Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetértesz hogy a szub nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz hogy a szub nők a hímsoviniszta elnyomó világ sajnálni való produktumai?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 09:52
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
72%
Fröcsögj csak kérdező, ilyen stílussal, nem is csodálom hogy senki se veszi komolyan a feministákat.
2015. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy mindenkinek ezt, vagy azt kell tennie, én nem Adolf vagyok, vagy Viktor, hogy játsszam az atyaúr(vagy atyaúrnő)istent. :-D

És igen, nőstény létemre magam is eléggé a nemi szerepemmel ellentétes dolgok iránt érdeklődöm, metált hallgatok, feketébe' járok, mohawk-om van, szeretem a disznóvicceket, érdekelnek a történelem kevésbé lányregény-kaliberű időszakai...

Csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy az evolúció az emberhímeket tette erősebbé. Az ősember vadászik, az ősanya vigyáz a kicsikre. Ha feminizmus lett volna az őskorban, akkor az apa maratt volna otthol szoptatni a csecsemőket? :-D

Ha állattá szerettem volna degradálni az embert, akkor azt mondtam volna, hogy mindenki járjon meztelenül, növesszen szőrt, és másszon vissza a fára, de nem azt mondtam. Csupán az alárendeltség természetes, evolúciós eredetéről fejtettem ki a véleményem.

És még valami: az alárendelteket nem sajnálni kell, hanem büntetni és jutalmazni. :-D

2015. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

"Csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy az evolúció az emberhímeket tette erősebbé."


Nem az evolúció hanem az akkori társadalom :)

2015. jún. 29. 20:08
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az evolúció hanem az akkori társadalom"


milyen társadalom? omg

2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a hímegyedek maradjanak otthol szoptatni a csecsemőket? :-D
2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
45# Attól mert a nők szoptattak még vadászhattak is volna.
2015. jún. 29. 20:38
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem olvasom végig a sok hozzászólást. Én egy 37 éves feminista nő vagyok amennyiben a nők egyenlőségét és jogait fontosan tartom. A házasságomban "illiberális" demokrácia volt ami azt jelentette hogy külsőleg demokrácia de nekem volt kétharmados többségem a döntéshozatalban :-)

Jelenleg egyedül nevelem a gyerekemet és szuperül eltartom magam,több diplomám van, jó munkám, nem szorulok rá senkire.


Ja igen, és az ágyban szubmisszív vagyok.

Nem, senki nem bántott,nem ütött meg soha gyerekként, nem voltak megalázó élményeim.

De mindig is ebből állt a szexuális fantáziám.

Most van egy pasim akivel kiélhetem mindezt.

Ez egyszerű perverzió, szexuális játék, nem kell hülyeségeket belemagyarázni.


Egyébként nagyon sok vezető beosztásban dolgozó ember (főleg férfiak, de nők is!) szubmisszív. Ha okot akarsz, akkor talán a balanszot akarjuk megtalálni. Az élet egyik oldalán annyira erősnek kell lennünk hogy máshol kompenzálunk.

2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, abban egyetértek, hogy a pasiknak nincs érzelmi világuk és a legtöbbjük egy barom, akiknek a szexen és a külsőn kívül nagyon más nem számít... de szerintem ennek nem ők az okai. :)
2015. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

48# Kár hogy csak egyszer tudlak zöldezni, ezzel teljesen egyetértek :)


47# Oké én ezt elhiszem, akkor te a ritka kivételek egyike vagy. De azért nincs mindenki vezető beosztásban.

2015. jún. 30. 06:43
 50/59 anonim ***** válasza:
56%
De jó is a férfigyűlölet. De a való életben összehugyozzátok magatok, ha meg láttok egy "helyes" pasit. Képmutatók. :)
2015. jún. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!