Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki elmondaná mi a logika...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná mi a logika abban hogy az análmániás pasik nem szeretik a puncit?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdést ebben a témában, aztán rákerestem az anál szóra, elég sok tartalmat találtam. De majdnem mindenhol felmerült a kérdés, hogy a nő "olyan pasit keres, aki izgul a puncira" - mert hogy szerintük az anál oka, hogy lecserélték a puncit a popóra.


Még most is gondolkozok, mert nálunk rendszeres az anál, de képtelen vagyok felfogni, hogy itt mi a logika. Ha jól tudom a punci egy olyan zóna ami számunkra férfiaknak nemi vágyat okoz. Ha jól tudom a női segg is egy ilyen hely, mi több a mell is.


Ha ezt letisztáztuk (mert úgy látszik ez sokaknak nem világos), akkor felmerülhet a kérdés. Az sem világos, hogy akkor az orál miért nincs ekkora ellenszenvel, mert hogy orális szeretkezés is a punci lecserélése akkor nem?


Erre lehet úgy válaszolni hogy "nem, csak kiegészítjük vele a szeretkezést" - de konkrétan az anál is erről szól!


Tény hogy azon pasik közé tartozom akik már megszokták az anális együttlétet, így nem hiszem hogy hosszútávon együttmaradnék olyan nővel - ha a barátnőm nem lenne - aki nem tudja "kielégíteni" a szexuális vágyaimat. De ez így normális, hiszen ha a szex rossz, akkor az előbb utóbb magától is szakításhoz vezet.


De ennek ellenére megértem azokat a nőket, akik nem preferálják az anált, azt sosem mondom hogy igazuk van, mert ez nem egy fogalom hogy egyszer rossz akkor az mindig az, de különösképp nem zavar ha valaki nem análpárti nőként, úgy sem lesz a barátnőm vagy ilyesmi, akkor miért zavarna hogy mit ír?


Csak azt szeretném megérteni, mi az összefüggés az anál és a puncilecserélés között.


2015. szept. 10. 19:11
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Az a logika, h egy megkeseredett csaj írta ki az összeset.
2015. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Tudod én sem értem ezt az egészet. :) De mond édes kicsi szívem, te hogy reagálnál rá ha feldugnák a seggedbe a piszkavasat tövig? -.- Kb egy nőnek ugyan olyan ramaty érzés mint bárkinek. Lehet hogy valaki szereti, eddig ok, de gondolj már bele hogy az talán még sem arra való... ezen nincs mit gondolkodni. Egyszerűen az a hely nem arra való. Kész...
2015. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
28N Kimaradt... Előző voltam.
2015. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor írják azt :) Azzal sem fogok egyetérteni, mert nekem más a véleményem, de érthető, logikus, és azt már elfogadom érvnek.


De azt írni, hogy "neki egy olyan pasira van szüksége, aki gerjed a puncira" még nem zárja ki, hogy nem análmániás az adott srác.

2015. szept. 10. 19:50
 5/5 anonim válasza:
# 2 Nem mindenkinek ramaty érzés.Én több nőt ismerek akik szereik, mint akik nem.Ilyen logikával a száj sem arra való, hogy nemi szervvel tömködjék, mégis több embernek természetes, mint akinek nem.
2015. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!