Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal mint én?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, végzős gimnazista. Mindig is kitűnő tanuló voltam, sok versenyen szerepeltem eredményesen. Szerintem nagyon sok mindent köszönhetek annak, hogy jó a memóriám, mert nem szoktam beledögleni a tanulásba. :D

Az első dolog, ami általában feltűnik az embereknek velem kapcsolatban, az az, hogy állandóan mosolygok. Szinte mindig nagyon jó a kedvem, imádok viccelődni, hülyéskedni, főként a humoros emberek társaságát keresem/kedvelem.

Nem szokásom ok nélkül hisztizni, de azért előfordul velem is. Apróságokon is ki tudok akadni, és ilyenkor tudok nagyon gonosz is lenni sajnos. :( Utólag mindig megbánom, és próbálok változtatni ezen.

Alapból őszinte, barátságos, megbízható lánynak mondanám magam. Rossz tulajdonságaim, hogy makacs vagyok, szeretem ha enyém az utolsó szó, idegesít, ha valaki valamiben jobb nálam és talán naívabb vagyok, mint kellene.

Hobbijaim az éneklés, zenehallgatás, olvasás, sorozatok, sminkelés, kutyasétáltatás, futás, biciklizés.

Külsőre 173 cm magas vagyok, nem nádszálvékony, de nem is duci, kb. 66-67 kg. Hosszú, enyhén hullámos, derékig érő barna hajam van. Barnák a szemeim is, szemüveges vagyok.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, minden érdekel, ha valaki alázni akar, tegye nyugodtan. :D Tényleg MINDEN érdekel.



2015. nov. 5. 12:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez alapján teljesen normális csaj lehetsz, aztán élőben ki tudja.
2015. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
92%
kizárt! 30F
2015. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
legtobb pasinak bejonnel sztem.
2015. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
"idegesít, ha valaki valamiben jobb nálam"....akkor te még valósznüleg nagyon sokszor leszel még ideges az életben....
2015. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
#14 ezzel én is tisztában vagyok :D annyiból azért mégis jó, hogy valami egész életemben motiválni fog
2015. nov. 5. 12:53
 16/41 anonim ***** válasza:
51%
Túl magas vagy és túl sok kiló.
2015. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
61%
Nálam a fentiekből a sminkelés az egyetlen kérdéses dolog. Ha hobbiként másokat, azzal semmi bajom, de ha magadat, az nekem picit sok. A többi belefér (a rosszak is).
2015. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, mintha a barátnőmről írtál volna jellemzést :D Meg is lepődtem egy pillanatra. Csak néhány dolog nem stimmel :)

Szóval nekem abszolút bejövős :D


23/F

2015. nov. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
A sminkelés szerintem nagyon érdekes, lenyűgöz, amit a profik képesek művelni valaki arcával. Engem annyiban érint, hogy sok sminkelős videót nézek, a különböző termékeknek utánaolvasok, a hasznosabb tippeket megjegyzem, de magamon nem igazán alkalmazom. Egyszer-egyszer egy buli vagy mondjuk halloween-i beöltözés alkalmával látványosabbakat is kipróbálok, de a hétköznapokban csak minimális mennyiséget használok, a sok sink viselése elég kényelmetlen tud lenni...
2015. nov. 5. 13:11
 20/41 anonim ***** válasza:
63%

Kíváncsi vagy mindenre, hááát jó!

Egyáltalán nem tetszenél. Valahogy az a mindig mosolygós,kislányos arcú , naív lány jut eszembe rólad, akinek még fogalma sincs semmiről, aki a barátaival vihorászik, tucatzenét hallgat...ha már itt tartunk, a zenehallgatás nem tekinthető hobbinak. A sorozatok kikészítenek. A sminket utálom. A kutyákat, bringázást, futást imádom. A hullámos derékig érő haj nem nagyon fog meg, olyan hercegnős, királylányos... Egyszerűen túl gyerekes, komolytalan lennél hozzám, de lehet hogy nem! Nem ismerlek. Ez a leírás a mai tinik 90 százalékára illik.

2015. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!