Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarja az anált?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,egy ideje alálozni akar,nyaggat minden áron.Hogy ez őt felizgassa.És hogy én nem is szeretem ha ezt nem engedem neki.De nem fogom.

20/L



2015. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
82%
Remek partnert választottál. Hagyd el, utána majd nem fog nyaggatni:D
2015. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
87%
Szabadítsz rá a hátsójára egy jó nagy darab feketét és utána elfelejti:D
2015. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
80%
mond meg neki hogy nem és kész!
2015. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
És folyton ismételgeti,hogy az előző barátnőjével csinálták,és milyen jó volt.
2015. aug. 3. 22:27
 5/57 anonim ***** válasza:
84%

nálam ugyanez a helyzet, barátom régóta szeretné, de hiába mondom neki, h nekem ez nem megy, nem szeretném, szerintem nem vesz komolyan, azt hiszi, csak azért ellenkezem, mert félek. de nem, hajthatatlan. de hát, ha nem hagyom előbb-utúbb rá kell, h jöjjön, ez nem fog neki összejönni.

Szóval, szerintem, próbáld vele komolyan megbeszélni, hátha megjön az esze:) 19/L

2015. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
20%
Kakilj nála olyan büdit, amilyen büdöset csak tudsz! Majd elmegy a kedve!
2015. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos ez nem mondd meg neki hogy nem és kész alapon működik. Ha valakinek ez perverziója és nem kapja meg akkor nem lesz kielégítő a szex számára és hosszútávon a kapcsolat rovására megy. Ha ez annyira fontos neki rossz partit választottál. A perverzióiról sajnos nem feltétlen az adott partner tehet, nehéz olyat találni akivel egyezik az ember ízlése teljes mértékben.
2015. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
27%
Legalább ki kéne próbálnod, mert tényleg jó érzés. Ha nem engeded szakítás vagy megcsalás lesz belőle.
2015. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
67%

ő engedné, hogy egy felcsatolható farokkal megdugd análisan? ugyan azt akarja ő is gyakorlatilag..


ha igen és ő is élvezte, akkor tegyél egy próbát. bár ha erre igent mondana én menekülnék.. :)

2015. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
75%
És ha te csinálnád neki először?
2015. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!