Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most kezdtem el az autóra a...

Most kezdtem el az autóra a jogsit. Nagyon nehéz lesz a kresz? Eü vizsga? Oktatók általában rendesek?

Figyelt kérdés
köszi a választ.!
2010. ápr. 22. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez képest lenne nehéz :) Ismerek olyat aki 10x is megbukott, de olyat is aki egyből hibátlanul átment. Ez rajtad áll mennyire leszel szorgalmas. Az Eü vizsga dettó....Az oktatókról meg annyit, hogy ha nem akar lehúzni, akkor nem lesz vele baj :)
2010. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a kreszt a tanulás mellett egy programmal lehet jól begyakorolni. (A vizsgán is ugyanazokat a kérdéseket kaptam, mint amik a programban voltak). EÜ vizsga az már más tészta, nehéznek nem túl nehéz, de van 1-2 vizsgahely, ahol húznak keményen, ha nem tudod a dolgokat. Oktatók pedig általában rendesek, hiszen nagy türelem kell egy ilyen szakmához.

Összességében ne félj tőle, minden át lehet menni. A legnehezebb része a forgalmi vizsga, ott nagyon sokmindenre kell figyelni.

2010. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy ez az eü vizsga is egy vicc...sajnos láttam már pár balesetet, de még egyszer nem tapasztaltam, hogy valaki megállt volna elsősegélyt nyújtani, holott ugye mindenkinek kötelessége lenne...viszont azt is megértem, hogy lehet azért nem mernek belefogni, mert mi van ha nem jól csinálom...

ördögi kör

2010. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!