Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti egy hosszú kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti egy hosszú kapcsolatot követő szakítás után kiéltétek magatokat?

Figyelt kérdés
Hány éves kapcsolatról volt szó? Mennyi idő után lett újból párotok? Addig kiéltétek magatokat? Pasizás, bulik, egyéjszakások, szexbarátok stb.? Vagy tartottátok magatokat?
2016. jan. 18. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

17 voltam,mikor osszejottunk(első barátom)es 2 evet voltunk együtt.En szakitottam,ez 1 éve történt.Azota volt egy fel éves kapcsolatom,de azóta is pasizok,bulizok inkább:D Nekem kell ez a laza korszak.

20L

2016. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jol teszed. Fiatalon kell kielni magad kulonben 30-40 evesen jossz ra hogy meg nem eltel es akkor mar problema
2016. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17 évesen lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak,novemberben. Fél év alatt kibuliztam magam, randiztam, de mellette volt egy dugpajtim. Ez nem szép dolog de ez az igazsag! Aztan majusba egy egy teljesen véletlen találkozással találtam meg a párom,azóta együtt vagyunk és szeretjük egymást 2 éve :) kell a fiatalságnak az hogy kiélje magát! Abban a fél évben is lehetett volna barátom de nem kellett mert él eztem azt az életet. Most viszont visszagondolva már nagyon durván nem kellene!
2016. jan. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen.

18 évesen jöttem össze életem első pasijával (mindenben elsők voltunk egymásnak). 7,5 évig voltunk együtt, 2 v 3 évig együtt is éltünk. Szakítás után egy évig kiéltem magam: egyéjszakás/egyalkalmas kalandok tömkelege :D Aztán megismertem mostani páromat, akivel már 4 éve együtt vagyok :)

29N

2016. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

14 éves voltam amikor összejöttem az akkori párommal! 5 évig tartott a kapcsolat! Egy percig sem bánom hiszen az olyan kérdésekkel magammal szemben hogy : 'mi lett volna ha?' fölösleges. :) Szakítás után bulizgattam, ismerkedtem, most van egy másfél éve tartó kapcsolatom, Imádom őt :)

22/N

2016. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző kapcsolatom 4 és fél évig tartott. Nem volt könnyű feldolgozni a szakítást, mert úgy hagytam el, hogy szerettem. Kb. két év után lett újra párom, de a pasizást, egy éjszakásokat stb. kihagytam, nem vágytam rá se akkor, se korábban. Nekem jó volt az a két év úgy, ahogy volt, elég érdekes volt férfiak nélkül is, amikor meg úgy éreztem, hogy már vágyom egy kapcsolatra, akkor szerencsére meg is ismerkedtem a mostani párommal.
2016. jan. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, én sose voltam vadul bulizós meg egyéjszakázós fajta, majd pont egy szerelmi csalódástól fogok mindenféle farkat összefogdosni. Szerintem egy szerelmi csalódás nem feltétlen vonja maga után azt, hogy ki kell élni magad, nyilván mindenki máshogy éli meg, de pl én a legutóbbi kapcsolatom után (1 éves) abszolút nem éreztem szükségét, hogy a szokottnál többet legyek férfiak társaságában, vagy többet bulizzak. Nem tudom, hogy ez másoknál bizonyítási vágyból ered, hogy "na, neki nem kellettem, de ennek a sok másiknak meg igen", vagy csak egy kis stresszlevezetés, vagy figyelemelterelés vagy micsoda, de én sose éreztem ennek szükségét.
2016. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szerelmi csalódás vált ki ilyet,legalábbis nálam nem,főleg,hogy en szakitottam(első vagyok).Egyszerűen kalandvágyóbb típus vagyok,de ez az élet bármely területén elmondható rólam.De ezt mondhatom egy konzervatívabb lánynak,mint amilyen Te lehetsz,úgysem fogod megérteni,mert mások vagyunk,máshogy állunk a szexualitáshoz is.Valaki igényli az ilyen kalandos korszakot az életében,valaki nem.
2016. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen ismerkedtem meg a barátommal, négy évig voltunk együtt. Utána külföldre költöztem tanulni, ahol minden hétvégén volt buli, volt pár kavarásom, egy egyéjszakás kaland és egy srác, akivel 4 napot végigszexeltem a hazautazás előtt.

Bőven kiéltem magam, meg rájöttem, hogy ezek a fajta együttlétek nem nekem valóak, nem elég kielégítőek lelkileg, így most ismerkedek és várom, hogy találkozzak valakivel, akivel komolyabb kapcsolatom lehet.

21L

2016. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!