Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarja az anált?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,egy ideje alálozni akar,nyaggat minden áron.Hogy ez őt felizgassa.És hogy én nem is szeretem ha ezt nem engedem neki.De nem fogom.

20/L



2015. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb kompromisszum az lenne, hogy az egyik fél akarata érvényesül 100%-ban? De ostobák itt egyesek istenem... Na nem baj kérdező, megkaptad az análellenzők lelki támogatását, úgyhogy örülhetsz.
2015. aug. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Utolsó hát ja. Itt ilyenek az emberek.:/
2015. aug. 4. 01:43
 23/57 orton ***** válasza:

engem pont annyira izgat a popsi, mint a punci. olyan társat szoktam hosszú távra keresni akivel egyezik legalább a szexuális igényünk, intelligencia szintünk, humorérzékünk.

de mivel ebben a példában a pár 2,5 éve van együtt biztost tisztában vannak egymás szexuális igényeivel és mivel a srác csak az utóbbi időben hozta fel a dolgot, nyilván nincs halálosan oda érte, még ha "csinálta is az ex nőjével" a Hölgy említése szerint. így nem hinném hogy szakítani kéne,fog bárki is emiatt



de amúgy milyen hasznos tippet tudnál adni a párnak fröcsögés helyett? tömködjön a lány a hátsójába dolgokat míg meg nem szereti? sose fogja szeretni ha mentálisan nincs rákattanva effajta perverzióra

2015. aug. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 orton ***** válasza:
előbb a 21-nek értelemszerűen
2015. aug. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Akkor ha a pisi szexre kér abba is menjek bele mert ha nem akkor nem szeretem?

Kiskoromban nekem sem vett meg anya minden játékot,akárhogy hisztiztem.De viszont tűzbe ment volna értem.Nem mondhatom hogy mert nem szeret...

2015. aug. 4. 02:02
 26/57 anonim ***** válasza:

HA nem akarsz valamit, akkor nem kell csinálni. Nyilván nem fog megverni érte.

Viszont te sem várhatod el, hogy lemondjon valamiről, ami fontos neki. Te mit szólnál, ha nem csinálna neked valamit, amit te szeretsz? És itt most nem csak kifejezetten szexuális dolgokra gondolok.

Ha nagyon nem sikerül összehangolódni, akkor el kell köszönni egymástól.

2015. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
46%

Tudtam, hogy Joe.38 válaszolóra lehet számítani az ilyen kérdéseknél.


A másik mi az, hogy nem elégíted ki a vágyait? Bezzeg követelőzni az tudsz igaz? Viselje el a havibajos hisztidet, költsön rád stb. Aztán amikor odakerül a sor, akkor meg jön a rinya. Hihetetlen, hogy egyes nők mennyire pofátlanok. Páros lábbal rúgnálak ki a francba.

2015. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
53%
ha a csaj attól izgulna fel hogy harapja a farkadat te sem engednéd neki ;)
2015. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 orton ***** válasza:
60%
Egy ket ferfire azert ra ferne egy kiados veres itt azert:D
2015. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Ja, például rád.
2015. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!