Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, de önbizalomhiányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, de önbizalomhiányos és naiv lányok miért nem adják lentebb a lécet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerintem mindenki tudja, hogy vannak kis naiv, önbizalomhiányos lányok, akiket könnyü manipulálni, és könnyen áldozatul esnek szivtipróknak.


Nekem most lett egy ismerettségem egy lánnyal, akivel pont ez a folyamat zajlik.


19 éves, 7 évvel fiatalabb, mint én, és látszik, hogy eléggé tapasztalatlan (szüz) és még sosem volt fiúja.


Nincs ezzel semmi baj, csak az, hogy ducibb.


Még ezzel sem lenne semmi baj, de én elég sokat küszködtem már a nőkért, és eléggé lesujtó, hogy ennyi kinlódás ellenére is még mindig csak a legalja nők jutnak.


Merthogy sok nőnél probálkozom és mindig a leggyérebb nő marad a végén.


Azt vallom, hogy vannak még ilyen kis félénk, manipulálható lányok, DE OLYANOK AKIK SZÉPEK.


Teljesen biztos vagyok ebben a kijelentésemben.


Csak ugye ezek a lányok nagoyn is jól tudják magukról, hogy hová valók a huspiac polcain. És elvárják, hogy a "megfelelően jó" küllemü fiu jöjjön.


Én meg sajnos nem vagyok az. Nem vagyok jóképű, de még nem is magas, nem is sportos alkatú (ez utóbbit az alkati adottságra értem)


És hát emiatt nekem arányosabban csúnyább nők jutnak csak. Mert az ő szemükben én vagyok a jóképű.


Vagyis szerintem inkább csak elfogadják ők is, hogy nekik ez jut.


Én nekem igazán nincsenek nagy igényeim egyébként, egy totál átlagos lány is jo lenne, aki az esetem kinézetre.


De az már nagyon felőröl ,hogy állandóan azon pörög az agyam, hogy ott a lány és nézem az arcát és azon gondolkozom, hogy FÚJ, de csúnya :(


És megyek nap mint nap a városban, és látok rengeteg nőt, akinek tetszik az arca is, mert nem csúnya.


De nekem náluk nem osztott lapot az élet sajnos.


Tudom van, aki ezzel nem törödik és elfogadja, amit hoz az élet. És tud neki örülni, de hát basszus...nem az én hibám, hogy nincs elég IQ-d, hogy észrevedd, hogy azért ez nem az igazi.


2015. nov. 22. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

Helyes!


A 19 évesed a következő években körbe fog járni a fasszkörhintán, és a jóképű és izmos pasik spermaürítőhelye lesz belőle, miközben ő szerelemben-kapcsolatban reménykedik, a jóképűek csak azért fogják őt dugni, mert a No.1 szexpartnerük éppen otthagyta őket valami okból (aranyásás), a No.2-nek éppen megvan, a No.3 nem ér rá, mert elutazott, szóval ilyenkor fognak ráírni a Te kis angyalkádra, aki alig várja, hogy megdugathassa magát.


Újabban terjed az az őrület, hogy a nők is azt képzelik magukról, hogy hódítanak, és ha sikerül valkivel dugniuk, azt teljesítményként állítják be, amire büszkék lehetnek, miközben azért tudjuk, hogy egy fiatal nőnek az alkalmi szexért nem kell tennie kb. semmit.

2015. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
jaj hagyjuk, ilyen mondatokért ugyis csak a nőgyülölő plecsni jár...
2015. nov. 25. 13:18
 33/56 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ellenségesebb a nőkkel, mint a férfiakkal, az emberben benne van a rossz, bennük is és bennem is. A világot nem tudod megváltoztatni, de Önmagad igen, erre kell fókuszálnod, fejlődési céljaid legyenek. Még akkor is, ha sose leszel jóképű. :)
2015. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
itt nem a jóképűség hiánya a lesújtó, hanem az, hogy csak a ronda nők jutnak folyton.
2015. nov. 25. 13:33
 35/56 anonim ***** válasza:
92%

:D akkor most elmondom ez miért van!

Én azt várom el a másiktól, amit én is nyújtani tudok (kívülről-belülről). Én felkelek mindennap 6kor hogy fussak egy órát. Aztán elmegyek egyetemre, délután dolgozom , este pedig jógára járok. Amúgy mindenhová bringával járok. Egészségesen eszem. A sport és az, hogy nem eszem össze-vissza meglátszik az alakomon és a bőrömön is, erre büszke vagyok. A többi; a "hozott" anyag, azért pedig hálás.


Én sportolok, elvárom hogy a párom se legyen puhány. Én egyetemre járok, elvárom hogy a párom is okos legyen. Ápolt vagyok (mit gondolsz mi jön?) elvárom hogy a párom is az legyen.

Mikor tehetem meglepem, főzök neki, boldoggá teszem és igenis elvárom, hogy ez kölcsönös legyen.


Szóval, azt tudom ajánlani hozz ki magadból a legtöbbet és azután várj is el valamit mástól

2015. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

jaj hagyjuk már...tohonya, unalmas, semmitmondó jellemü trampli nők elvárják a jó pasit és sajnos meg is kapják


tök mindegy, hogy csak szexre.


én még arra sem kapok még csak átlagos lányt SE

2015. nov. 25. 13:38
 37/56 anonim ***** válasza:
most gondolj bele, ha vki jóképű, de alacsony és a pénisze is kicsi akkor mit várhat ? milyen kategóriás nőt kaphat meg ?
2015. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:
jobbat mint én.
2015. nov. 25. 13:39
 39/56 anonim ***** válasza:
92%
Az lehet a probléma gyökere,hogy nem nézed őket embernek,nőnek,csak egy darab húsnak. Ez azonnal lejön.
2015. nov. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
92%
szerintem te semmilyen nőt nem érdemelsz meg
2015. nov. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!