Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex előtt ha nyalom a csajt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex előtt ha nyalom a csajt, esetleg ujjazom, akkor el is kell mennie vagy ez csak bemelegítés?

Figyelt kérdés
Tehát egyszer el kell mennie nyalásnál is, utána meg dugásnál is? Vagy nyalásnál csak bemelegítünk és félbehagyom valahol?
2016. jan. 10. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mindig változó. Mivel én nem tudok hüvelyi úton elmenni, ezért mindig gondoskodik a párom róla, hogy nekem is jó legyen.

Általában kis kölcsönös előjáték bemelgítésképp, majd jöhet a menet, és mikor már érzi, hogy eltudna menni, akkor kényeztet engem, majd ahogy szeretné befejezem szájjal, vagy bennem megy el.

Nincs kötelező forgatókönyv, ahogy nektek kényelmes. :) Beszélgess a lánnyal, hogy egyáltalán képes-e a hüvelyorgazmusra, átélte-e már, mert ha nem, akkor más választásod aligha van... :)

2016. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!