Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a férfi logika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a férfi logika?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasok itt, ami azzal kapcsolatos, hogy örülnénk-e mi nők annak hogy látnánk pucér pasikat az utcán, vagy mit váltana ki ez a farok belölünk vagy hasonló kariberű kérdések.


Nem tudom miért hasonlítanak minket, engem nem érdekel idegen pasi testrésze. Imádom a férfiakat, a férfi farkat is, de csak ha tudom kié. Képről csak annyi esik le nekem, vagy élőben egy idegenről is, mintha egy asztalt néznék.


Arról is van véleményem, asztal szép is lehet meg ronda is. Férfiakkal is így vagyok. De miből feltételezik hogy ez számomra vonzó vagy nem vonzó pasi csak így vizuálisan felizgat? Vagy hasonlók?


Számomra vonzó pasit szívesen meglesnék, de nem gerjednék arra se fel, kivéve persze ha megnyíltam számára és tudom hogy ki is ő, és hogy mit várhatok tőle.


2015. jún. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben bőven van igazság,de van benne tévedés is.Illetve ami rád igaz az nem igaz a nőtársaid nagy részére.Sajnos.
2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi köze van a leírt dolgok bármelyikének a logikához ?
2015. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

logikailag van köze, hiszen a férfiak azt gondolják, hogy ők vonzódnak vizuálisan a nőkhöz, akkor mi is ugyanúgy működünk.


ezzel csak az a gáz, hogy ha kicsit utána olvasnának akkor alapvetően a nők nem vizuálisan élik át az örömöket, és ezt én is tudom, hiszen nő vagyok, de aki nem tudja, az se olvas utána csak ír. Szóval ha életem legszexibb pasiját is látom meztelenül, az se fog engem beindítani, ha csak nem vonzódom hozzá lelkileg.


1-es: Alapvetően vannak női és férfi hormonok, mindkettőből van mindenkiben. Van aki nő, de a férfi felé billeg a mérleg, ott ez előfordulhat elég sűrűn.

2015. jún. 19. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:

#3, az átlagnál több tesztoszteronnal bíró nők szintje közelébe sincs az átlagosnál kevesebb tesztoszteronnal bíró férfiakéhoz.

Mégis van egy hányada a férfiaknak, aki nem igazán "vizuális", érzelmek nélkül nem igazán éli meg a szexualitását, és mégis van egy hányada a nőknek, aki vizuálisabb, és érzelemmentes szexre is képes.

2015. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont kiskortól fogva csepeg belénk mindenhonnan ez a férfi=ösztönlény, nő=érzelemlény kép, ezek után nem csodálkozok a preferencia eloszlásán.
2015. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem. ha valakinek a farka vagy egyéb testrészei felizgatnak ahhoz engem általában erős érzelmek kötnek. persze, nem mondtam, hogy nem mondom egy palira, hogy na ő itt jól néz ki. de az valahogy kevés. legyen belül is valami. ami kisugárzik, amiért jól néz ki az egyén.
2015. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!