Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon fájdalmas szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fájdalmas szakítás után lehet valakinek rendes, hosszú kapcsolata?

Figyelt kérdés
26/L, 3+ évig jártunk. Ő nagyon jól csinálta, én rontottam el. :( Első szerelem, tapasztalatlanság, nagyon fáj. Mondjátok, hogy van felfelé!
2016. jan. 5. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem szabad mindjárt belevágni egy újabba. Nekem is hónapok kellettek, mire végre nem az exemet kerestem minden lányban. Persze lehet felejtésnek használni valakit, de nem ajánlom.
2016. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

van felfelé, de idő kell a sebek begyógyulásához...

ne ugorj bele egy kapcsolatba csak azért, hogy a régit elfeledd!!! lehet most nem látod a fényt az alagút végén, de ha egyenesen mész akkor egyszer kiérsz oda, rajtad múlik, lehet most nem hiszed el, de majd meglátod :)


22F

2016. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a gyász időszaka. Teljesen normális, amit most érzel. Aztán majd tompulni fog, de még most hagyd, hogy fájjon, vagyis fájja ki magát! :) És nyugi, ez után majd jön a fölfelé!
2016. jan. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak felfelé van. Ilyenen mindenki átesik. Ki lazábban kezeli, kit jobban megvisel.
2016. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki 9 éves kapcsolatból száll ki, majd 1-2 hét után ugrik bele egy másikba, az mennyire normális? (feltételezve, hogy az utolsó fél évben nem érzett irántam semmit) Illetve én mikor leszek végre túl az egészen?!
2016. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!