdrzte hogy valamikor nem-e találkoznék vele. Mondtam neki,hogy rendben. Megkérdeztem hogy mondja el hogy mit szeretne tőlem. Erre mondja hogy barátság extrákkal. Erre mondtam neki hogy akkor én csak egy kaland lennék. Erre mondja hogy nem tudom de most mennem kell mert el megyek itthonról. Röviden ennyi a történet. Szerintetek mit csináljak?
2012. júl. 8. 21:39
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Amit akarsz. Ha van kedved hozzá, tedd meg.
2012. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, extrákkal! :D
2012. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

barátság extrákkal azt jelenti, hogy megdug, amikor meg akar, és te nem nyafogsz. Nincs udvarlás, nincs ajándék, se telefonok, mert te nem vagy a barátnője. Ja, és mindemellett még csajozhat is.

Én nem mennék bele.

21/L

2012. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jó film a barátság extrákkal c. film

Amúgy meg ha tetszik a tag, ismerd meg és hátha :P

2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hat mit is mondhatnek..bokolastol szepen eljutott felfele a szamarletran..elegge hevesen jelezte hogy tobbet akar baratsagnal szoval ez teny..azt is levonhatod nyilvanvaloan a valaszabol hogy cska ugy eltunt hogy nem szeretne nyilatkozni mert mivel kerdore vontad egybol lelepett ez azt jelkepezi hogy vagy nem szeretne valaszolni vagy meg nem szeretne valaszolni,tehat nem szeretne nyilvanvalova tenni hogy mit akar toled.Tovabba..hogy lefekudni akar-e?Azt nem lehet tudni de hogy gyorsan akar valamit azt igen ,mert ahogy csak tudott minnel gyorsabban probalta jelezni hogy akar valamit,lehet valamiert nagy szuksege lett rad ,ha igy hirtelen felbukkan,valamit gyorsan akar.Lehet komoly dolgot mert rajott hogy mennyire odavan erted vgay hirtelen egy jo kefelesre van szuksege XD ,sajnos ezt nem tudod meg.En azt mondom probald meg lassuk mi lesz belole,de! ne eld semmibe se bele magad mindig szamits hogy csak egy gyors kalandot akar annak is latszik de lehet tevedek,egy probat meger,jo is kijohet belole de legyel kesz hogy semmi sem lesz,hajra sok sikert! 16f
2012. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még ha virágnyelven is, de megmondta, hogy azt akarja.

Te mit szeretnél tőle?

2012. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Barátság extrákkal annyit tesz hogy érzelmek és gondok nélkül fizikai örömöt okoztok egymásnak ... Ha nem akarsz egy kapcsolatot de dugni akarsz akkor csináld nyugodtan nem rossz dolog ..
2012. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kisóóóó válasza:
Győri a srác ?
2012. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legalább megmondta egyenesen mit akar tőled és nem hitegetett össze-vissza téged.....ez a te életed neked kell eldönteni,h belemész-e

Amúgy meg a film végén összejönnek ha jól emlékszem :DDD

2012. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!