Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Menyiért vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Menyiért vállalnátok szexet? ( Nem, nem ajánlat tétel, csak kíváncsiság, és egy egyszerű kérdés )

Figyelt kérdés

Szóval.


Olvastam egy kérdést, miszerint ki szexelt már pénzért.

Én tovább vinném ezt a vonalat.


Ha oda menne hozzád egy arab sejk, és felajánlana neked

10 millió forintot egy hét végért, amiben sex is van, be vállalnád?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

Kort is írj kérlek.

Minden válaszadónak megy a zöld. :)



2015. aug. 14. 23:09
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jó film már 3 szor láttam és biztos hogy ez lenne a vége a dolognak mint a filmben hogy a pár szakít mert ezzel a megtörtént dologgal nem tudnak együtt élni

Aki nem látta ezt a filmet annak ajánlom hogy nézze meg mert nagyon jó és elgondolkodtató film

2015. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%

Meglepő, hogy ilyen véleménnyel vagytok minden nőről, sőt minden emberről. Nyilván magatokból indultok ki, amikor azt mondjátok, hogy mindenki álszent, mert ti bevállalnátok (még hetero férfi is), és nem tudjátok elképzelni, hogy lenne olyan ember, akit nem a pénz mozgat.

Nekem csak a férjem volt/van az életemben (ugyanez igaz rá is), és nincs az az ember vagy az a pénz, aki/ami miatt eldobnám a házasságunkat, ahol szerelemben és hűségben élünk együtt.

Mellesleg, én úgy néz ki, hogy más körökben mozgok, mert ismerek még jó pár hozzám hasonló hozzáállású embert, és örülök, hogy a világ nem olyan, mint amilyennek ti lefestitek. Bár tény, hogy a gerinctelenség egyre inkább terjedőben van sajnos.

2015. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Ha egyikőtök sem lenne diplomával a kezetekben munkája, és tegyük fel 1 gyermek is van, és nincs kilátás... A csekk ugye meg jön... a gyerek, enni kér... stb...


Tudod nem csak a gerinctelenségen múlik, hanem néha azon is, hogy a szükség nagyúr. Elhiszem, hogy annak akinek mindene megvan, legalábbis minimum egy középszint, annak ez egy gusztustalan ajánlat lenne. Az is, és ha elfogadja, gerinctelen. Mert nincs rá szorulva.

Viszont az élet, főleg a mostani időkben, adhat pár olyan szituációt, amikor a nagyon gerinces ember is bólintana.


Nem kell általánosítani. Van aki ribi, és azért vállalná be. Biztos van ilyen. De van akinek az életét hozná helyre.

2015. aug. 19. 00:18
 24/32 A kérdező kommentje:

Ha egyikőtöknek sem lenne...


Bocsi. Fáradok... :D

2015. aug. 19. 00:19
 25/32 anonim válasza:

"Ha egyikőtök sem lenne diplomával a kezetekben munkája, és tegyük fel 1 gyermek is van, és nincs kilátás..."


Inkább éljünk szerény körülmények között, de legyenek meg az értékek (szeretet, hűség), számomra ez sokkal fontosabb, mint a jólét. Én ilyen örökséget szeretnék a gyerekemnek továbbadni, mert én is ilyet kaptam. Nagycsaládban nőttem fel, nem éltünk sosem nagylábon, de ezek az értékek, amiket kaptam, sokkal többet jelentenek, mintha anyagilag mindenem meglett volna.

És akárhogy szépítjük a dolgot, ez gerinctelenség. Ha csak akkor vagyok gerinces, akkor vagyok hűséges az elveimhez, amikor megengedhetem magamnak, amikor nem vagyok rászorulva, akkor az nem gerincesség, és az elveimet kidobhatom a kukába.

Mellesleg nézd meg a hozzászólásokat, egyiket sem a szükség szülte, hanem a "hülye lennék kihagyni ilyen ajánlatot" hozzáállás. Erre írtam, hogy én örülök neki, hogy nem ilyen a világ 100%-ban, mert az ismerősi körömben többen vannak, akik hozzám hasonlóan állnak hozzá.

2015. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Utolsó: a szükség nagy úr. Hajótöröttek, vagy bármilyen szerencsétlenség túlélői, akik sokat várnak a megmentsére ( inkább: fogalmuk sincs róla, megmenekülnek e, élelmük nincs, talán vizük sincs, az éhség és a kilátástalanság a halálfélelem fokozatosan kihozza az emberből az ösztönlényt)...arra akarok kilyukadni, hogy bizonyított, hogy ilyen esetekben előbb utóbb kannibálokká válunk. Nagyon könnyű úgy beszélni, hogy én ezt soha nem tenném meg, de nem egy embert ismerek, akik bizon pénzért szexet nyújtottak már, mert az a veszély fenyegette őket, hogy a főbérlő kiteszi őket az utcára a 3 gyerekével..persze akkor valszeg a gerekkeről is lemondhatott volna. Egy darabig kénytelen volt ezt tenni,szerenécsre nem ragadt bele, ma már van tisztes munkája. És hogy hogyan jutott idáig? Apuci lelépett őt meg ott hagyta a gyerekekkel. De ez csak egy kiragadott példa. Másik ismerősöm azét vállalt be egy estét, hogy az édesanyja műtéti költségeit, meg az egyéb dolgokat ( drága gyógyszerek,
2015. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Utolsó: a szükség nagy úr. Hajótöröttek, vagy bármilyen szerencsétlenség túlélői, akik sokat várnak a megmentsére ( inkább: fogalmuk sincs róla, megmenekülnek e, élelmük nincs, talán vizük sincs, az éhség és a kilátástalanság a halálfélelem fokozatosan kihozza az emberből az ösztönlényt)...arra akarok kilyukadni, hogy bizonyított, hogy ilyen esetekben előbb utóbb kannibálokká válunk. Nagyon könnyű úgy beszélni, hogy én ezt soha nem tenném meg, de nem egy embert ismerek, akik bizon pénzért szexet nyújtottak már, mert az a veszély fenyegette őket, hogy a főbérlő kiteszi őket az utcára a 3 gyerekével..persze akkor valszeg a gerekkeről is lemondhatott volna. Egy darabig kénytelen volt ezt tenni,szerenécsre nem ragadt bele, ma már van tisztes munkája. És hogy hogyan jutott idáig? Apuci lelépett őt meg ott hagyta a gyerekekkel. De ez csak egy kiragadott példa. Másik ismerősöm azét vállalt be egy estét, hogy az édesanyja műtéti költségeit, meg az egyéb dolgokat ( gyógyszerek, hálapénz) fizetni tudja. Aztán az utolsó, akit ismerek, szimplán azért, hogy egy összegben ki tudja fizetni a maradék hitelét..persze ehhez egy alkalom nem volt elég, de egy hónap alatt letudta, pár alkalommal, é megszabadult egy olyan tehertől, amit amúgy talán még évekig nyöghetne. Persze tudom,hogy ez utóbbira megint a "tisztes tartással rendelkezők" inkább nyögnék több évig, bevállalva, hogy a gyerekek meg ők maguk is évekig nem esznek hónap végén semmit, anyuka gyógyszerét iski lehet fizetni két nyolcórás llás bevállalásával..stb stb. Itt csak azt akarom mondani, hogy aki ezt megteszi, az tegye anélkül, hogy lenézné azt, aki erre képes. Senki se különb annál, hogy ő ezt nem tenné meg. Ismétlem: senki.
2015. aug. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Bocsánat, az utolsó két válasz az enyém, az elsőt félig megírva, írás közben véletlen elküldtem..most látom csak. Elnézést érte.
2015. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

" Itt csak azt akarom mondani, hogy aki ezt megteszi, az tegye anélkül, hogy lenézné azt, aki erre képes."

Itt nem lenézésről van szó, de a szükség nem szentesíti az eszközt, bármennyire is ez a mondás járja. Képes lennél akár embert is ölni azért, hogy a gyerekednek enni adj? Ha ezen az úton indulunk el, nincs megállás, és mindent, bármilyen gonosz tettet, bűntényt meg lehet indokolni. A gyakorlatban ez úgy működik, hogy ha normális vagy, lehet, hogy nehéz körülmények közé kerülsz, tenned kell valamit azért, hogy a gyerekeidről gondoskodni tudj, de vannak dolgok, amik egyszerűen nem merülnek fel. Nem fogsz bérgyilkos munkát elvállalni azért, hogy a pénzből fel tudd nevelni a gyerekeidet. Számomra ugyanígy létezik egy erkölcsi törvény, aminek az áthágása egyszerűen nem merül fel. És igen, a nehezebb, de tisztességes utat választanám.

2015. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A gyülekezetemben mindig azt mondogatták h a lányoknak milyen fontos az h házasságukig tiszták maradjanak. Mégis könnyedén kezelem a szexet ,szerintem alapvetően nem egy húdenagydolog ,mint aminek beállítják. Különben is ugyanazzal a fiúval is mindig más élmény egy együttlét.

Mondjuk az se mindegy h mit is szeretne pontosan ez a sejk. Nyilván 10 milláért azért többről van szó (sadomazoról vagy egyéb perverzióról).

Jó meg attól is függ h mennyire szimpatikus... ha nem egy Aladin akkor óvszerrel a sima szexet 3 milláért is elvállalnám.

2015. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!