Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, de önbizalomhiányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, de önbizalomhiányos és naiv lányok miért nem adják lentebb a lécet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szerintem mindenki tudja, hogy vannak kis naiv, önbizalomhiányos lányok, akiket könnyü manipulálni, és könnyen áldozatul esnek szivtipróknak.


Nekem most lett egy ismerettségem egy lánnyal, akivel pont ez a folyamat zajlik.


19 éves, 7 évvel fiatalabb, mint én, és látszik, hogy eléggé tapasztalatlan (szüz) és még sosem volt fiúja.


Nincs ezzel semmi baj, csak az, hogy ducibb.


Még ezzel sem lenne semmi baj, de én elég sokat küszködtem már a nőkért, és eléggé lesujtó, hogy ennyi kinlódás ellenére is még mindig csak a legalja nők jutnak.


Merthogy sok nőnél probálkozom és mindig a leggyérebb nő marad a végén.


Azt vallom, hogy vannak még ilyen kis félénk, manipulálható lányok, DE OLYANOK AKIK SZÉPEK.


Teljesen biztos vagyok ebben a kijelentésemben.


Csak ugye ezek a lányok nagoyn is jól tudják magukról, hogy hová valók a huspiac polcain. És elvárják, hogy a "megfelelően jó" küllemü fiu jöjjön.


Én meg sajnos nem vagyok az. Nem vagyok jóképű, de még nem is magas, nem is sportos alkatú (ez utóbbit az alkati adottságra értem)


És hát emiatt nekem arányosabban csúnyább nők jutnak csak. Mert az ő szemükben én vagyok a jóképű.


Vagyis szerintem inkább csak elfogadják ők is, hogy nekik ez jut.


Én nekem igazán nincsenek nagy igényeim egyébként, egy totál átlagos lány is jo lenne, aki az esetem kinézetre.


De az már nagyon felőröl ,hogy állandóan azon pörög az agyam, hogy ott a lány és nézem az arcát és azon gondolkozom, hogy FÚJ, de csúnya :(


És megyek nap mint nap a városban, és látok rengeteg nőt, akinek tetszik az arca is, mert nem csúnya.


De nekem náluk nem osztott lapot az élet sajnos.


Tudom van, aki ezzel nem törödik és elfogadja, amit hoz az élet. És tud neki örülni, de hát basszus...nem az én hibám, hogy nincs elég IQ-d, hogy észrevedd, hogy azért ez nem az igazi.


2015. nov. 22. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

szép emberjként könnyü osztani az észt onnan fentről...


ez pont olyan eset, mint ahogy engem is utáltak gimiben, mert jók voltak a jegyeim.


de nem azért voltam jo tanuló, mert okos voltam, hanem csak mert otthon bemagoltam mindent.


tehát kemény munka


de ettől még utáltak, csufoltak, stb...azok az emberek, akiknek meg az iskola nem ment, ezért azt is utálták és inkább mellé jártak a kocsmába

2015. nov. 22. 21:40
 22/56 anonim ***** válasza:
95%

Ok, hát vannak alternatívák:

- rendelj katalógus feleséget Oroszországból

- "Szabasd át a pofád hülyegyerek"

- menj el egy forgalmas térre, vesd le magad a betonra, és hisztizz addig, amíg meg nem szán valami nő

2015. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
88%

ha tényleg szép csaj, akkor valszeg csak játssza az eszét, hogy ő csúnya és nem elég jó, valszeg nem önbizalomhiányos és tudja magáról h jó csaj.

a másik lehetőség, ami miatt amit az utolsó sorban írtál.

"Tudom van, aki ezzel nem törödik és elfogadja, amit hoz az élet. És tud neki örülni, de hát basszus...nem az én hibám, hogy nincs elég IQ-d, hogy észrevedd, hogy azért ez nem az igazi."

valszeg ők észrevették, hogy nem az igazi ha csúnyábbal elégszenek meg és nem akarnak. ahogy te sem elégszel meg a csúnyábbal:D

2015. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Ez van, el kell fogadni. Olvass evolúciós pszichológiát, és rájössz, hogy a nemiség, a másik nem iránti érdeklődés nem azért van, hogy örömet vigyen az életedbe, hanem azért, hogy ne haljon ki a faj. Így nézve nagyon jól működik, 7 milliárdan vagyunk.


Az élet így is, úgy is nehéz, a fiatal nőkre nagy a kereslet, és felfelé választanak, de a férjük, aki a szépségük és a hamvas fenekük miatt választotta őket, félre fog lépni az ösztönei miatt, sőt el is fogja hagyni majd, amikor 40 éves lesz a nő, mivel a férfi a jó testet szereti, amiatt válsztotta őt, és amiatt is hagyja majd ott 2 gyerekkel. Persze a megunt feleségeket védi a polgári jog, tehát a férfi jövedelmét elfelezik, de a nő a férfit nem kapja vissza, és ugyanolyan szintű férfit már esélytelen lesz találnia. Ennél valóban jobb helyzetben vannak az előnyös külsejű férfiak, mivel őket szeretik a kinézetük miatt, nekik minden csajozós duma működik, még a rossz is, kapcsolatban mindent megbocsájtanak nekik, mert meg akarják tartani a "jópasit".


De azt is el kell fogadnod, hogy ez genetika. Én se vagyok jóképű, de hálás vagyok a genetikámért, lehetne örökletes izomsorvadásom, és egy tolókocsiban tologatna anyukám (láttam már így felnőtt férfit), vagy születhettem volna vaknak, süketnek, szklerózisosnak, lehetnék 110cm-es törpe púppal a hátán. Egészséges vagyok, tudok szexelni, és próbálok kevésbé felszínes emberré válni, akit az érdekel, hogy milyen minőségű az élete, milyen minőségűek az emberi kapcsolatai.

2015. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Te vagy,aki a női portálon is ezzel nyomul?
2015. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
női portálon nem
2015. nov. 25. 12:41
 27/56 anonim ***** válasza:
Nézd,elég érdekes elképzelésed van a nőkről,az életről. Ha csak szexre kell gyönyörű nő, megsúgom, van olyan foglalkozású,aki pénzért megvehető.
2015. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
miközben mással pár óra füzés után elmennek a szép nők is.
2015. nov. 25. 12:51
 29/56 anonim ***** válasza:

LL-nek igaza van, sőt én kiegészítem.


Egy életed van, ezzel a genetikával kell végigélned. Jóképű nem voltál, nem vagy, és nem is leszel. (Én se vagyok).


Első feladatod fejleszteni Magad, főleg a kinézeted, mert az a legfontosabb az embereknek, az alapján ítélik meg a tetteid. Emellett a személyiséged is kell fejleszteni, főleg empátiát, együttérzőkészséget, mert ez arra is jó, hogy megértsd a mögöttes szándékokat. Ez a nőkhöz nagyon fontos, mert sose mondják ki mit gondolnak, és átlagos kinézetű férfiként nagyon sok hazugságot, kihasználást és aljasságot fogsz tőlük kapni, nemcsak párkeresés során. Szerintem a nők kb. fele nem is veszi emberszámba azt, aki nem jóképű, velünk szemben minden eszköz megengedett. Szóval erre szükséged van.


Emellett qrvázz, ha szexhiányod van. A qrvázást minden nőnemű előtt titkolni kell, még lánytestvér előtt is, mivel ők ezt lúzerségnek tartják, a saját helyzetükből indulnak ki, hogy alkalmi szexet 2 perc alatt lehet találni megfelelő partnerrel. Ez olyan, mintha azt mondanám az úszómedencémben ülve, hogy a hülye afrikaiak miért mászkálnak órákat a vödrökkel a vízért. :) Lásd az első oldali válaszoló lányt, aki ezt ismerteti.


Szóval közülük ezt kevesen értik meg, a legértelmesebbek csak.

2015. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

hát ebben igazad van, hogy a nem jóképüekkel minden görény módszert megengednek maguknak bármilyen szégyenérzet nélkül.


akkor én miért szégyellném magamat ugyanolyan görény módszerek miatt?


egyébként meg egyszer összejártam egy prostival (mondjuk csak két honap után tudtam meg, hogy ez a foglalkozása)...és volt olyan lány később, aki amiatt vett komolyan, mert korábban egy prosti ingyen kefélt velem...

2015. nov. 25. 13:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!