Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértesz hogy a szub nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz hogy a szub nők a hímsoviniszta elnyomó világ sajnálni való produktumai?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 09:52
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szubos beállítottságú.
2015. jún. 29. 10:48
 12/59 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező:

rohadtul nem értesz hozzá


Amit valaki ÉLVEZ, amihez partnert talál, akivel saját BELEEGYEZÉSÉVEL csinálják, sőt ő maga KÉRI, azt nincs miért sajnálni.


A nők sokkal gyakrabban nincsenek is tudatában szub (vagy ami azt illeti, bármilyen irányú erotikus) vágyaikról, -- a megfelelő kiegészítő vágyakkal rendelkező, megértő és szeretettteljes férfi mutatja meg nekik, ébreszti őket a tudatára, majd segít nekik megélniük.


Vagy ha nem, akkor örök életükre (akkor valóban sajnálnivaló) frusztrált, hisztis p-k maradnak, és azt sem tudják saját magukról sem, hogy miért is elégedetlenek az életükkel.


Ebből viszont következik, hogy a másik felvetésed is hülyeség: gyerekkori trauma, meg a "hímsoviniszták agressziója", mint ok. Ne viccelj, ez túl nyilvánvaló lenne ahhoz, hogy a vágyaikat a partnerüknek úgy kelljen rávezetnie őket. Nem büdös neked ez így, összeesküvés-elméletnek???

2015. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs igazad! Ilyen marhaságot csak az állit, akinek fogalma nincs, a BDSM dől! Gondolom csak láttál valamit a neten, aztán meg itt osztod az észt. De vajon kérdeztél e már egy sub nőt, akiket úgy sajnálsz? Ha kérdeztél volna, tudnád, hogy a sub, önszántából teszi, amit tesz!

Én soha nem bántottam a subom! Az, aki igazán érti ezt, az tudja, hogy ez nem az erőszakról szol!

2015. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
96%

8: << Hidd el azok a SUB nők akiknek sikerül olyan társat találni akivel ezeket a hajlamaikat ki tudják élni, azoknak megvan az a lelki támogatás is. :) >>


Pontosan, -- aki személyes élményből beszél, az nagyon jól tudja.


Zöld pacsi

2015. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
95%

És Kérdező, ha már itt tartunk,

Tudatosan vállaltan szub FÉRFIAK többen vannak, mint a NŐK, statisztikai tény, de nyugodtan nézz körül pár ilyen témájú párkeresőn, agy menj el egy BDSM buliba.


Szóval akkor most kezdjed már el sajnálni a férfiakat is egy kicsit. Hiszen annyira oda vagy az egyenlő jogokért meg minden.... :P



Hímsoviniszta elnyomó világ, piha! :P

2015. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
Hát azért meglátszik hogy nektek pasiknak fingotok sincs a női lélek működéséről :)
2015. jún. 29. 11:11
 17/59 anonim ***** válasza:
73%

Vigyázzatok, a kérdező egy szemellenzős femináci :)

Aki csak férfi meg nő ellentétben képes gondolkodni

2015. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
30%
A kérdező nem csak femináci, de veszélyes is. Itt nyomatja a propagandáit kérdésnek álcázva, aztán amikor valaki arra használja a gyk-t amire való, és VÁLASZOL, akkor nem veszi tudomásul, hogy a különvéleményének semmi köze a válaszokból leszűrhető igazsághoz.
2015. jún. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Én egy SUB beállítottságú nő vagyok, ezt még szakember is elmondta, tehát nem csak én dobálózom ezzel a szóval.

Akkor elmondom, amit erről tudni elhet. Egyrészt: igen, általában a környezet váltja ki, de ehhez "szükséges", hogy az embernek alapból olyan természete legyen, hogy hajlamos magát alárendelni a többi embernek.

Sok férfi és nő, akik vezető pozícióban vannak egy cégnél, például SUBok (nem mind, mondom, hanem elég sok), azért mert a való életben folyton irányítanak, parancsolnak, ezért jól esik nekik, hogy az ágyban viszont ők azok, akiket irányítanak. Erről statisztikák is vannak a neten.

NEM minden nő, aki SUB, talál olyan párt, aki megértené azt, hogy ilyen beállítottságú. Sokan kihasználják őket - a nő pedig el kezd kötődni hozzájuk. Mert alázzák, földbe döngölik, nem csak szexuális téren. Ha sírva is, de megteszi, amit mondanak neki, mert FÜGG attól, aki dominál. Mert ezt a mintát látta.

A BDSM egy válfaja ennek, de itt általában bevállalós nők vannak, akiknek nem volt lelki traumájuk. Ők is SUBok, csak egy másik értelemben.

Engem, amióta az eszemet tudom, a családom semmibe vett, vagy ha rám figyeltek, akkor csak a dühüket töltötték ki rajtam. Egyetlen kivétel volt: az édesapám. Neki néha volt hozzám egy-két jó szava is.

Tehát egyáltalán nem igaz, hogy a hímsoviniszta férfiak miatt alakul ki ez az egész. Nem vagyok mai csirke (33 vagyok), de most hozott össze a sors egy olyan férfival, aki megmutatta nekem, hogy igenis számítok, hogy nem kötelező kielégítenem őt orálisan, hanem akkor, ha én is szeretném (bevallom, így kezdtem el élvezni az orális szexet, eddig kényszerből csináltam), ő volt az első, aki képes volt akár 1 órán keresztül is nyalni (már bocsánat), hogy kielégüljek (eddig még nem volt orgazmusom, annyira lekötött az, hogy a férfinak jó legyen), ő volt az, aki megmondta, hogy az anális szex nem kötelező, és mondta, hogy egyáltalán nem várja el, de ha ÉN is SZERETNÉM, akkor benne van, mostanában történt meg először, hogy elengedtem magam szex közben és hatalmasat élveztem, együtt a párommal. Mert megmutatta, hogy az én élvezetem is ugyanolyan fontos, mint az övé. Sőt, ő nagyon figyel arra, hogy nekem jó legyen!

Eddig nem voltak ilyen pasijaim, de őszintén... egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy az én bajomért a pasik lehetnek a hibásak. Ha tudat alatt is, de olyanokat válaszottam, akik élvezik, hogy megaláznak. És ismétlem: a családom miatt volt, de inkább volt a nőtagok hibája az egész, mint az egyetlen férfié, aki az apám.

Most nekem újdonság, hogy van valaki, akinek fontos vagyok, és sokszor nem tudom kezelni a helyzetet. De.. .jó értelemben. :D Szerintem ez a férfi az életemben egy ajándék. És igen, ő is domináns alkat, de soha, semmit az égvilágon nem erőszakolna rám, megértő és gyengéd, és elkezdtem vele magamat nőnek, sőt EMBERnek érezni.

Konklúzió: a férfiak is tehetnek ám arról, ha egy nő SUB lesz. Na de a nők is ugyanúgy! Ez nem nemtől függ, hanem attól, hogy milyen a természete az embernek! Sok barommal jöttem össze - akkor ez azt jelenti, hogy minden férfi erőszakos? Még akkor sem gondoltam, amikor nem találkoztam a mostani párommal, aki domináns, de vigyáz rám és nem erőszakoskodik.

És sok férfi van, akik ugyanúgy azt szeretik, ha szex közben a heréin taposnak.

Ja, és nem minden SUB nő annyira elb.szott (már elnézést) mint én. Mondom, ennek is vannak válfajai.

Csak gondoltam leírom az én történetemet. Bocsánat az esetleges helyesírási meg akármilyen hibáért, de gyorsan gépeltem. :D

2015. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
95%

19.: Elmorzsoltam egy könnycseppet. Tényleg.


Ha ez sem egy hiteles beszámoló a kérdezőnek, hanem "hímsoviniszta", akkor itt tényleg feladom. :)

2015. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!