Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 éven felüli nőkhöz szól a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éven felüli nőkhöz szól a kérdés: Ti szoktatok magatoknál tartani óvszert általában vagy ha mondjuk egy olyan férfival találkoztok, aki nem közönbös számotokra?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, biztos ami biztos.
2015. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aperitif ***** válasza:
Amikor nem volt állandó partnerem, mindig volt nálam egy csomag óvszer.
2015. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi riheringy jár ide.
2015. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.


De megértem ha a férfiak hordanak maguknál.

2015. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aperitif ***** válasza:
Az a riherongy ismérve, hogy számára fontos a biztonságos szex... Megint tanultam valami újat :D
2015. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nő vagyok, de értem mire gondoltak, bár elég durván fogalmaztak. Nem a biztonságos szexszel van a gond, hanem hogyha egy nő általában bármikor számít arra, hogy most hirtelen szexelnie kell majd aznap előre nem tervezetten, ezért van nála óvszer. Hogy őt fel tudja szedni egy csávó aznap nulla ismeretséggel és meg tudja fektetni és akkorra legyen nála óvszer.

Ha van tartós kapcsolata, akkor úgy is gondoskodik a férfi a védelemről óvszerben (vagy a nő ha szed valamit). Ha meg nincs kapcsolata és hord magánál óvszert, akkor ezek szerint számításban van nála az, amit mondtam, hogy még aznap simán lefeküdhet egy ismeretlennel, amihez meg kell az óvszer.

2015. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na az utolsó csak megértette a felháborodás lényegét. Bár azzal nem értek egyet, hogy komoly kapcsolatban kizárólag a férfi kötelessége gondoskodni az óvszerről.
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aperitif ***** válasza:
89%

Az elképzelhetetlen, hogy nem egy ismeretlen csávó fogja felszedni a nőt, hanem vagy laza szexkapcsolata, és teljesen esetleges, hogy találkoznak-e aznap, vagy sem?

Én például úgy voltam, hogy betettem a piperetáskámba egy csomag óvszert, aztán 4 év múlva, amikor rég lejárt, kidobtam.

De, még mindig inkább vállalom, hogy riherongy vagyok, minthogy hirtelen felindulásból HIV, vagy Hepatitis C vírust szedjek össze. Riherongyságba még senki nem halt bele.

2015. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aperitif ***** válasza:
*jav. hanem van egy laza szexkapcsolata
2015. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!