Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Menyiért vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Menyiért vállalnátok szexet? ( Nem, nem ajánlat tétel, csak kíváncsiság, és egy egyszerű kérdés )

Figyelt kérdés

Szóval.


Olvastam egy kérdést, miszerint ki szexelt már pénzért.

Én tovább vinném ezt a vonalat.


Ha oda menne hozzád egy arab sejk, és felajánlana neked

10 millió forintot egy hét végért, amiben sex is van, be vállalnád?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

Kort is írj kérlek.

Minden válaszadónak megy a zöld. :)



2015. aug. 14. 23:09
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

"A gyülekezetemben mindig azt mondogatták h a lányoknak milyen fontos az h házasságukig tiszták maradjanak."

Érdekes egy gyülekezeted lehet, ha csak a lányokra vonatkoztatták. A Biblia szerint a szex a házasságba való, mind a fiú, mind a lány részéről. Isten a szexet nem gyerekjátéknak szánta, hanem felelősséggel együtt járó élvezetnek, védett kapcsolatban, amit a házasság biztosít.

2015. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

# 12


Ha te nem érzel különbséget aközött, hogy valaki olyannal szexel, akibe beleszeretett, kölcsönös köztük a szexuális vonzalom és hosszabb ideig párkapcsolatban él vele, és aközött, hogy pénzért cserébe fekszik le egy random vadidegen faszival, aki iránt jó eséllyel sem szimpátiát, sem fizikai vonzalmat nem érez, arra szerintem nem biztos, hogy büszkének kéne lenned.


# 15


"Hidd el, 10 milláért 100-ból 100-tól olyan odaadó mélytorkozós, análos szexélményt kapnál, hogy a füled kettéállna."


Szerinted anyukád megtenné 10 milláért, vagy megtette volna huszonévesen? Húgod, nővéred, jelenlegi vagy volt barátnő(i)d, élettársa(i)d, esetleg feleséged?


Azt meg lehet tudni, hogy te mekkora összegért mélytorkoznál és vállalnál passzív félként anális szexet egy arab olajsejkkel?


Én senkit nem ítélek el, aki a testéből él, sem azt, aki egy ilyen alkalmi ajánlatnál akármekkora összeg esetén nem mond nemet, gerinctelennek sem tartom, mint ahogy azt sem, aki kölcsönös vonzalom esetén belemegy egy egy éjszakás kalandba, de azt egyszerre érzem nevetségesnek és valahol szánalmasnak, ha valakiben akkor önhittség van, hogy úgy gondolja saját magáról, hogy ő reálisan meg tudja ítélni, hogy MINDENKI más hogyan döntene ebben a helyzetben, és nem is elsősorban olyan alapon, hogy morálisan mi fér bele neki meg mi nem, hanem mondjuk hogy akarna-e, egyáltalán tudna-e szembemenni a saját érzéseivel.


Én elhiszem itt minden férfi hozzászólónak, hogy igazat mond, aki saját magáról úgy nyilatkozott, hogy ennyiért ő is felkínálná minden létező és arra alkalmas testnyílását egy arab olajsejk szexuális vágyainak kielégítésre, azt viszont nem, hogy minden férfi megtenné.

2015. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!