Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, de önbizalomhiányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, de önbizalomhiányos és naiv lányok miért nem adják lentebb a lécet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerintem mindenki tudja, hogy vannak kis naiv, önbizalomhiányos lányok, akiket könnyü manipulálni, és könnyen áldozatul esnek szivtipróknak.


Nekem most lett egy ismerettségem egy lánnyal, akivel pont ez a folyamat zajlik.


19 éves, 7 évvel fiatalabb, mint én, és látszik, hogy eléggé tapasztalatlan (szüz) és még sosem volt fiúja.


Nincs ezzel semmi baj, csak az, hogy ducibb.


Még ezzel sem lenne semmi baj, de én elég sokat küszködtem már a nőkért, és eléggé lesujtó, hogy ennyi kinlódás ellenére is még mindig csak a legalja nők jutnak.


Merthogy sok nőnél probálkozom és mindig a leggyérebb nő marad a végén.


Azt vallom, hogy vannak még ilyen kis félénk, manipulálható lányok, DE OLYANOK AKIK SZÉPEK.


Teljesen biztos vagyok ebben a kijelentésemben.


Csak ugye ezek a lányok nagoyn is jól tudják magukról, hogy hová valók a huspiac polcain. És elvárják, hogy a "megfelelően jó" küllemü fiu jöjjön.


Én meg sajnos nem vagyok az. Nem vagyok jóképű, de még nem is magas, nem is sportos alkatú (ez utóbbit az alkati adottságra értem)


És hát emiatt nekem arányosabban csúnyább nők jutnak csak. Mert az ő szemükben én vagyok a jóképű.


Vagyis szerintem inkább csak elfogadják ők is, hogy nekik ez jut.


Én nekem igazán nincsenek nagy igényeim egyébként, egy totál átlagos lány is jo lenne, aki az esetem kinézetre.


De az már nagyon felőröl ,hogy állandóan azon pörög az agyam, hogy ott a lány és nézem az arcát és azon gondolkozom, hogy FÚJ, de csúnya :(


És megyek nap mint nap a városban, és látok rengeteg nőt, akinek tetszik az arca is, mert nem csúnya.


De nekem náluk nem osztott lapot az élet sajnos.


Tudom van, aki ezzel nem törödik és elfogadja, amit hoz az élet. És tud neki örülni, de hát basszus...nem az én hibám, hogy nincs elég IQ-d, hogy észrevedd, hogy azért ez nem az igazi.


2015. nov. 22. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése. Az élet szívás, ez van, fogadd el.
2015. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
NEM!
2015. nov. 22. 18:03
 3/56 anonim ***** válasza:
12%
ez van velem is sajnos :( nem igazán szép meg vékony nők jutnak! de hidd el nekik is a szupermacsók kellenének csak neki nem kell ő mert minek sexeljen 1 ocsmány kövér nővel amikor top 10 csajokat furhat .....
2015. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Ne általánosítsunk, vannak szép és okos lányok, akik okos pasit keresnek. Nem is kevesen. Ha őket nem találod meg, akkor vagy rossz helyen keresgélsz, vagy te sem vagy egy IQ harcos. Ki tudja :)
2015. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
11%

Namost...

1) gyurd ki magad ocsem,hamar nyomi a fejed,ugy merfoldekkel tobb eselyed lesz..

2) en kva jo csaj vagyok es jut is pasi boven,ha akarnek minden este massal dughatnek de.. Keves olyan pasi van aki komoly kapcsolatot akarna mert 1) fiatal vagyok nem eltemki magam 2) jol nezek ki es biztos megcsalom majd oket

Ne kerdezd en se ertem a logikat..

3) ne sirankozz fogadd el az eleted v tegyel ellene


Es igazad van a jo csajok a jo pasiknal nem adjak lejjebb. Pl en sose szexelnek olyannal aki nem annyira jon be,mert tudom h ket pillanat alatt talalok fullos pasit. Dehat nekem is van problemam ahogy latod,az irasommal ellentetben nem vagyok egoista bekepzelt kis pi..csa, kedves vagyok oszinte es figyelmes. De lof.szt se ér mert jol nezek ki es vagynem mernek odajonni hozzam a jol kinezo de kevesbe magabiztos sracok v a bunko szepfiuk talalnak be. Szoval te ne sirjal..

2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
98%

"A 10/10es lányok nem állnak velem szóba, mert csak 10/2es vagyok, ezért be kell érnem a 10/2-5ösökkel. Sajnáljatok!"


Leírtad a kérdésben, hogy te sem tudsz olyan lányokkal hosszútávon lenni, akiktől hányni tudnál, szóval nem értem, hogy miért várod el az ellenkezőjét. Ez a "húspiac" már csak ilyen...

2015. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
92%
Te elég szánalmas egy ember vagy és szerintem egy nőt sem érdemelnél meg.
2015. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
95%
Csúnya vagy, így jártál. Szóval sajnálom azt a lányt, akinek be kell érnie egy ilyen leggyérebb sráccal.
2015. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
0%
sajnos nagy a konkurencia az alfák viszik a yo nőket te meg örülj ha szóba áll veled az alja nő... de utálom ezt a 21 edik századot!!!
2015. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
87%

Jé itt egy "bezzeg a régi szép időkben..." emberke.


Nincs erre valami gyk babona, hogy aki először meglátja őket egy kérdésnél, annak 5 év szerencséje lesz?

2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!