Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegek és nem melegekhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek és nem melegekhez szól most a kérdésem?!

Figyelt kérdés

Miért van az, ha egy normális heteró nem kedveli, undorodik a melegektől (elsősorban fiúktól), akkor az már egy homofób, szívtelen barom, aki titokban vonzódik a saját neméhez? Ennyire logikátlan hülyeséget még nem láttam. Utálom a cigányokat (tisztelet a kivételnek) akkor Én most szeretem őket? Vagy pl: undorodom a szartól, nem enném meg, de titokban meg kívánom?

Ennyire szerencsétlennek, hogy lehet lenni? Ezzel akarnak visszavágni? Nem hogy magukba néznének és azt mondanák, hogy "Igen igazuk van, de nem tehetek róla, hogy ilyen "más" vagyok". Ez főleg azoknak szólt, akik itt hírdetik, hogy mások és vonúlgatnak a "dicsőségért". Persze a rendes, értelmes melegekkel nincs bajom, csak az ilyen díszbúzákkal akik még örülnek is neki.

Akinek nem inge, ne vegye magára!



2012. okt. 21. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés?
2012. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

a meleg és nem meleg kategóriába mindenki beletartozik, úgyhogy ezt felesleges volt kiírnod, mert egy kérdés az oldalon eleve mindenkinek szól


"fekete és nem fekete hajúakhoz szól most a kérdés"

2012. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
illetve van több is, de konkrétan mi?
2012. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A sz@rtól való undorodás evolúciósan meghatározott. Az ember azért undorodik a sz@rától, mert az egészségre ártalmas ha felzabálod.


A cigányokat a legtöbben azért utálják, mert kézzel fogható, személyes, rossz tapasztalataik vannak velük. (Amúgy ez is az emberi és állati természet része, nyilván amivel rossz tapasztalataid voltak, azt kerülöd, féled, gyűlölöd, hogy legközelebb ne következzen be a korábbi rossz élmény.)


Ellenben a melegekkel a legtöbb embernek nincsen semmiféle negatív tapasztalata, még csak hallomásból sem ismer az ember olyan történeket, mint a cigányok esetében. Lopás, inzultálás, bűnözés stb.


A melegek elleni előítélet (a cigányokkal szembeni előítéletekkel ellentétben) kizárólag szubjektív érzéseken alapszik, amit vallási okoskodással szoktak megpróbálni igazolni. Csakhogy a homofóbok legnagyobb része nem is vallásos, vagy csak annak mondja magát miközben vígan kufircol házasság előtt (amivel nekem semmi bajom, de akkor ne hivatkozzon a Bibliára, amikor elítéli a melegeket).


Innentől kezdve szerintem világos, hogy a homokosoktól való undor irracionális, aminek az okait a tudatalattiban kell keresni. Ezért gondolják sokan (én is, aki a legteljesebb mértékben bizonyos vagyok heteroszexuális mivoltomban), hogy aki menekül a homokosok elől ha pl. betéved egy b.zibárba, vagy pedig direkt kimegy demonstrálni ellenük, az így akarja bizonyítani (magának és/vagy a barátainak), hogy ő márpedig nem homokos. De ha teljesen bizonyos lenne a saját nemi identitásában, akkor mi szüksége lenne arra, hogy bármit is bizonyítson?


Ennyit a kérdés megválaszolásáról. Természetesen az más, amikor egy meleg egyenesen rádnyomul, vagy megmarkolja a feneked, miközben te heteró vagy. Olyankor engem is kiráz a hideg. De ugyanúgy kiráz a hideg, ha egy ronda csaj vagy öreg nő teszi ugyanezt. Mert nem vonzódom hozzájuk. Ilyenkor azonban a gesztustól undorodom, nem a másik személytől. De ettől még ugyanúgy tudok barátkozni, beszélgetni, együtt dolgozni egy meleggel, mint egy csúnya lánnyal vagy idős hölggyel.

2012. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A rendes, értelmes homofóbokkal nincs bajom, csak az ilyen díszbarmokkal akik még kérkednek is vele.
2012. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
jaj, már megint te? mit foglalkozol ennyire a témával, hacsak nem vagy benne érintett? menj inkább játszani, csak 14 éves vagy!
2012. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez itt a gyakori. Én csak kérdeztem valamit. Fáj ez neked?

Nem kell válaszolni és kész. Amúgy látod pont ezt kérdeztem. Sok ember foglalkozik a homikkal, közben ők sem azok. Ha azt kérdezném, hogy szexelni fogok és milyen lenne a legjobb óvszer, az persze nem baj. Mi a bajod jelenleg? Nem szítok gyűlöletet és nem hordok le senkit sem.

2012. okt. 22. 14:23
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
ha kicsufolom mas nemi identitasat kevesbe faj a sajatom
2012. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
XD! Remélem csak viccelsz....
2012. okt. 23. 20:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szítok gyűlöletet és nem hordok le senkit sem."


A más témákban tett hozzászólásaidból gyakran süt az undor. Persze, hogy nem szívesen olvasom az ilyeneket, és persze, hogy szívtelen baromnak tartalak, ha megzavarod a normális társalgás menetét ilyesmikkel. Egyáltalán, miért kell folyton meleg témákhoz hozzászólnod? Én se szólok hozzá, ha hüvelyváladékról, csiklóorgazmusról vagy éppen a spenót elkészítési módjáról van szó, mert számomra ez mind fuj. Úgyhogy egyáltalán nem tartom alaptalannak az elméletet, hogy tudat alatt valójában jobban érdekel a téma, mint amennyire bevallod magadnak.

2012. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!