Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes lenne újra ráhajtani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne újra ráhajtani az exemre?

Figyelt kérdés
Elváltunk. A gyerek nála van. A kapcsolatunk jó. Gyakran, szinte naponta találkozunk és végre lefogyott. Megint nagyon dogos noci lett és nekem bizony gyakran feláll ha beszélgetunk. Nagyon szívesen csinálgatnám, de az újra osszekoltozés szóba se johet a részemrol. Van ilyenre mukodoképes példa, hogy szexel anya meg apa, de nem laknak egyutt?

2015. szept. 25. 00:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
jah jöjj vele össze újból, meg a döglött kutyát is ásd ki a kertből.
2015. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#18 Ezt sajnos o alakította így, hogy válalhatatlanná tette magát. Ahogy szakított velem már két hónap múlva csúcsformában volt. Azt hittem, hogy le esik az állam és persze rendre megdugatta magát nagyjából mindekivel aki szembe jott. Ezen nem csodálkozom, volt mit bepótolni:) Csak látom, hogy mostanában nem jár sehová, egyedul fekszik az ágyában esténként és tévézget. Ha beszélgetunk akkor hosszan osszenéz velem, mindig csinosan oltozik, megfozi a kedvencemet, látom én, hogy mit akar, de én már nem fogom ot felválalni ezek után. Viszont tényleg jól esne újra szeretni egymást és az sem lenne utolsó szempont, ha a gyerekunk is láthatná ezt.
2015. szept. 25. 09:51
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakításkor, ha a nő szakít a párjával, és nem fordítva, szinte kivétel nélkül rövid időn belül csúcsformában lesz, mert az eddigi, pasira/férjre fordított időt magára fordítja. Szerintem a volt feleségednek erős önértékelési problémái lehettek a kapcsolatotok alatt, amiket te nem vettél észre. A mondatodból, hogy végre lefogyott, meg az tűnik ki, hogy ő is érzékelte, hogy számodra már nem az az ideális női esztétikum, mint volt megismerkedésetekkor, a szülés maga pedig sokat tehetett rá a megtépázott önbizalmára, így persze elment a kedve az olyan intim tevékenységtől, mint a szex.

Számára a válás afféle löket volt, hogy éljen tovább, ne ragadjon be; nem fekszik le akrákivel, de megteremti ennek látszatát, mert így is jelzi a függetlenségét, és gondos anyaként - ahogy kifejtetted - nyilván nem hordja százszámra a férfiakat haza.

A gyerek szempontjából meg... szerintem romboló hatású lehet az egész, amit leírtál. Már maga a válás is meghatározó az életében, de úgy hiszem, gyökereiben reneti meg a tartós, családias kapcsolatokról kialakított képét, ha odaállítasz néha napján egy kis kufircra. Mit tanulhat majd ebből? Anyu és apu már nem házasok, de összejárnak, mert...? És hidd el, a gyereketek is tudni fogja.

Másrészről meg, ha az exed bele is megy, akkor neki érzelmi alapon lenne, ám neked már nem, hiszen együtt élni, lakni, gyereket nevelni vele a nap huszonnégy órájában nem akarsz, tehát csak szexre kell neked, ezzel pedig őt sérted meg, és alázod porig.

Úgy hiszem, jobb egy barátság köztetek, hogy ezt tönkretedd a vágyaiddal, amikre ő - a válás végett - már nem tart igényt, és így a gyerek sem sérül tovább lelkiekben, ha azt látja, hogy a szülei ugyan már nem szerelmesek, de jó barátok, és közben nem tűnnek el a belső szobában néha, miközben őt a tévé előtt felejtik. Remélem, tudtam segíteni.

2015. szept. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az utolsóval maximálisan egyetértek. Mindent leírt, hosszútávon egy ilyen dolog csak negatívan hatna mindannyiótokra, a gyereket is beleértve.
2015. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!