Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal feleségek, a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal feleségek, a párotok veletek sem szexel?

Figyelt kérdés
Nevetségesnek érzem a havi egyszeri alkalmat.Nincs senkije,külsőm nem változott,és nem csak fekszek mint egy darab fa.Mi lehet az ok? Nem birom már,hogy folyamatosan magamhoz kell nyúlnom,mert ő nem akarja.Beszéltem vele erről,érdemleges választ nem adott,csak annyit hogy fáradt.Oké,de mindig? 27N
2016. jan. 3. 23:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
miért fáradt? biztos ez a baj? ha igen, hogy tudtok rajta változtatni?
2016. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Látom valaki írta a gumit,nem gumiban szexelünk.Prűd sem vagyok,sőt nyitott vagyok mindenre amit szeretne.Csak megalázó kezd lenni hogy mindig kuncsorogni kell egy kis szexért.Nem csaltam meg kitartottam,de kezd betelni a pohár,hogy még én töröm magam a kapcsolatunk miatt,ő a füle botját sem mozdítja.Itthon nem terhelem házimunkával,ágyba kávé,masszír,még kérni se kell.Viszont egyedül nem megy.
2016. jan. 4. 00:25
 13/21 anonim ***** válasza:
és amikor van szex az milyen. ezt leírhatnád.
2016. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%

oké, akkor a gumi nélküli szex legalább 1 jó pont. akkor is unalmas mindig ugyanazt a nőt ... érted!


próbáld megérteni őt. szerintem teljesen normális! én sem szexelnék többször.

2016. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
küldesz képet magadról privátban? kíváncsi vagyok rád.
2016. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos, hogy nem csal meg a párod?

Én férfiként mondom, hogy egy egészséges férfinek nem hogy havi, de még heti 1 szex sem elég szerintem.

Sőt... magamból kiindulva én hetente 3-4 nap találkozok a barátnőmmel, és ezeken a napokon mindig van szex, de én akár a 7 nap napjából mind a 7-en tudnék szexelni. :D

Egyébként meg saját magadnak csinálsz rosszat, az tényleg nevetséges, hogy könyörögni kell a szexért.

Lehet, hogy lelkileg szereted a párodat, de biztosan találnál olyan férfit, aki benne lenne olyanban, hogy csak hetente 1-2-szer összejönnétek, és csak szex.

Sőt.... sok férfi kimondottan örül annak, ha csak szex van egy nővel. Én is már voltam nem egyszer ilyen csak szex kapcsolatban. :D

2016. jan. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 szaszaa11 ***** válasza:
Beszéld ezt meg vele és mondd el neki hogy neked erre szükséged van, ha neki nem is, de neked igen, szóval tegye meg érted. Aztán ha ügyes vagy, akkoris élvezni fogja ha savanyú szájízzel megy bele. Legutóbbi exemmel mindig csináltuk, mikor csak lehetett, aztán 7 hónap után összekoltoztunk. 7\7 nap csináltuk, reggel, este, amikor csak alkalom volt rá... Hétvégén volt hogy ki sem szálltunk az ágyból csak szeretkeztünk és egymáshoz bújva pihentünk. Ez nálunk így ment 1 évig, aztán szétmentünk. A szemét liba megcsalt, na gondolhatod. :) pedig aztán köztünk működött a szex, és rengeteg volt.
2016. jan. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%

Ha a 35 éves párom havi egy alkalommal kívánná a szexet, és rendszeresen elutasítana, amikor én kezdeményezek, próbálom elcsábítani, akkor bennem a következő lehetőségek merülnének fel:


1) Valami olyan egészségügyi gond (pajzsmirigy alulműködés, egyéb hormonális ok, urológiai, andrológiai probléma stb.) áll ennek a hátterében, amit fontos lenne megtalálni és kezelni, nem csak a szexuális életünk miatt, hanem az ő egészsége miatt is.


2) Nagyon komoly lelki problémái vannak, esetleg depresszió, aminek nem ismertem fel az egyéb tüneteit.


3) Elhidegült, eltávolodott tőlem érzelmileg, lelkileg, vagy bármi más okból szex helyett (is) rendszeresen maszturbál.


3) Feleségül mentem egy homoszexuális, vagy egy alapvetően sokkal inkább férfiak iránt vonzódó biszexuális orientációjú férfihoz, aki a családja, szűkebb környezete előtt nem akarta felvállalni a beállítottságát, azt, hogy nem (igazán) a nőkhöz vonzódik, vagy akár részben azért, mert gyereket esetleg szeretne majd, ezért lett egy alibi kapcsolata (bár ha a kapcsolat elején heti 5-6 alkalommal szeretkeztetek, és tényleg kívánt téged, akkor ez nyilván nem túl valószínű).


4) Van valakije, amit ügyesen titkol előlem.


Ha én lennék ilyen helyzetben, addig maradnék vele, amíg partner lenne abban, hogy próbáljunk változtatni, illetve a valós okot felderíteni, kezdve mondjuk egy alapos orvosi kivizsgálással - feltéve, ha tényleg nem titkol előlem valamit.


De ha azt érezném, hogy egyrészt nem őszinte hozzám, másrészt ennyire nem érdekli, hogy nekem a havi egy szeretkezés lelombozóan kevés, akkor akármennyire fáj, kezdeményezném a szakítást, mert fordított esetben is azt tartanám természetesnek, hogy ha nekem lennének nő létemre libidó problémáim, én utasítanám el rendszeresen a közeledését, akkor ne a homokba dugjam a fejemet, és a férjemtől/páromból várjam, hogy mondjon le az örömteli szexuális életről, ami szerintem egy párkapcsolat egyik fontos alappillére - ráadásul nem 47 vagy 57, hanem 27 évesen.


Megkérdezhetem, hogy gyereket akartok-e (terveztetek-e, amikor összeházasodtatok)?

2016. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Terveztünk babát,elvileg szeretne is csak sajnos nem jön össze.Amit most már annyira nem is bánok,mert így nincs jövője.Voltunk kivizsgálásokon,nem jöttek rá mi lehet a gond.Az hogy meleg lenne nem hiszem,mert csak nem tudna hazudni évekig.Szeretőt nem tart mert nincs önbizalma az ilyenhez.Szexbe is mindig biztatom,hogy jól csinálja.Tényleg jó,csak nagyon kevés.Azért is raktam fel ide a kérdést hátha valaki volt már hasonló problémával,és tud egy két tippet adni.Sokat dolgozunk,én is,ő is.Többműszakban,sajnos váltva egymást,minden nap.Szabad hétvégénk nincs.Nyaralni szeretne velem jönni most is nézegeti,hova kéne menni,akkor minden rendben ha elutazunk.Sok az unalmas nap,belefásult szerintem,de váltani nem akar,én meg helyette nem dönthetek.Mondtam már neki szépen,csúnyán,sőt fenyegettem válással is.Viszont azt sem akarom hogy kötelezőnek érezze a szexet,de ez nem állapot.Köszönöm az eddigi válaszokat,ment a pacsi mindenkinek.Ha valakinek van még tippje szívesen várom.
2016. jan. 4. 09:06
 20/21 anonim ***** válasza:

Én elmennék párterápiára, ha magától nem akar megnyílni, akkor talán egy profi kiszedi belőle mi a baj.

Tuti valami baj van, nem normális, lehet szervi baja is amit eltitkol (valami betegséget összeszedett vagy hasonló), de inkább lelki lehet az oka.

2016. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!