Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes lenne újra ráhajtani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne újra ráhajtani az exemre?

Figyelt kérdés
Elváltunk. A gyerek nála van. A kapcsolatunk jó. Gyakran, szinte naponta találkozunk és végre lefogyott. Megint nagyon dogos noci lett és nekem bizony gyakran feláll ha beszélgetunk. Nagyon szívesen csinálgatnám, de az újra osszekoltozés szóba se johet a részemrol. Van ilyenre mukodoképes példa, hogy szexel anya meg apa, de nem laknak egyutt?

2015. szept. 25. 00:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
trópusi nyaralás szexmentes időszakban? erről mintha már olvastam volna ugyanitt. te az egész életed itt éled?
2015. szept. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nemhinném, de ha be tudnád linkelni akkor biztosra megmondom.
2015. szept. 25. 00:42
 13/24 anonim ***** válasza:
Manapság tényleg ennyire alacsony a színvonal?
2015. szept. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A válaszokat tekintve mindenképp.
2015. szept. 25. 00:47
 15/24 anonim ***** válasza:

nem tudnám

11

2015. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Nos, egy beképzelt köcsög vagy, aki pénzzel akar mindenkit megvenni.
2015. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hogy helyes lenne-e? Miért, milyen averzióid vannak?
2015. szept. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek vagytok, rajtatok áll. De én a nő helyében nem mennék bele egy ilyen helyzetbe, főleg ha halottam\olvastam volna amit most írtál.

"végre lefogyott" " Nagyon szívesen csinálgatnám, de az újra osszekoltozés szóba se johet "

Na ez mutatja mire kellene a nő. Szerintem ne rontsátok el az eddigi jó viszonyt, mert ezt a helyzetet a gyerek sínylené meg. Biztosan megviselné hogy van is apa, meg nincs is.


Félreértés ne essék, semmi bajom nincs azzal hogy egy volt pár összejöjjön szexelni, mert ha mindketten benne vannak miért is ne?

Itt itt inkább az az érdekes, hogy a gyerekre hogyan hatna a helyzet.

Mivel az átjött, hogy neked sokat számít a kinézet, (és ki ne nézne meg egy csinos nőt, vagy nőként egy helyes pasit? ) biztosan te sem hanyagolod el a külsődet. Szeretőnek találhatsz szép nőket, ezért ne rontsde el a jó viszonyt az exeddel.

2015. szept. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
rontsd. Bocs az elírásért.
2015. szept. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te a házasság alatt is csinálgattad volna, csak akkor le lettél pattintva, olyannyira, hogy a szexen kívüli jelenlétedre se tartott igényt. Öreg, ha a trópusi nyaralason se állt kötélnek, gondolod, hogy majd most, mikor bombanő lett, pont igent fog mondani? Veled eddig is dughatott volna, ha akart. De almodozz csak.
2015. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!