Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarja az anált?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,egy ideje alálozni akar,nyaggat minden áron.Hogy ez őt felizgassa.És hogy én nem is szeretem ha ezt nem engedem neki.De nem fogom.

20/L



2015. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
hagydel egy olyanért akit jobban szeretsz,és akinek hagyod.
2015. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:

De hülyék járnak ide.Nem elégítem ki.

De a többi szempontból jól megvagyunk.

Szeret engem,mert próbálták elcsábítani szebb nők,de nem lehetett.És én is szeretem.

Nem a szexről szól minden,de ott is jól elvagyunk,a többi dolog jó ott is.

2015. aug. 4. 14:31
 33/57 anonim ***** válasza:
7%

Aha.


"Nem elégítem ki.De a többi szempontból jól megvagyunk."


Hacsak nem aszexuális, vagy impotens, akkor nem hiszem, hogy olyan jó neki.


"...próbálták elcsábítani szebb nők,de nem lehetett.És én is szeretem."


Most még. Ha valaki nem kapja meg azt, amire vágyik, azt nem tűri sokáig. LEhet itt mindenféle érzelgős baromságot írni, a jó szex az alapja egy kapcsolatnak.


"Nem a szexről szól minden,de ott is jól elvagyunk,a többi dolog jó ott is."


Ilyet is csak a búvalb...szott, frigid fapinát írnak, akik szerint a szex valami hatalmas szívesség és a férfi örüljön már, hogy nagy kegyesen szétteszi a lábát heti egyszer. Ja nincs szex, de minden más jó. Ez kb. akkor igaz, ha a felek 80 évesek. 20 körül ez nagyon nagy probléma. De a gyerek se százas ha még nem rúgott ki téged a francba.

2015. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

Ne kóstolgass.Azt nem te mondod meg.Nem minden férfi hűtlen.

Akkor nem akart volna eljegyezni...Már ismerem régóta,egy suliba jártunk.Az ilyen mint te a férfi nem szégyene.

És hogy valaki nem szereti az anált,attól még nem f**ina.

Már ne is haragudj...

2015. aug. 4. 16:11
 35/57 A kérdező kommentje:
Az ilyen gyakorisoknak úgy sem lesz nőjük.És mérgükben jönnek ide trollkodni.Mert irigyek.:)
2015. aug. 4. 16:14
 36/57 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj kérdező, lány vagyok én is őszinte leszek veled. A szex fontos. Nagyon fontos. Olyan szempontból, hogy ha a két félnek nem egyezik az ízlése maximálisan akkor megmérgezi a kapcsolatot.


Ha valaki csak sötétben takaró alatt hajlandó szexelni akkor olyan partnert kell keresnie aki szintén csak sötétben hajlandó takaró alatt. Ha valaki undorodik az orál bármi nemű formájától nem lesz boldog olyannal akinek ez alapelvárás. Egy domináns pasi aki alárendelt nőt keres, nem lel partnerben egy domina mellett, ahogy egy anált preferáló egyénnek sem lesz kielégítő a szex egy anált ellenzővel.


Ha a párodnak volt része análban élvezte és igényli, nem fog lemondani róla soha és mindkettőtökben benne lesz a frusztráció. Pozitív kimenetele ennek csak akkor lehet ha engedsz (mivel senki nem ura a szexuális vágyainak) vagy szépen váljatok meg egymástól.


A szex ha nem teljesen kielégítő mindkét félnek, akkor szar. A szar szex szar házassághoz és szar élethez vezet. Megjegyzem nálunk is megjelent ez a konfliktus. Világéletemben anál ellenző voltam hogy én aztán sose. Úgy egyeztünk meg, hogy egyszer kipróbáljuk hogy nekem és neki is pipa legyen és utána békén hagyjuk egymást ha nem tetszene.


Otthon izgattam magam análisan is és hogy őszinte legyek egyáltalán nem volt rossz... Sőt. Barátommal többszöri próbálkozás után sikerült, mire odáig jutottunk egyáltalán nem fájt és élveztem is a dolgot. Nem csinálunk belőle rendszert csak ha éppen kedvem tartja...


A szexel kapcsolatban sok üres bölcsességet lehet mondani

"Ha szeretsz megteszed"

"Ha szeretsz nem kérsz tőlem olyat, amit nem szeretnék megtenni"

De mindez kikerülhető azzal, ha veled azonos szexuális igényű partnert választasz ;)


Köszöntem

20/L

2015. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, neked azzal a kukaccal dugja a puncidat, smit már más seggébe dugott. Vagy azt szopizod. ;)

Már ha megteszed neki. Megteszed??? ;)

2015. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Egy nőt ki kell dobni a p_csába, ha nem akarja az anált?

Ez igen...


Abban igazuk van, ha nagyon akarja az anált, akkor meg fog csalni, ez egyértelmű. Más a szexuális érdeklődésetek.


Az meg hülyeség, hogy mindenféleképpen ki kell próbálni! :) Aki a barátjának ellenzi, de aztán otthon dolgokat dugdos fel magának, az igazából nem is volt ellene az análszexnek. Ami nem baj, de ez olyan kis ostoba hozzáállás. Most akkor vagy akarod, vagy nem. Ne jöjjünk itt a hülyeséggel, ha a saját vágyaiddal nem vagy tisztában, akkor inkább ne is írj semmit.


Ha te nagyon ellene vagy, Kérdező, nem kell megtenned. Nehéz lesz találni olyan fiút, főleg korosztályod belit, aki ezt nem fogja igényelni. Látod itt is a hozzászólókat, lefapináznak, frigideznek stb, csak mert nem szereted az anált. Azt mondják, mindenképpen engedned kell neki. Így megtartod a pasidat, de ilyen áron? Hogy csinálsz valamit, amit nem akarsz? És most csináljunk egy fordulatot! Neki is van barátnője, de ilyen áron? Hogy nem csinál valamit, amit nagyon akar?


De azt elmondom: ne foglalkozz az análmániás nőkkel és férfiakkal. Az ő véleményük mindig az lesz, hogy csinálni kell, mert ők élvezik, akkor egyértelmű, hogy mindenki élvezni fogja. (én próbáltam, de nem élveztem, akkor nyilván egy fapina vagyok. Sőt nem is, én már ember se vagyok!)


Azt vizsgáld meg, hogy TE mit akarsz. Hogy érzel? Fogsz neki engedni? Mármint a barátodnak? Ha csak eljátszadozol a gondolattal, hogy a feneked körül matat, akkor az milyen érzéseket vált ki belőled? De légy magadhoz őszinte! Ha izgat, az sem baj! Ha nem izgat, az sem! Légy tisztában az érzéseiddel. :)


Egyébként a barátod érzelmi zsarolása nevetséges, és éretlen emberre vall (már bocs). "ha szereted, megteszed" Ez nem egy normális dolog.


Én is beleestem ebbe a rossz dologba... Mindent megtettem a volt pasimnak, imádtam szopni, különleges helyek, szerepjáték, a hüvelyemet úgy összehúztam, hogy fennakadtak a szemei, napi 3 szex szinte mindig meg volt... aztán jött az análtéma. Én már csináltam az azelőtti pasimmal és nem volt jó, de ezt ő nem akarta elfogadni. Szerintem csodás puncim van, nem értem, minek kellett neki inkább a fenekem! :D Szakítottam vele. Szerintem jó döntés volt, mert talál majd magának egy olyan nőt, akivel összepasszolnak. :)

2015. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
53%
Mond meg neki, hogy te nem szereted, de te szívesen felcsatolsz egy műbránert és megrakod hátulról hátha az is kielégíti :)
2015. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:

"Aki a barátjának ellenzi, de aztán otthon dolgokat dugdos fel magának, az igazából nem is volt ellene az análszexnek. Ami nem baj, de ez olyan kis ostoba hozzáállás. Most akkor vagy akarod, vagy nem. Ne jöjjünk itt a hülyeséggel, ha a saját vágyaiddal nem vagy tisztában, akkor inkább ne is írj semmit."


Már megbocsáss de nem tudsz olvasni? Mint mondtam világ életemben nagy análellenzős VOLTAM aztán... Elkezdett a barátom nyavalyogni én meg először szerintem érthető módon, magamon próbáltam ki. És nem dolgokat dugdostam fel hanem az ujjam használtam. Nem értem minek kötekszel mikor kb hasonló véleményen vagy mint én. Anált akart a pasid szétmentetek hogy hozzá illő szexuális igényű hölgyet találjon. Én speciel nem mondtam, hogy kötelező megtennie csupán arra céloztam, hogy ha ez tartósan így marad és egyik fél sem enged akkor egyenes út a szakításhoz.

2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!