Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi logika? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi logika? Egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Nyártól új országba költözöm, és ismerek egy férfit pont abból a városból, ahova megyek.

Bizonyos okok miatt évek óta beszélgetünk az interneten (nem csak ketten, többen, skype-on). Velem mindig más volt, mint a többi nővel. Állandóan piszkál, szándékosan kihúzza a gyufát nálam, én ugyanezt csinálom. Bevallom, megnevettet, és élvezem is. Többször is beszéltük, hogyha odaköltöznénk elvinne randizni,és alig várja, hogy odaköltözzek, és időt tölthessünk együtt. A lényeg, hogy ezek a kedves, aranyos pillanatai kétszer vannak egy hónapban, és egy esténél tovább nem tartanak. Utána megint csak piszkál, és idiótán viselkedik, néha kifejezetten bunkó. Ma letagadta, hogy utalt valaha is arra, hogy találkozni szeretne, és még nem gondolt rá, de nagyon szívesen csinálná. Én egyszerűen nem tudok elmenni rajta, a közös ismerőseink pedig biztosak benne, hogy mi egy párként fogjuk végezni, mert hogy mi vagyunk tipikusan azok, akik nem veszik észre, hogy belezúgtak a másikba és tagadják, de a végén minden szép és jó. Nem csak egyikőjük jegyezte meg, hanem sokan, számukra nyilvánvaló, hogy két ovis udvarol egymásnak. Én viszont akárhogy gondolkodom, nem értem. Szerintetek mi lehet ez?


25/F, 22/L



2015. máj. 28. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Aranyos történet.


Lehet, hogy érdemes lenne az egészet megbeszélnetek úgy, hogy ne éle legyen a dolognak és ne piszkálódás, hanem teljesen komolyan.


Könnyen lehet, hogy kattantok egymásra...

2015. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi. Megdugna.


Aki bunkó veled, az nem szeret, az magát szereti.

2015. máj. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A srác egy kicsit le van maradva, ugyanezt csináljuk általános iskola alsóban.. :) Szóval ugyanazt is jelenti, beléd van zúgva csak kicsit furán mutatja ki.. talán még ő sem biztos benne teljesen
2015. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te már belezúgtál, ha jól látom... ő is a maga módján ( 5 éves, ahogy írta valaki)

Azért a költözéssel kapcsolatban rá ne nagyon építs.

2015. máj. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!