Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértesz hogy a szub nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz hogy a szub nők a hímsoviniszta elnyomó világ sajnálni való produktumai?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 09:52
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Aki az elméletedet látszólag alátámasztó dolgot ír, az "BINGÓ", aki meg azzal ellenkezőt, az "ritka kivétel".


aha...



Egyébként, mint említettem, kicsi koromtól fogva (tiszta emlékeim vannak 4-5 éves koromról) vannak BDSM fantáziáim, különösképpen sub, és igen, ilyen kicsin erotikus hatásuk volt.


Na most ehhez nem tudom, hogyan bingó, hogy 16 éves koromig (több mint 10 évvel későbbig) vert az anyukám. Neked ebben hol van az ok-okozati összefüggés? Időutazás is volt benne? Erre speciel nem emlékszem....

2015. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, úgy tűnik te nem olvasod el rendesen a válaszokat. Főleg a nőtársaid válaszait nem olvasod el. Én nem azt írtam, hogy én vagyok vezető beosztásban hanem hogy ott gyakori jelenség. Amúgy meg nem sok ilyen nőt ismerek, de mind erős egyéniség. Szállj már le erről a férfigyűlölő ostobaságról.

Te magad is leírod, hogy a feminizmus a két nem egyenlőségét jelenti. Akkor miért is kell gyűlölni a pasikat és főleg miért kell szánni azt a nőt akit bármi okból szexuálisan az izgat fel, ha kikötözik, elfenekelik, leribncozzák stb? Miért is baj ez neked? Ne sajnálj te se engem sem más szub nőt. Mi jól megvagyunk ezzel a szexuális érdeklődésünkkel, köszönjük.


Nagyon fontos hogy ne keverj bennünket össze a szomszéd Mari nénivel akit ver az ura ha részeg, ő meg tűr mert nincs hová mennie. Mari néni lehet a hímsoviniszta elnyomó világ terméke, de nem egy szub nő aki a saját vágyait követi.


Egy szub nő minden esetben maga kéri a bántalmazást, mert ez izgatja. Vágyik rá, ez tüzeli fel, és közben bármilyen furcsa is, de - ő irányít.


A határokat én szabom meg. Elmondom neki a titkos vágyaimat és ő teljesíti. A tenyerén hordoz. A hálószobában pedig mindkettőnk örömére átveszi az irányítást.

Szeretek kísérletezni a fájdalommal, szeretem hogy úgy zsibong, bizsereg tőle az egész testem és a lelkem is. Felizgat hogy úgy bánik velem mint egy betörésre való kancával. Perverz vagyok? Lehet. Gyenge? A nagy francokat. Akárkinek meg sem engedném ezt, az én megadásomat ki kell érdemelni.

2015. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 A kérdező kommentje:
52# Szerintem itt valami félreértés van. Én egyáltalán nem gyűlölöm a pasikat, a férfiaknak rengeteg mindent köszönhetünk, férfiak nélkül a nők se érnek semmit, szükségünk van rájuk minden szempontból, én csak azt nem tűröm ha egy nőt elnyomnak vagy kihasználnak. Sőt ha már itt tartunk azt se tűröm ha egy férfit használ ki egy nő, én a teljesen mindenre kiterjedő egyenlőségben hiszek!
2015. jún. 30. 17:13
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Okés, akkor miért nem értetted meg hogy sokan nem hímsoviniszták itt hanem kiállnak a nők azon jogaiért hogy ha akarnák akkor alávetett szerepben legyenek mert az szexuálisan jó? :-)
2015. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
46%
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
61%

54-hallottál már a vesszők használatáról?

Amúgy ez éppen nem a legjobb érv volt. De abban egyetértek, hogy nem konkrétan a pasik tehetnek arról, ha egy nő szub lesz.

Még annyit, hogy vannak olyan nők, akiknek ez nem komolyabb, viszont vannak, akiknél ez komoly lelki trauma miatt alakult ki.

Nem minden nőnél lehet csak egy legyintéssel elintézni, hogy oké, ez az ő dolga, ha ezt élvezi, akkor élvezze.

Vannak, akiknek komoly segítség kell.

De erről nem a pasik tehetnek. Hanem az ember környezete, a többi ember, akik nem feltétlenül hímneműek.

2015. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet. Többféle kiváltó ok lehet. De én mindig a lelkileg stabil szub hölgyeket kerestem. Mikor megismerek valaki nekem az az első lépés, h feltérképezzem honnan erednek a szub vágyai. Szimplán vannak, akik erősebben vágynak a nemi szerepeik érvényesítésére. Valaki csípősebben szereti a lecsót valaki pedig nem. Ilyen egyszerű.
2015. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot kérdezni. Gondolom valami idióta feminista mozgalom tagja lehetsz. Nyaljátok ki ott egymást,a normális egészséges embereket meg ne zaklassátok barom kérdésekkel.
2020. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

Aki nem mozog otthonosan az SM világában, az sosem érti meg, hogy a domok a szubokat nem kihasználják, nem elnyomják, hanem ez egy természetes és mindkét fél számára örömet okozó viszony köztük, egyfajta szimbiózis. Kb. úgy, ahogy a birkózók sem gyűlöletből próbálják leteperni egymást, egy játéknak, sportnak fogják fel a küzdelmet, harag nélkül. Ha egy dom visszaél a szub alárendelt helyzetével, azaz olyan dolgokra kényszeríti, ami már nem okoz neki szexuális vagy hasonló izgalmat, az nem igazi dom.


Sokan egyébként azt vallják, hogy egy BDSM kapcsolatban bizonyos értelemben a domináns fél szolgálja a szubmisszívet, mert ő csinál vele dolgokat, ő találja ki a programot, övé a felelősség, hogy a szub biztonságban legyen és kéjt éljen meg, míg a szub csak átengedi magát és várja, mi fog történni.

2020. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!