Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes lenne újra ráhajtani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne újra ráhajtani az exemre?

Figyelt kérdés
Elváltunk. A gyerek nála van. A kapcsolatunk jó. Gyakran, szinte naponta találkozunk és végre lefogyott. Megint nagyon dogos noci lett és nekem bizony gyakran feláll ha beszélgetunk. Nagyon szívesen csinálgatnám, de az újra osszekoltozés szóba se johet a részemrol. Van ilyenre mukodoképes példa, hogy szexel anya meg apa, de nem laknak egyutt?

2015. szept. 25. 00:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Helyesnek nem lenne helyes, de megpróbálhatod, bár én a helyében tuti nem lennék benne a dologban.

20/L

2015. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert?
2015. szept. 25. 00:11
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ne, basszus milyen szellemi sötétség kell ahhoz, ahol a lefogyás a hajtóerő.

Ne akarj az exednek rosszat, és kíméld meg őt magadtól.

2015. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Primitív, idióta alak vagy, Kérdés, eleve hogy jött veled össze bárki is :)
2015. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Tuti kamu, ilyen sötét senki nem lehet.
2015. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A primitív valahol jogos, (már ha ismered a szó valódi jelentését), de az idiotizmus úgy kifejezetten nem jellemzo rám. Uzletileg is inkább a sikeresek kozott tartanak számon, csakhát bejon a régi nocim. Ez van.
2015. szept. 25. 00:26
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Ja hogy most már túl van a nehéz időszakon, már nem kell támogatni, szóval újra nyeregbe szállnál? Undorító féreg az ilyen (elnézést a férgektől). Remélem úgy vágja rád az ajtót, hogy betörik az orrod.
2015. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy kamu. Manapság egyáltalán nem elvárás az éticsigánál nagyobb értelmi és érzelmi intelligencia, ha van pénzed és még imádod is magad, döngetheted a nőket, sőt, bármit tehetsz velük. Lásd a fenti példát.
2015. szept. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

szinte mindenki bepróbálkozik a saját exénél, aztán a nő vagy hagyja magát (ki)használgatni, vagy nem.

de okos nőnél nem kérdés.

2015. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mindíg is támogattam, meg fogom is mert nagyon szuper anya. Csak hát a szulés után egyszeruen leállt a szexel. Volt olyan, hogy egy trópusi nyaralásra is elvittem, hogy tudjon egy kicsit kikapcsolni. Na akkor szexeltunk utoljára. Hidd e l, hogy nagyon sokmindent megtettem, hogy egyutt maradjunk, de mégis o szakított velem.
2015. szept. 25. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!