Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezi már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezi már?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje képtelen elélvezni. Még akkor sincs orgazmusa, ha kinyalom. Egy idő után szól nekem, hogy hagyjam abba, ami nekem borzasztóan esik, de az még rosszabbul esik, hogy ő most már nem tud elélvezni. De mintha ő annyira nem is törné magát... teljesen beletörődött. Vagyis inkább nem zavarja.

Ez körülbelül akkor kezdődött, hogy kipróbáltuk análisan. Neki nagyon nem jött be. Láttam rajta, hogy fájt neki, de nem is szólt, én kérdeztem, hogy abba hagyjuk? És mondta, hogy igen. Én azóta teljesen elvagyok seggbekuki nélkül, csak ki akartam próbálni, viszont tény, hogy eléggé rákattantam a témára. Igazából lehet, hogy csak azért ment bele, mert annyiszor felhoztam neki?

De akkor a normál szexet miért nem élvezi? Főleg, hogy nekem nem kell több anál, csak ki akartam vele próbálni. Még hüvelyi orgazmusa is szokott lenni, most meg a nyalástól sem élvez el! És ritkábban is kívánja. Hiába kérdezem, csak terel, nem válaszol semmi konkrétat. Mit csináljak, hogy jobb legyen neki?

(Köszönöm a segítőjellegű válaszokat, és azokból a nőkből nem kérek, akik szerint egy mocskos szexista férfi vagyok, mert kívántam az análszexet.)



2015. jún. 28. 19:36
1 2 3
 11/22 Joe.38 ***** válasza:
Hu.... de tul van ez lihegve. Tessék már elmondani vagy megmutatni hol van olyan írás vagy oldal ( csak is szivorúan aze egyenlőség , egyenjogúságot tekintve) ahol a nők iparkodnak ilyen nagy és túl buzgalommal a pasik kedvére tenni? Pasikra mondják érzéketlenek de itt parázik egy félre értés miatt. Megoldást akar nőjének. Többiek többi férfi is férfi társát szapulja hogy elcseszte. Én fordítva soha nem hallottam hogy nő , nőtársának barátnőjének elmondta Pista nem hagyott volna el de meg se csal ha popid oda tolod neki ahogy é . Ilyet nőtől nőnek soha sehol nem hallottam. Hogy aggitálta volna vagy emiatt lebaszta volna barátnőjét. Férfiak ha5almát átvették a nők. Bele is döglik Europa.
2015. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Bár kérdezték, de nem írtad a korotokat. De ez nem is biztos, hogy fontos, az már annál inkább, hogy hogy védekeztek. Mert ha pl. Tablettaval az bizony okozhat olyan mellékhatást, hogy nem kívánja a nő a szexet illetve nem élvezi úgy mint régen. Lehet, hogy az anál incidens csak plusz akkor adott neki még egy kis negatívumot és az tett be neki..
2015. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

7-es, köszönöm a válaszod, de azért, mert Te nem vagy képes az orgazmusra, az nem azt jelenti, hogy az én barátnőm is megjátszotta. A kapcsolatunk most kezdett megromlani, annyira pedig nem jó színész, hogy olyen jól megjátszotta volna az orgazmust, mikor kinyaltam, hogy még több nedve folyt ki és úgy vonaglott a hüvelye, mint... nem is tudom. Össze tudja szorítani a hüvelyét, de nem ilyen gyorsan. Most nem az én tehetségemet védem, de mi nem csináltunk olyat, hogy megjátszuk egymásnak. Most sem játsza meg, hogy élvezné, nem is akarja.

Ja, én 25 vagyok, a barátnőm 24. Én is rákérdeztem a tabira, de azt mondta, hogy már évek óta szedi, és nem ez a baja. Ez volt tőle a legbővebb infó erről...

Joe.38, az istenért. Itt nem a férfi-női egyenjogúságról van szó! Neked nincs eszed... Azért, mert te nem találtál normális nőt, akiért mindent megtennél az ég adta világon, az nem azt jelenti, hogy a társadalom egyre jobban vonul a romlás felé.

Ja, és igenis volt olyan, hogy orál közben a barátnőm ráharapott véletlenül a péniszemre, és utána borzasztóan érezte magát. Mondom, te fogtál ki hülye nőket, az én barátnőmet egy ilyen idegbajos barom ne véleményezze.

2015. jún. 29. 09:28
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként Joe-én kívül minden választ köszönök!
2015. jún. 29. 09:29
 15/22 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, összetörted a nőiességébe vetett hitét. Megaláztatás a nő számára, ha a jól működő női testét felcseréled egy ürítőnyílásra, ahol nincsenek szexuális izgalmi receptorok.

Tapasztalatból beszélek, én is így jártam és benne is ragadtam egy iszonyú kapcsolatban egy selejt érzelemvilágú férfival.

Mégis, azt hiszem, te különb vagy annál, akivel én élek. Hiszen te megbántad.

Amúgy sok olyan nő van, aki azt élvezi, ha használják. Ezt a párom állítja. Keress ilyet, ha a beállítódásod ezt követeli. Ne tedd tönkre a lány életét, mint ahogy az enyém is tönkre van téve.

2015. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 orton ***** válasza:

butaság, el ne hidd már ezeket, hogy összetörted, meg szemét vagy, nehogy itt leírd magad, mert valaki aki nem is a kapcsolat része ilyen messze menő következtetéseket ír. nem is ismerik a barátnődet, téged sem...



biztos hogy a szex miatt van ez?

amúgy milyen a kapcsolatotok, hogy jellemeznéd?

2015. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15 sajnálom, hogy ilyen kapcsolatban élsz. De miért vagy még ebben a kapcsolatban?

És én nem akartam lecserélni a nőiességét... Eszembe sem jutott.

De ma konkrétan rákérdeztem. Hát, jól következtettem/következtettük ki a helyzetet. Igen, az anállal volt gondja. Nem írom le a beszélgetésünket, végül is a kérdésemre megkaptam a választ, a többit vele intézem el.

Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 29. 22:08
 18/22 orton ***** válasza:
az volt a gondja, hogy nem élvezte és rettentően fél hogy nem tud megfelelni az elvárásaidnak gondolom. nyugtasd meg a lelkét ;) ha ilyen érzékeny
2015. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem egészen ez volt a gond, de köszönöm.
2015. jún. 30. 08:51
 20/22 anonim válasza:
Egyértelműen összetörtél benne valamit. Valószínűleg túlerőltetted a dolgot és képtelen voltál megérteni, hogy nem akarja, ezért megtette, mert szeretett. Rájött, hogy tényleg szörnyű és azóta képtelen elengedni magát azzal a férfivel, aki erre rávette. Ez pedig teljesen érthető. Valószínűleg a kapcsolatotok halott ügy és ez egyértelműen a te hibád. Ha egy kicsit is érdekelt volna, hogy a partnered mit akar, vagy éppen mit nem, akkor nem juttok el idáig. Gratulálok!!!
2015. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!