Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A művi meddővé tétel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művi meddővé tétel hogy működik manapság?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül?Tényleg csak 3-4 gyerek után vagy x kor fölött csinálják meg?

2015. júl. 14. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Miért akarsz meddő lenni? Védekezz és akkor nem lesz bambino...
2015. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,valahol 50.000 ft-ot írtak TB-re,magánba persze mégtöbb.
2015. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor nincs korhoz vagy a gyerekek számához kötve? Mert eddig ahány oldal,annyi különböző variációt láttam. Egyébként,első,védekezünk a partneremmel,de tudom,hogy soha nem akarok gyereket szülni,ezért egyszerűbb lenne,ha meddővé válhatnék. :)
2015. júl. 14. 13:30
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

A 3. gyerkőc után ingyen elkötnek, ha kéred, ha nem.

(Legalábbis ez az utolsó infóm róla)

De szerintem pénzért is megcsinálják ezt a beavatozást.

2015. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 vér szerinti gyerek ÉS 40 éves kor felet kérheted

magánban sem csinálják meg mert törvénytelen !

persze vannak kivételek : bizonyos genetikai jellemzők, betegségek, stb...

ja és még így is pénzbe kerül !

2015. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tavaly szigorították... korábban simán lehetett kérni bármilyen korban, gyermektelenül is. (Én második császáromnál terveztem megcsináltatni, de végül nem került rá sor, mert elvetéltem.)
2015. júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hatályos jogszabályok gyűjteménye, 1997.évi CLIV. törvény:


187. §540 (1)541 A nemző-, illetőleg fogamzásképességet megakadályozó művi meddővé tétel egészségügyi indokból az érintett személy írásbeli kérelme alapján


a) tizennyolcadik életévét betöltött cselekvőképes és


b) tizennyolcadik életévét betöltött, cselekvőképességében bármely ügycsoportban részlegesen korlátozott,


c) tizennyolcadik életévét be nem töltött korlátozottan cselekvőképes kiskorú, valamint


d) a 187/B. § szerinti esetben a cselekvőképtelen - ide nem értve a cselekvőképtelen állapotban lévő személyt -


személynél végezhető el.


(1a)542 A művi meddővé tétel az (1) bekezdés a) és b) pontja szerinti személy kérelmére családtervezési célból 40. életévét betöltött vagy három vér szerinti gyermekkel rendelkező személynél végezhető el.


tehát VAGY.


Link: [link]

2015. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 24. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!