Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezi már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezi már?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje képtelen elélvezni. Még akkor sincs orgazmusa, ha kinyalom. Egy idő után szól nekem, hogy hagyjam abba, ami nekem borzasztóan esik, de az még rosszabbul esik, hogy ő most már nem tud elélvezni. De mintha ő annyira nem is törné magát... teljesen beletörődött. Vagyis inkább nem zavarja.

Ez körülbelül akkor kezdődött, hogy kipróbáltuk análisan. Neki nagyon nem jött be. Láttam rajta, hogy fájt neki, de nem is szólt, én kérdeztem, hogy abba hagyjuk? És mondta, hogy igen. Én azóta teljesen elvagyok seggbekuki nélkül, csak ki akartam próbálni, viszont tény, hogy eléggé rákattantam a témára. Igazából lehet, hogy csak azért ment bele, mert annyiszor felhoztam neki?

De akkor a normál szexet miért nem élvezi? Főleg, hogy nekem nem kell több anál, csak ki akartam vele próbálni. Még hüvelyi orgazmusa is szokott lenni, most meg a nyalástól sem élvez el! És ritkábban is kívánja. Hiába kérdezem, csak terel, nem válaszol semmi konkrétat. Mit csináljak, hogy jobb legyen neki?

(Köszönöm a segítőjellegű válaszokat, és azokból a nőkből nem kérek, akik szerint egy mocskos szexista férfi vagyok, mert kívántam az análszexet.)



2015. jún. 28. 19:36
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"Ha egy kicsit is érdekelt volna, hogy a partnered mit akar, vagy éppen mit nem, akkor nem juttok el idáig."


Teljesen, tökéletesen igazad van. Nem csak ezzel a mondattal mondtál igazat, hanem az egész válasszal. Csak azért akartam kipróbálni análisan, mert azt akartam, hogy az anyém legyen mindenhogyan. Már, mielőtt csináltam volna vele, akkor is tudtam, hogy többet csak akkor fogom igényelni, ha ő is akarja. Az volt a fontos, hogy így is birtokba vegyem. Hogy az enyém legyen az egész teste. Egy hatalmas baromság volt. Ilyet egyébként is csak iránta éreztem még. Én csináltam már análisan mással, de az a szexnek csak egy extrája volt, igazából soha nem voltam ráizgulva, ha a lány azt mondja nem, akkor nem.

De nála... nála egyszerűen nem bírtam ki. Ő az a lány, akit a világon a legjobban szeretek, még senkiért nem voltam ennyire oda.

És valóban sok gondja van az anállal. Nem írom le, mert szinte már minden válaszadó benne foglalta a válaszában, főleg a 15-ös, az első, a 4-es, 20-as... És hiába mondom, hogy én nem akarom többet, azt hiszi, azért mondom, mert láttam, hogy megbántódott.

Nagyon remélem, hogy nem fog teljesen tönkremenni a kapcsolatunk. Tudom, hogy sokan azt hiszik, hazudok, de én baromira szeretem őt. Mégha volt is ez az önző kirohanásom.

2015. júl. 3. 13:16
 22/22 A kérdező kommentje:

Valamint igen, azt is mondja, hogyha nem tud engem kielégíteni teljesen, akkor minek legyünk együtt...

És hiába mondom, hogy engem teljesen kielégít, nem hiszi el. Egy lánnyal sem volt ilyen jó a szex. Az anál az én idiótaságom miatt jött fel, igazából nem is a szex volt az oka, hanem a birtokba vétel.

Bocsánat a sok beszédért, csak baromira nullán vagyok lelkileg.

2015. júl. 3. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!