Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy ne akarja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne akarja az anált?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt,egy ideje alálozni akar,nyaggat minden áron.Hogy ez őt felizgassa.És hogy én nem is szeretem ha ezt nem engedem neki.De nem fogom.

20/L



2015. aug. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

"Nem minden férfi hűtlen."


Ezt sehol sem írtam.


"Akkor nem akart volna eljegyezni"


Gondolom kizsaroltad a dolgot. Mellesleg ez nem jelent semmit. Jegyben évekig is lehet járni. Nehogy annyira nyeregben érezd már magad.


"Az ilyen mint te a férfi nem szégyene."


Te meg a női nem szégyene vagy. Büszkén kijelented, hogy nem elégíted ki és, hogy nem a szex a legfontosabb. Takarodjál már.


"És hogy valaki nem szereti az anált,attól még nem f**ina."


Ilyet sem állítottam sehol. A megnyilvánulásod alapján vagy fapina. Az anál elutasítása a legkisebb rossz benned.


"Már ne is haragudj..."


Nem haragszom.


"Az ilyen gyakorisoknak úgy sem lesz nőjük.És mérgükben jönnek ide trollkodni.Mert irigyek.:)"


Te vagy itt a legnagyobb troll. Aki pedig rád irigy az annyira elkeseredett lehet, hogy jobb ha fejbe lövi magát. Amúgy a tegnapi tippmix nyereményemet fel merném tenni, hogy nem fogjátok együtt ünnepelni az aranylakodalmatokat, mert ilyen hozzád hasonlókat előbb-utóbb úgy kivágják, mint a sz...rt és egyedül fordulnak fel 50 macska társaságában.

2015. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Nem kötelességem az anált engedni.

És mi lenne ha a saját udvarodat sepernéd fel? Mielőtt itt párkapcsolati tanácsokat osztogatol?


Ha lenne barátnőd és arra izgulna hogy téged tökön rug bele mennél? Csak hogy kielégítsd?De nem lesz soha,mert soviniszta vagy.Egy nő nem azért van hogy a férfi vágyait kielégítse,arra ott van egy gumibaba.Hanem hogy egymás vágyait.


Nem ismered a barátomat!Soha nem lenne képes megcsalni,hónapokig távol élt tőlem és nem csalt meg.Ne mondj véleményt! És nem zsaroltam ki az eljegyzést.

Neked nem is való nő.Mert aki szereti a másikat nem erőlteti rá,amit nem akar.

2015. aug. 4. 21:47
 43/57 A kérdező kommentje:
És engem egy kis Szerencsétlen gyakoris véleménye nem érdekel,aki megkeseredett mert nem állnak vele szóba a nők.És itt vezeti le a feszültséget.:)
2015. aug. 4. 21:49
 44/57 anonim ***** válasza:

"Ha lenne barátnőd és arra izgulna hogy téged tökön rug bele mennél?"


Kérdező, nem mindenben értek egyet veled, de ebben van valami...

2015. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Az üzenet témája: Re:

Az üzenet szövege: A m***cskos, r***adt, k****szott, k***va a***ádat sértegesd ba***meg! Hogy mersz te velem így beszélni, te ny***orult kotonszökevény? Nyelt volna le az a fogyatékos a**ád. Tudod ki irigykedik ilyen hozzád hasonló fap***iára. És én mondom meg mi lesz, mert ahhoz nem kell Nostradamusnak lenni, hogy az ember lássa, hogy a hozzád hasonlókat úgy ki***sszák a f***szba, hogy pislogni sincs idejük. Sőt már azt se hiszem el, hogy neked van valakid. Te valami facebook vagy gyk függő szerencsétlen vagy, aki a neten keresztül, lájkolgata éli a szerelmi életét. Szerencsétlen i****dióta.


Valami kisfiú lehetsz XDDD

2015. aug. 4. 21:57
 46/57 A kérdező kommentje:
És a beszédstílusod csak téged minősít.:)
2015. aug. 4. 21:58
 47/57 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik arra izgulnak ha a nő megalázza őket. Ők biztos értékelnék ezt a gesztust is. :) Mint mondtam mindenki keresse meg a hozzáillőt.
2015. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Holnap beszélek vele.
2015. aug. 4. 21:59
 49/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért a #38-as válaszát elolvashatnád, szerintem ő jól kifejtette.
2015. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
49: Elolvastam.
2015. aug. 4. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!