Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, de önbizalomhiányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, de önbizalomhiányos és naiv lányok miért nem adják lentebb a lécet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerintem mindenki tudja, hogy vannak kis naiv, önbizalomhiányos lányok, akiket könnyü manipulálni, és könnyen áldozatul esnek szivtipróknak.


Nekem most lett egy ismerettségem egy lánnyal, akivel pont ez a folyamat zajlik.


19 éves, 7 évvel fiatalabb, mint én, és látszik, hogy eléggé tapasztalatlan (szüz) és még sosem volt fiúja.


Nincs ezzel semmi baj, csak az, hogy ducibb.


Még ezzel sem lenne semmi baj, de én elég sokat küszködtem már a nőkért, és eléggé lesujtó, hogy ennyi kinlódás ellenére is még mindig csak a legalja nők jutnak.


Merthogy sok nőnél probálkozom és mindig a leggyérebb nő marad a végén.


Azt vallom, hogy vannak még ilyen kis félénk, manipulálható lányok, DE OLYANOK AKIK SZÉPEK.


Teljesen biztos vagyok ebben a kijelentésemben.


Csak ugye ezek a lányok nagoyn is jól tudják magukról, hogy hová valók a huspiac polcain. És elvárják, hogy a "megfelelően jó" küllemü fiu jöjjön.


Én meg sajnos nem vagyok az. Nem vagyok jóképű, de még nem is magas, nem is sportos alkatú (ez utóbbit az alkati adottságra értem)


És hát emiatt nekem arányosabban csúnyább nők jutnak csak. Mert az ő szemükben én vagyok a jóképű.


Vagyis szerintem inkább csak elfogadják ők is, hogy nekik ez jut.


Én nekem igazán nincsenek nagy igényeim egyébként, egy totál átlagos lány is jo lenne, aki az esetem kinézetre.


De az már nagyon felőröl ,hogy állandóan azon pörög az agyam, hogy ott a lány és nézem az arcát és azon gondolkozom, hogy FÚJ, de csúnya :(


És megyek nap mint nap a városban, és látok rengeteg nőt, akinek tetszik az arca is, mert nem csúnya.


De nekem náluk nem osztott lapot az élet sajnos.


Tudom van, aki ezzel nem törödik és elfogadja, amit hoz az élet. És tud neki örülni, de hát basszus...nem az én hibám, hogy nincs elég IQ-d, hogy észrevedd, hogy azért ez nem az igazi.


2015. nov. 22. 17:58
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
89%
de figyelj,ha a csunya lanyok sem kapnak jo pasit,akkor neked miert jutna jobb a kategoriadnal jobb¿
2015. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
95%

11#

Ne keress logikát ebben. Ez csak egy szánalmas hülyegyerek, aki szerint az egész világ körülötte forog. Egy egoista f_szfej, akinekmeg sem fordul a fejében, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor változtasson rajta és ne csak a többieket hibáztassa

2015. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
jaj persze.....elmondom neked hogy a szépnek született emberek közül sem különb a nagy többség...csak ugye nekik a külsejük miatt elöjogaik vannak és élnek is vele
2015. nov. 22. 20:25
 14/56 anonim ***** válasza:
94%
De te nem születtél szépnek. Te ocsmány vagy kívül-belül egyaránt
2015. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:

belül ocsmánynak nem lehet születni


kivül ocsmánynak lehet


és onnantól a másik dolog csak egy következmény

2015. nov. 22. 20:42
 16/56 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy csak egy troll vagyok, de most nem poénkodok. Ilyen hozzáállással soha nem lesz nőd, mert az a kevés nő aki nem csak a külső alapján választ, az sem fog egy ilyen undorító emberrel összejönni.
2015. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
de nem kell a hozzáállással jönni állandoan, mert sok SZÉP embernek sem különb a hozzáállása, mégis jobbak a lehetőségeik meg a kilátásaik, mint nekem VALAHA lesz
2015. nov. 22. 21:07
 18/56 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, próbáld meg méltósággal elfogadni azt, amit emberek milliárdjai elfogadnak.

Nem leszel te sem szabályt erősítő kivétel, pláne nem ilyen személyiséggel...

2015. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
szerintem ezt csak a birka jellemü emberek képesek elfogadni.
2015. nov. 22. 21:18
 20/56 anonim ***** válasza:
93%
Szabasd át a pofád hülyegyerek
2015. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!