Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szertintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertintetek lehetséges, hogy egy fiú kinője azt, hogy csak lefektetni akar egy csajt? És ha igen, akkor mennyi idős kor körül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

22-23.. van aki előbb. de miért baj az ha vki csak szexet akar? a nők annyira el vannak azzal h "jajmégne, jajmégne", h az már fáj... ja, mondom ezt lányként :)


22, l

2012. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért baj, mert én komoly kapcsolatot szeretnék..nem szexet aztán meghogy eldobjon..
2012. ápr. 17. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
és mi a jó komoly kapcsolatban? majd azt is megtalalod, addig meg élvezd az életet :) nem kell mindjárt benyugdijasodni :)
2012. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm... en mindig is igy voltam vele. csak tudatositanom kellett magamban hogy mi is tesz boldogga. soha nem a mennyiseg volt hanem a minoseg.
2012. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Kedves első! Azért, mert valaki nem akarja magát használati darabként kiárusítani a pasik felé, és van annyi önbecsülése, hogy csak avval fekszik le, akivel komolyan gondolja, nem jelenti azt, hogy prűd lenne. Ez nem a "jajjmégne, jajjmégne" kategória, szóval nem a két véglet létezik.


Amúgy ez nem kor kérdése, hanem személyiség. Vannak pasik, akik sosem növik ki, vannak olyanok, akik nem mennek végig mindenkin aki szétteszi a lábát, és van olyan akinek a komoly kapcsolat alapfeltétel (igen vannak ilyen pasik is).


Véleményem szerint, aki fiatalon cserélgeti a nőket mint a fehérneműit, az később sem fogja azokat komolyan venni. Én meggondolnám, hogy kezdjek e egy ilyennel a helyedben. Megváltoztatni nem hiszem hogy fogod tudni.

2012. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő. 13 vagyok de nem csak lefektetni akarok egy lányt. Arra vannak a ribancok. Avagy a jó mondás szerint " dugni bárkivel lehet de szeretkezni nem" aki csak dugni akar annak szerintem probléma van a fejében, persze más ha kvát... De gondolom a kérdésed nem arra vonatkozik.
2012. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kinőni, ha szerelmes lesz valaki, akkor nem akarja lefektetni a nőket, csak eggyel akar szeretkezni!
2012. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!