Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlan vásárlás ajánlat...

Ingatlan vásárlás ajánlat tétel, de hogyan kell?

Figyelt kérdés
Kinéztem az ingatlant már megnéztem többször is, most eldőlt már bennem, hogy mennyit szándékozok érte adni. Holnap megyek megint, ott lesz a tulaj is és sz ingatlanos is. Kinek kell megmondanom, hogy mennyit szándékozok az ingatlanért ajánlani? Az ingatlanosnak akkor mikor már nincs ott a tulaj, és majd közvetíti felé?

2013. márc. 5. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a következőképpen csináltuk:

Megnéztük a házat 2x, majd utána megbeszéltük otthon, hogy mekkora összeget ajánlunk. Férjem felhívta telefonon az ingatlanost, aki mondta, hogy megbeszéli a tulajdonosokkal. Azok szerencsére elfogadták, úgyhogy nem is volt több kör (igaz mi teljesen korrekt árat mondtunk, nem akartunk nagy alkudozásba belemenni, szerintem ezért is fogadták el rögtön). Szóval szerintem ingatlanoson keresztül intézd.

2013. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. így akartam én is, csak másodikra mikor mentem kiderült hogy van egy csomó stikli, ezért ajánlatot sem teszek rá. Első körben jó ajánlat volt, másodikra borzalmas.
2013. márc. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!