Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Menyiért vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Menyiért vállalnátok szexet? ( Nem, nem ajánlat tétel, csak kíváncsiság, és egy egyszerű kérdés )

Figyelt kérdés

Szóval.


Olvastam egy kérdést, miszerint ki szexelt már pénzért.

Én tovább vinném ezt a vonalat.


Ha oda menne hozzád egy arab sejk, és felajánlana neked

10 millió forintot egy hét végért, amiben sex is van, be vállalnád?


Ha igen, miért?

Ha nem, miért?

Kort is írj kérlek.

Minden válaszadónak megy a zöld. :)



2015. aug. 14. 23:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

A nagy szemérmesség be....k mikor Pesten katona voltam a haverom kérdezte szeretnél e fiatal lányokat hát persze nem írom meg melyik lány kollégiumhoz oda mentünk és a portásnő egy 50 es nő felszólt a szintre ki akar valamit ketten voltunk és 7 lány jött elénk még választani is tudtunk és fent üres szoba várt 1500ft ért ez 94 ben volt és akkor még nemvolt ez a nagy szexőrület

Ha rágondolok most mi lehet az ilyen helyeken hát szégyenlem magam na ezért nagy duma az előttem szólók írásai

A sok 15-18éves lány elmegy tovább tanulni és a bulit és a csavargást ebből állják oda haza meg ők a szende szüzek akik tovább tanulnak na ja

Nemrégen derült ki az egyik barátom lányáról is hogy már szinte hivatásos ahol tanul ide haza meg apuka fizeti a lakást szegény kislánynak ne keljen kollégiumba lakni mert ott nem jó és mennyi van ilyen 1 év alatt kb 40 ilyen apuka kedvencét húztam meg na erről ennyit

F:40

2015. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
29%

"Nem, mert van tartásom és büszkeségem"



Közben pedig túl vannak az 5. kapcsolatukon, és legalább 5 vagy több fäsz járt bennük. :D Csak azokra a fäszokra azt mondták, hogy kapcsolatban történt, ami egy teljesen virtuális agyszülemény, így nem számítanak kurvänak. :D

2015. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Inkább véleményt nem fűzök :D


Inkább egy történet. Dolgoztam a Dunántúlon, és egy csajjal mentem épp haza, aki történetesen bejött az egyik lakó társamnak. Kérdeztem tőle, tetszik e neki a srác. Mire ő.:

Dehogyis. Nem az esetem.

Másnap reggel, a mellettem lévő ágyon döngette :D


Köszi az eddigi véleményeket. Részemről ment mindenkinek a zöld. D:

2015. aug. 15. 11:05
 14/32 anonim ***** válasza:
33%
10millàért simàn.Az a nő aki az ellenkezőjét àllítja,az álszent,mondhat bàrki bàrmit.
2015. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
50%
Tök fölösleges ilyenekről a nőket kérdezni. Persze, tartás meg normák, közben a 90%-uk minden hétvégén valami lebujban rázza a pitsháját ávícsira, odadörgölőzve valami tahóhoz. Havonta váltogatják a partnerüket, de az nem számít, mert velük "kapcsolatban" vannak. Arról nem beszélve mennyi csodás, erkölcsös nő árulja a testét óránként 15-20e Ft-ért. Hidd el, 10 milláért 100-ból 100-tól olyan odaadó mélytorkozós, análos szexélményt kapnál, hogy a füled kettéállna. Csak ugye ki az a vadmarha, aki ennyit fizet egy punciért? Ugyan, azt meg vicc olvasni, amikor ilyen kérdés alatt a nők írják, hogy 6 számjegyű összeg alatt el sem gondolkoznak.:DDD A legálszentebb állatfaj.
2015. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
50%

szopol boré?

10-ért másfél óra?

2015. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
74%

Előtte kérnék tőle egy negatív aids tesztet.

10 millió forintból simán helyretenném az életemet.

26 éves nő vagyok, két éve párkapcsolatban. Megmutattam a kérdést a páromnak is, az volt a válasza mint párral előrébb valakinek: ennyiért még ő is bevállalná, pedig ő is hetero pasi..

sokan jönnek itt az erkölcsökkel meg blabla, viszont az érzelmi k*** szerintem megalázóbb...amikor együtt vagy valakivel, csak hogy ne légy egyedül, vagy hagyod magad kihasználni, mert így meg úgy szereted.....közben meg magadat nem becsülöd semmire...

szóval én az egészségem miatti aggodalmm miatt nem vállalnám, na meg persze huzamosabb ideig sem, mert abba belecsömörlik, kiüresedik az ember. Persze könnyen beszélek, még soha nem d*gtam pénzért...

2015. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszi újfent a válaszokat. Nos igen. Ha egy gazdag emberke szegényföldre téved, azt vesz amit akar. Nem szégyen, egy efféle ajánltra igent mondani. 2 nap, és rengeteg tehrtől szabadul az ember.

Az őszinte válaszadóknak ķülön köszönöm a vàlaszt.


De, tovább vinném a kérdédt. Akkor is megtenéd, ha lene párod?

2015. aug. 16. 00:20
 19/32 A kérdező kommentje:
Az elírásokért, bocsi. Tabról pötyögök.
2015. aug. 16. 00:21
 20/32 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

Kábé egy ilyen helyzetről szól, ott a pasi beszéli rá a csajt, hogy feküdjön le egy idegennel 1 M dollárért.

2015. aug. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!