Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj lenne, hogy ennyire...

Baj lenne, hogy ennyire eltérek gondolkodásban a legtöbb lánytól és nőtől? Férfiak, fiúk (és persze nők), mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam azt a 'vicces' és 'aranyos' videót arról, mi a különbség a férfiak és nők között (rajzfilmszerű, ábrázolva a kör a nő és a kocka a férfi benne)


Az ilyenek engem mindig rettenetesen felidegesítenek, mert én a legtöbb nővel szembemegyek, ahogy a barátnőim is közölték.


Először is, GYŰLÖLÖK vásárolni, teljesen mindegy, mit, rosszul vagyok tőle (jó, a könyvesboltban azért remekül ellófrálok), két perc után már menekülni akarok kifelé a boltból, és nem értem, mi a jó a ruhák bámulásában, ha úgysem veszed meg. Bemegyek, megveszem ami kell, kijövök. Kész.


Telefonálni két órán keresztül barátnőkkel kizárva. Tíz perc, rendezzük le ami kell minél gyorsabban és tegyük le. Ha már muszáj akkor SMS, írni jobban szeretek, telefonálni nem igazán.

Nem beszélek folyton össze-vissza mindenről, annyira nem is vagyok beszédes, azt mondom ami kell és fontos, nem térek ki közben 419 másik témára. (barátokkal marhulás természetesen más kérdés)


Nem beszélek ki másokat a háta mögött, irritál. Ha bajom van, megmondom, őszintén az illető szemébe és sosem próbálok kertelni, nem látok bizonyos gesztusok vagy mondatok mögött 45 indokot, vajon ezt miért mondhatta vagy hogy gondolta. Úgy gondolta, ahogy mondta. Kész.


Van még pár apróság, de ez a lényeg, a barátnőim szerint "férfiagyam" van. :) ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok nőies, hanem hogy egy csöppet másképp gondolkodom mint a legtöbben.


Mielőtt bárki megkérdezi, igen, a kérdést leginkább azért írtam ki, mert felidegesített az a videó, és azért is, mert érdekelnek a vélemények - változnom kellene?



2015. jan. 6. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj, én is ilyen vagyok :) Ugyanígy feltudnak idegesíteni az ilyen videók, újságcikkek, meg bármi, ahol nőknek-férfiaknak kategória van. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy diszkrimináció áldozata vagyok. Csak mert másképp gondolkozom, mint a társadalom által elképzelt nők.

De egyébként férfiak is vannak ilyenek, akik mondjuk nem szeretnek sportolni, inni, meccset nézni, stb. Őket meg néha még le is nézik más férfiak, hogy nem igazi férfiak. Minket legalább ez a veszély annyira nem fenyeget, mert inkább vonzónak tartják ezeket a tulajdonságokat mások.

2015. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy átlag viszont magára ismer az ilyen egyébként sarkított videókban. Ettől persz sokan eltérnek, vagy csak részben hasonlítanak.
2015. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Csupa jó tulajdonságod van. Nem hittem ,hogy léteznek ilyen nők :D
2015. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem baj


a legtöbb ember nem mer önmaga lenni, mert fél, hogy kiközösítik/kinevetik/bántják mert más.

van 1 ilyen kép, hogy x a nő, és aki nem x az nem nő. miközben léteznek nők akiknek "férfi agya van", sőt, léteznek olyan emberek is, akik testileg sem nők vagy férfiak.


ha párkeresés szempontjából kérdezed, teljesen mindegy, milyen egy nő, ha nem aszociális, és jár emberek közé, biztosan idővel leszólítja valaki.


persze van aki inkább komolyabb vagy mélyebb kapcsolatot keres, ahhoz érdemes sokat ismerkedni, viszont nő létedre is lépned kell, és tlaálhatsz olyat is, aki kifejezetten az ilyen nőket szereti és neked is megfelelő, illetek egymáshoz.

2015. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyan azt kérded, baj-e, hogy nem vagy átlagos? Hát nem, NEM baj. Miért kell mindenkire sablont húzni? Nem attól nő egy nő, hogy ezeket a dolgokat csinálja.
2015. jan. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok. Ezek mellett pedig az érdeklődési köröm is inkább fiús vagy "semleges". Nem tudok rajta változtatni, de én egyébként is frászt kapok a "csajos" csajoktól. :)
2015. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!