Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú betegség, szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú betegség, szakítás után depresszió?

Figyelt kérdés

Az időjárás sem a legjobb, rendkívül lehangolt vagyok. Néha alig tudom visszafojtani a sírást. Rohamok jönnek rám, mintha valami nyomná a mellkasomat a szívemnél. Nem tudok semmi másra gondolni, csak rá, és hogy miért tette, hogyan volt képes rá. Nagyon csúnya eset volt, és szinte semmilyen jel nem mutatott rá.

Érdemes elmenni pszichológushoz? Tud segíteni bármit?


2015. dec. 8. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Akkor most kezdj el azokra gondolni, akiknek nincs mit enniük, nincs hazájuk, nincsenek szüleik, mert árvák, nincsen lehetőségük iskolába járni, nincs módjuk dolgozni menni, nem volt soha senkijük esetleg, és még betegek is mondjuk, vagy néhányan már meg is haltak.


Az ember hajlamos az önsajnálatra, ami nem egy vonzó tulajdonság. Szerintem látnod kéne, mennyire is szerencsés ember vagy a magad módján.

2015. dec. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy szükséged van pszichológusra, akkor tényleg menj el.
2015. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, van, akinek sokkal rosszabb. Olyan is van, akinek sokkal jobb. Mindezt tudom, felfogom, de attól még pszichológiai tény, hogy nagyon a padlón vagyok, bármenny gyerek is él a szegénységi küszöb alatt, és bármennyien veszítik el a házukat, családjukat a különböző fegyveres konfliktusokban. Lehet, hogy kívülről aránytalan, de attól még tény, hogy ezt érzem.
2015. dec. 8. 12:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy segíthet-e valamit. Szóval jobb-e bármivel, mintha egy mezei baráttal beszélném meg.
2015. dec. 8. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet. Nekem enyhébb rosszulléteim voltak szakítás után. A sokk miatt nem tudtam feldolgozni. Segített, hogy egy kívülálló is meghallgatta a problémámat és megállapította, hogy semmi komolyabb mentális problémával nem küzdök. Ideiglenes állapot, és túl leszek rajta idővel. Öntött belém egy kis lelket, és megkönnyebbülni nem sikerült, mert attól még éreztem a fájdalmat, de ahhoz, hogy ne kattanjak be, szükségem volt arra a beszélgetésre.
2015. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Persze, ártani nem árthat az biztos, de a leírtak alapján ez egy teljesen egészséges reakció...
2015. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!