Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől ilyen bonyolultak a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen bonyolultak a nők?

Figyelt kérdés

Egy lányismerősömmel beszéltem, és pont szóba jött az, hogy bonyolultak a nők..és ezt pont ő mondta, hogy ne keressek bennük logikát, mert nincs..

Mégis mi okozza ezt, hogy lehet azért valamit megtudni róluk/rólatok? :)



2015. szept. 1. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a butaság, és a logikátlanság okozhatja.
2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mi nők már csak ilyenek vagyunk! :D


Mit szeretnél tudni rólunk?

2015. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mindent!
2015. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Köszi hogy megmondtad helyettem :D

2015. szept. 1. 22:57
 5/15 aperitif ***** válasza:
100%

Egyetlen egy dolog van, amit minden nőről megtudhatsz: két x kromoszómájuk van, és nincs egyetlen egy y sem. Az összes többi dolog meg pont olyan, mint a férfiak esetében: van ilyen is, meg van olyan is.

De ha nem értesz egyet velem, akkor mondd el nekem, hogy mit lehet a férfiakról megtudni!

2015. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Eleve az emberek bonyolultak,csak a fiúkat mindenki leszarja
2015. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Van abban valami, amit a 71%-os testvér mond.
2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én például elég kiszámíthatónak érzem magam, minden téren. Szerintem a hormonális lezajlások ideje, különbsége miatt különbözünk ennyire tőlük. 22/F
2015. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ugyan. Minden ember más. Ez pedig azt jelenti,hogy mind férfiak mind pedig nők között lehet találni bonyolultabb eseteket.

A nők nem bonyolultak,ha pedig valamit nem értesz valakivel kapcsolatban szimplán rá kell kérdezni és hallgatni kell. Hidd el 10/9 ember elmondaná a problémáját ha látná,hogy tényleg érdekel.

Minden logikátlan viselkedés/gondolkozás mögött ott van valami kiváltó ok.

Ha például egy nő nagyon bizalmat a férfiak felé annak oka lehet az,hogy előtted már 5 fiú átverte,így egyből érthető,hogy óvatos.


Pontosan nem értem a kérdést. Ez a mindent tudni akarunk a nőkről elég tág és értelmetlen,mert mint mondtam mindenki más. Ha van valami konkrét kérdésed arra nagyon szívesen válaszolok,legalábbis megpróbálok,de arra ne kérj,hogy az összes nőtársam gondolatát leírjam.


A lényeg-amire talán kíváncsi vagy- az,hogy a legtöbb nő érzelmesebb,mint a férfiak,tehát szeretik a dolgokat a szívükre venni és mindent megoldani,tökéletesek lenni. Ez egy idő után pedig teher lesz és jönnek a problémák amik miatt nem értik meg őket.

De ez is egy hatalmas általánosítás,nem egy nőt ismerek akinek a gondolkodása férfiasabb,mint egy két férfié :D

2015. szept. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Mitől ilyen bonyolultak a nők?"


Miattatok!!!!

2015. szept. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!