Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértesz hogy a szub nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz hogy a szub nők a hímsoviniszta elnyomó világ sajnálni való produktumai?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 09:52
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

"Mellesleg, anyám csakugyan vert, 16-17 éves koromig. Nagyon féltem azoktól az estéktől, amikor rossz jegyet hoztam haza. "


Bingó!

2015. jún. 29. 13:23
 32/59 A kérdező kommentje:
Amiket leírtatok teljességgel bizonyítást nyert az a tény hogy ezt a szub-os beállítottságot valamilyen trauma váltja ki.
2015. jún. 29. 13:24
 33/59 anonim ***** válasza:
Nézd, ha te ezt akarod belelátni a dologba, akkor biztosan így is van, csak hogy megnyugodjon a kis feminim lelked :)
2015. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

Látom nem akarod megérteni azt, amiket mi mondtunk.

Igen, trauma váltja ki sokszor, de miért kardoskodsz akkor a hímsoviniszta férfiak ellen? Nincs értelme az egésznek. :)


A feminin azt jelenti, hogy valaki nőies. A feminista az (manapság) a férfigyűlölő. Már bocsánat, de én magamat femiminnek gondolom, de cseppet sem vagyok férfigyűlölő, de még csak feminista sem. Úgyhogy ne használjátok a Kérdezőre ezt a szót, kérlek, mert ezzel én érzem magam megsértve. :D

2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

28 << Nálam is anyám volt az, aki tönkretett, és sajnos Mr Pofonnál is >>


Azért én nem érzem magam "tönkretéve" :D sőt, amíg így gondoltam, azok csak elvesztegetett évek voltak.


<< leírta/bevallotta, hogy ő valójában switch >>


töredelmesen.... :D

2015. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező! Kicsit olyan, mintha a saját véleményed akarnád mindenkire rátukmálni, mintha csak a te véleményed lenne az igazság. Csak nem saját vélemény-soviniszta vagy? :-D Te sem vagy sokkal különb, mint az általad annyira megvetett hímsoviniszták.


Engem a BDSM fiatal tini koromban kezdett érdekelni. Apám kicsit szigorú volt, próbált jóra nevelni még kisebb koromban, de nem mondanám, hogy egy hímsoviniszta tömeggyilkos főhadvezér lett volna. :-D

Tinédzserkorom hajnalán az internet sötétebb oldalán böngészgettem, akkor botlottam bele pár BDSM témájú videóba, hentaiba és online játékba. Mivel amúgy is kicsit "vadabb" voltam akkoriban, nagy punk/rocker, tetszett a szexualitás vadabb formája, a téma, ami kicsit jobban sokkolja a társadalmat, pukkasztja a polgárt, mint a vanillaszex.

Ami a hímsovinizmust" illeti, már az őskor óta "hímsoviniszta" lehetne a világ, ugyanis akkor a férfiak többnyire vadásztak, bunkósbottal püfölték a mamutokat, meg a kardfogú tigriseket, néha rivális törzsekkel is balhéztak, a nők meg otthol ücsörögtek, vigyáztak a gyerekekre, néha dobtak pár fát a tűzre, vagy motívumokat festegettek a száradó állatbőrökre. Általában s férfi az erősebb (fizikailag), a megterhelőbb fizikai munkát napjainkban is a férfiak végzik. A hatalmat (és védelmet) jelentő pozíciókban is FŐLEG férfiak vannak. Ha esetleg egy háború érné el az országot, vajon kinek kéne megvívnia, Kelemen Annácskának, Kiszel Tüncinek, vagy esetleg a viszeres lábú sarki zöldséges Magdi néninek? Akkor abból nem háború lenne a részünkről, hanem kamikázeakció. :-D


Üdvözlettel: egy vadbarom szülők és komplexusok nélküli szub lány. :-D

2015. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

36# Igen csak degradálod a női és a férfi nemet is. Szinte biztosra veszem hogy nem vagy nő, de mindegy azért válaszolok. Tehát akkor az összes férfit leáltalánosítod egy izmos, terminátorrá, aki csak fizikai munkát végezhet? Az összes nőt pedig egy kis önállótlan, védelemre szoruló, háztartásbeli szülőgéppé?

Pont az a feminizmus lényege az egyenlőség. Hogy a férfi is miért nem lehetne tanár, vagy ovóbácsi vagy akármi ami akar lenni és igen a nők között is vannak katonák. Ez lenne a lényeg hogy ne a nemed szerint lehessél ez vagy az.

Én például soha életembe nem szorultam férfiak védelmére és pátyolgatására. Se fizikai se más téren. Szoktam futni, küzdősportolok, érdekel a katonaság is, van otthon egy vadászkésem amit a reptébe bele tudok állítani a fába, pasit is vertem már meg, még gimiben amikor csúfoltak mert mindig fekete ruhában jártam. Igen ez hogy megvédd magad, önálló legyél és FÜGGETLEN, nem megy egyik napról a másikra tenni kell érte. Sajnos a legtöbb nő a könnyebbik utat választja és meg se próbálja hogy magáért kiálljon mert ezt mutatja nekik a társadalom. Ha megnézed az összes filmben, történetben az van hogy az izmos férfi megmenti a kis tutyimutyi védtelen bombázót vagy az izmos terminátor a háború és gyilkolás után hazamegy, elővesz a fiókból a két addig a sarokban rettegő k*rvát és seggbekúrja, és hogy ettől milyen macsó lett. a reklámok is ezt súlykolják beléd, hogy nem számít más csak hogy jól nézzél ki mert akkor mindent elérhetsz. Ezt úgy hívják hogy tudat alatti befolyásolás ami szinte mindkire legyen az fiú vagy lány hatással van! Szerinted miért van ennyi önbizalomhiányos fiú aki csak azért gyúr hogy ne nézzék semmibe? Vagy ennyi önbizalomhiányos nő aki inkább végig koplalja az egész hetet és közben ötször elájul de csak azért is úgy akar kinézni ahogy a modellek vagy a hollywoodi sztárok..

Ha teszel érte te is lehetsz bármi ami szeretnél, még akár nő létedre gépfegyveres terminátor is, attól mert nő vagy attól még ne írd le magad. Nincsenek nemek álltal behatárolt szerepek, meg előírások hogy a nemed alapján mi lehetsz és mi nem, ez már nem a középkor.


(Most amúgy van egy jó film a Harag Útja ami szakít ezzel a hímsoviniszta hagyománnyal és női főhőse van, ajánlom minden nőnek megnézni! Arról szól hogy az 5 feleség hogyan menekül az őket tulajdonként kezelő zsarnoki férjük elől egy Furiosa nevű katonanő vezetésével a szabadság felé! Nagyon jó film!)

2015. jún. 29. 17:54
 38/59 A kérdező kommentje:

Itt a trailer-e a filmnek egy kis kedvcsináló:

https://www.youtube.com/watch?v=hEJnMQG9ev8

2015. jún. 29. 17:58
 39/59 anonim ***** válasza:

A nyolcadik utas a halál az smafu, kedves kérdező?

női főhős tudod...

2015. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
Az is meg a többi alien film is nagyon jó :)
2015. jún. 29. 18:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!