Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal mint én?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, végzős gimnazista. Mindig is kitűnő tanuló voltam, sok versenyen szerepeltem eredményesen. Szerintem nagyon sok mindent köszönhetek annak, hogy jó a memóriám, mert nem szoktam beledögleni a tanulásba. :D

Az első dolog, ami általában feltűnik az embereknek velem kapcsolatban, az az, hogy állandóan mosolygok. Szinte mindig nagyon jó a kedvem, imádok viccelődni, hülyéskedni, főként a humoros emberek társaságát keresem/kedvelem.

Nem szokásom ok nélkül hisztizni, de azért előfordul velem is. Apróságokon is ki tudok akadni, és ilyenkor tudok nagyon gonosz is lenni sajnos. :( Utólag mindig megbánom, és próbálok változtatni ezen.

Alapból őszinte, barátságos, megbízható lánynak mondanám magam. Rossz tulajdonságaim, hogy makacs vagyok, szeretem ha enyém az utolsó szó, idegesít, ha valaki valamiben jobb nálam és talán naívabb vagyok, mint kellene.

Hobbijaim az éneklés, zenehallgatás, olvasás, sorozatok, sminkelés, kutyasétáltatás, futás, biciklizés.

Külsőre 173 cm magas vagyok, nem nádszálvékony, de nem is duci, kb. 66-67 kg. Hosszú, enyhén hullámos, derékig érő barna hajam van. Barnák a szemeim is, szemüveges vagyok.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, minden érdekel, ha valaki alázni akar, tegye nyugodtan. :D Tényleg MINDEN érdekel.



2015. nov. 5. 12:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%

ne haragudj de ez most egy komoly kérdés volt?

ahogy jellemezted magad én simán összejönnék veled,

kedves,intelligens vagy, ilyen lányról álmodom

2015. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha meg van a kölcsönös szimpátia és a vonzalom. :) F
2015. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
cipőméret? szivesen hordasz magassarkút?
2015. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
39 és igen :D
2015. nov. 5. 12:17
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Ha szoktál bugyi nélkül lenni nem csak otthon az + pont
2015. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogna valami a külsejében, és egy hullámhosszon lennénk, akkor igen.
2015. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%
Mikor és hol kellene "összejönni"?
2015. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
63%

előny:

"18 éves vagyok"

"állandóan mosolygok"

"Szinte mindig nagyon jó a kedvem, imádok viccelődni"

"Utólag mindig megbánom, és próbálok változtatni ezen"

"őszinte, barátságos, megbízható lánynak mondanám magam"

"173 cm magas vagyok"

"nem nádszálvékony, de nem is duci, kb. 66-67 kg"

"Hosszú, enyhén hullámos, derékig érő barna hajam van"


hátrány:

"Apróságokon is ki tudok akadni, és ilyenkor tudok nagyon gonosz is lenni sajnos"

"makacs vagyok"

"szeretem ha enyém az utolsó szó"

"idegesít, ha valaki valamiben jobb nálam"

"sminkelés"


ennyiből ennyit tudtam leszűrni, de lehet nem jól látod magad, vagy éppen vannak tulajdonságok amelyeket nem soroltál fel...

de ennyi alapján szerintem mind külsőre, mind belsőre lehetsz vonzó...attól függ mi van még belül és kívül...


22F

2015. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha élőben is szimpatikus lenne, és komolyabb témákról is van önálló véleménye akkor lehetne róla szó.

De mivel az ország túlsó felén laksz (ez szinte biztos) ezért kevés esély van rá...

2015. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi konkrétat nem írtál. Az összes relatív jelző relatív, a kinézetet pedig nem lehet leírni (úgyis az arcodat nézném legelőször :D).


Ha a saját standardjaim alapján értelmezem a jelzőidet, akkor az egyetlen dolog, ami zavarna, hogy naiv vagy. A makacssággal és a gonoszsággal megbirkóznék, lévén hasonló tulajdonságokkal rendelkezem én is. ;)


Szintén rokonlélek vagy a "nem szoktam beledögleni a tanulásba" dologgal kapcsolatban, bár én nem tudnám megmondani, hogy minek köszönhetem az eredményeimet, mert biztos, hogy nem a memóriámnak. :D


Ami leginkább számítana egy kapcsolatot illetően, hogy hogyan képzeled el a férfi és női szerepeket, illetve hogy mennyire tudsz alkalmazkodni a rögeszméimhez, és mennyire tudok alkalmazkodni a tieidhez. Az általad említettekből és az utóbbiak megléte esetén igazán szívesen megismernélek. :)


19/F

2015. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!