Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal mint én?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, végzős gimnazista. Mindig is kitűnő tanuló voltam, sok versenyen szerepeltem eredményesen. Szerintem nagyon sok mindent köszönhetek annak, hogy jó a memóriám, mert nem szoktam beledögleni a tanulásba. :D

Az első dolog, ami általában feltűnik az embereknek velem kapcsolatban, az az, hogy állandóan mosolygok. Szinte mindig nagyon jó a kedvem, imádok viccelődni, hülyéskedni, főként a humoros emberek társaságát keresem/kedvelem.

Nem szokásom ok nélkül hisztizni, de azért előfordul velem is. Apróságokon is ki tudok akadni, és ilyenkor tudok nagyon gonosz is lenni sajnos. :( Utólag mindig megbánom, és próbálok változtatni ezen.

Alapból őszinte, barátságos, megbízható lánynak mondanám magam. Rossz tulajdonságaim, hogy makacs vagyok, szeretem ha enyém az utolsó szó, idegesít, ha valaki valamiben jobb nálam és talán naívabb vagyok, mint kellene.

Hobbijaim az éneklés, zenehallgatás, olvasás, sorozatok, sminkelés, kutyasétáltatás, futás, biciklizés.

Külsőre 173 cm magas vagyok, nem nádszálvékony, de nem is duci, kb. 66-67 kg. Hosszú, enyhén hullámos, derékig érő barna hajam van. Barnák a szemeim is, szemüveges vagyok.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, minden érdekel, ha valaki alázni akar, tegye nyugodtan. :D Tényleg MINDEN érdekel.



2015. nov. 5. 12:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%

szerintem egy kép sokkal többet mondott volna el rólad mint ez a pár sor! Én nem tudom megmondani ennyiből. Nekem kell az, hogy hogyan szólalsz meg pl...De a leírtak alapján nem rossz...Viszont velem nem tudnád a makacsságodat kamatoztatni, ugyanis én okos ember vagyok, a szamár meg szenvedjen!

küldj képet priviben :)

2015. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
61%
Igen!
2015. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem zavar, hogy többet járok kocsmába, mint egyetemre, akkor simán! ;)
2015. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
72%
Őszinte leszek: minden amit leírtál teljesen az ideálom, azonban a 66 kg picit sok nekem (nekem bejön a nádszálvékony) illetve sajnálom, de olyan vagyok, mint te tanulás és memória terén, csak jobb, szóval egyfolytában ideges lennél mellettem (nem vagyok beképzelt, csak tisztában vagyok a képességeimmel) :) 21f
2015. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Hát ha nem zavarna, hogy gyakran kiakadnál rajtam :D
2015. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
45%
ez alapján igen, de önmagában azért nem volt egy mélyreható önjellemzés. nekem úgy tűnik, hogy 18 éves létedre még gyerekes vagy.
2015. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
ez alapján igen. ettől még lehetsz csúnya és akkor nem
2015. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Persze, simán nyerő lennél nálam! :)
2015. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
8%

Jó témába írtál, ez tetszik :D

A leírtak alapján tökéletes barátnő alapanyag vagy, viszont túl szép, hogy igaz legyen.

Viszont ha minden érdekel, annak örülök.

Akkor beszélgessünk a genetikus algoritmusokról, és mesterséges intelligenciáról :D

2015. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
nem mert ha megismernél kiraknád a szűröm
2015. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!