Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarja az anált?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,egy ideje alálozni akar,nyaggat minden áron.Hogy ez őt felizgassa.És hogy én nem is szeretem ha ezt nem engedem neki.De nem fogom.

20/L



2015. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

"Valami kisfiú lehetsz XDDD"


Mondja ezt olyasvalaki, aki XD-zik.

2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

#40 - leírtad ugyanazt, amit már leírtál... ennek aztán sok értelme volt. :D

A véleményem nem változott. Aki "világéletében análellenző volt", de aztán mégis kapható az análra, akkor az soha nem volt ellene, hanem a kíváncsiságát próbálta leplezni egy erős ellenzéssel, mivel a társadalom egyébként elítélendőnek véli.


Most ebben mi a baj? Most csak még butábbnak látlak. De nem baj, pontozd le ezt a válaszomat is, kis csitri... -.-

2015. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Nem pontozom le a válaszodat te nagyon okos. Az emberek változnak, ahogy az ízlésük is. Nem érdekelt az anál egyáltalán, a gondolatától is elborzadtam ha rágondoltam. Csak nekem volt annyi agyam hogy belegondoltam magam a másik helyzetébe és felvetettem, hogy mivan ha netalán tán még jó is lehet. Adtam neki egy esélyt, nem tudom ettől miért én lennék az ostoba... Csak pár példa

- 4 évesen - undorító hogy az emberek csókolóznak én sose fogok csókolózni

- 12 évesen - undorító ez a szopás dolog, én sosem veszek péniszt a számba

A legtöbb embernek ezek a gondolatok mind megvoltak és jórészt megváltoztak. Miért ne történhetne ez meg más esetben is. Nagyon idegesítő kis kötekedő vagy te. :D

2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

??? Egy négyéves meg egy tizenkét éves véleménye hogy jön ide? Én úgy gondoltam, hogy te, mikor már szexuálisan érett nő (?) lettél, akkor ellenezted az análszexet... én gyerekkori dolgokat fel sem hoznék.

De ha te úgy gondoltad az egészet, hogy 4 évesen ellenezted az anált, de aztán 13 évesen belementél, akkor tényleg, valóban én értelmeztem félre az egészet... O.o Hogy milyen emberek vannak...


Gyerekkorban persze, hogy másképp áll az ember a szexhez. De szerintem te még mindig egy gyerek vagy, ha ilyen példát hoztál fel.

2015. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Látszik hogy nem sikerült megértened a párhuzamot, nem tudom akkor ki a buta. Az ember folyamatosan fejlődik, van amit egy ideig gondol valahogy majd változik a véleménye. Emberek hatnak rá stb. A szexualitás is folyamatosan fejlődik. Nem tudom te hogy gondolod valaki ivarérett nő lesz 16 évesen és készen van? Onnantól eldönti mi lesz és sosem fog változni? te hol élsz?


Biztos kipottyantál anyádból volt egy véleményed és sosem változott semmiben. Ez esetben interakciószegény sivár életed lehetett :) Nem bocsátkozom további vitába, és mivel te kezdtél személyeskedésbe elvitted a 69%-os gyakoribunkó díját. Gratulálok!

2015. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem is fejlődik. :) Csak szar példát hoztál, ami.. tudod, oylan magas labdát dobtál, hogy muszáj volt leütni. :) Érted? Á, hagyjuk...


Szóval az ember fejlődik, a benne élő vágyait van, hogy elutasítja, van, hogy a felszínre kerülnek. Az elutasítás is egy vágy. :) A vágy mindig benned van. A hajlam. Csak van, hogy ellene vagy, elítéled, van, hogy egyetértesz vele... értő olvasás, kislány, neked sem ártana :)

Ja, és megkérdezted, hogy ki a buta. Te. :)


És szerintem nálam vannak sokkal bunkóbbak is, csak a gyenge kislány-lelked érzi magát összetörve, mert valaki nem ossza a véleményét. Ha tudnád, engem hogy ki szoktak osztani! :O Keveset éltél még, de...

"elvitted a 69%-os gyakoribunkó díját. Gratulálok!"

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiii! :3 :)

2015. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
rugd ki mert ugyse fog beken hagyni.
2015. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!