Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak általában csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában csak azokkal a nőkkel rendesek, akik jól néznek ki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Erre amúgy pont tudok egy jó példát mondani ami megtörtént velem pár hónapja:

Volt az egyetemen egy csaj,aki baromira tetszett már régóta,de esélyem nulla lett volna nála,ezt azért láttam.

Nos egyszer volt közös óránk,és a számítógépen beugró Zh-t írtunk,én készültem,ő meg látszott hogy nem.

Beült direkt mellém,aztán mikor elkezdte akkor elkezdett jó pofizni,meg mosolyogni rám,hogy ugyan segíthetnék már neki...Akkor nagyon durván tetszett a csaj pedig.De a vak is átlátta,hogy csak addig tartott ez a mosoly,meg duma,amíg segítettem volna neki,de ezt már akkor láttam,mivel nem volt őszinte a mosolya.

Így hát megmondtam neki,hogy bocsi de nekem is azt kell csinálnom, a sajátomat,és ennyi.

Másnap amikor jött szembe az egyetemen,még köszönni sem tudott,figyelembe se vett...

Arról nem is beszélve,hogy azóta teljesen kiábrándultam azonnal belőle,most már akkor se kéne ha ő fizetne érte,pedig egészen csinos csaj volt.

Szóval nem,nem igaz.Én azokkal vagyok rendes,akik megérdemlik,vagy akik szintén rendesek velem.

Tehát ha egy nem annyira előnyös külsejű csaj odajön és megkérdezi normálisan,hogy x hely merre van,vagy az egyetemen nem talál valamit,akkor én is normálisan segítek neki,sőt volt olyan csaj akit el is kísértem odáig,amit keresett éppen az egyetemen belül.

Pedig tudtam hogy vőlegénye van,mert így kezdte,hogy neki jött intézni valamit.

Szóval a férfiak nem olyanok mint a nők,hogy csak azzal kedvesek vagy azokkal állnak szóba kizárólag,akik helyesek/szépek.

A nők csak ilyen felszínesek,a férfiak nem ilyenek,legalább is a többség biztosan nem.

24/F

2015. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg ezért van manapság annyi plázacica, mert a férfiak adják alájuk a lovat akár élőben, akár facebook-on.
2015. szept. 10. 09:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel tahó vagyok.
2015. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogyne kérdező. Ez is a Férfiak hibája.
2015. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát ha a férfiak többsége le se szarná az ilyen típusú nőket, akkor az ilyen nőknek nem lenne önbizalma és akkora egója :D
2015. szept. 10. 21:22
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos kutatások is kimutatták, hogy az emberek (mind a két nem) engedékenyebb, előzékenyebb, segítőkészebb egy olyan emberrel, akit szépnek találnak. :/ Ez a szépeknek jó. :D
2015. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!