Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22/6 cm. Sosem lesz olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22/6 cm. Sosem lesz olyan barátnőm, aki élvezi a szexet? 19F

Figyelt kérdés
:(
2015. jún. 26. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem élvezném soha egy ekkorával. 18 a határ.
2015. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
kedves szivesen megmutatom! szivesen megmutatnad? :D
2015. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2015. jún. 26. 16:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Előadom:ismerkedsz de nem mint a normális emberek,pl szia csabi vagyok,hanem rárontasz azzal hogy mekkora a farkad?Amikor kölcsönös szimpátia kialakul,és begerjednek lenyomják torokra,popsiba is úgy eltűnik majd nézel nagyot,a 15 éves kislányoknak,és a magukat lánynak kiadó ratyiknak keseregsz?nőlj már fel pubi
2015. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tegyél mellé egy centit is , ez nincs több 16-17-nél!
2015. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tessék, A4-es papír fektetve.

[link]

2015. jún. 26. 18:06
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj!

Szerintem minden lány tudja élvezni ez a méretet is csak odafigyelten kell használni, mert nem kicsi és tudsz vele fájdalmat okozni....

De nem ettől leszel jó sex partner!

2015. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

# 4


Nem tudom, hogy a szemmértékeddel van gond, vagy a gyakorlati érzékeddel, de egy 6 cm átmérőjű pénisz nemhogy a torkáig nem jutna el valakinek, de már az állkapcsán túlra sem, ha saját fogai vannak, nem kivehető protézise.


Ha nem hiszel nekem, és akarsz egy jót röhögni, akkor próbáld ki egy 6 cm átmérőjű tárggyal, hogy mennyivel jut túl a metszőfogaidon. (Úgy viszonyítási alapnak egy fél literes Coca-colás flakon a legvastagabb részén, ahol a címke van, 6,3 cm átmérőjű.


És akkor esetleg az is elképzelheted - ha már leírtad, amit leírtál, - hogy egy ennél 3 mm-rel kisebb átmérőjű valami bejutna-e bármeddig is a hátsó testnyílásodba, és esetleg ha igen, milyen érzés lenne.


Ez a vastagság még vaginális szexhez is extrém méret, ami a nők jelentős része nem lenne képes befogadni.


Nyilván a kérdező sem véletlenül tette fel a kérdést.

2015. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem minden lány tudja élvezni ez a méretet is"


Szerintem téves következtetést vontál le "minden lány" anatómiai adottságaira nézve.


Mi már akkor sem tudnánk szeretkezni a Párommal, ha a pénisze 5 cm átmérőjű lenne, és még csak nem is határeset lenne.


A hossz nyilván csak odafigyelés, önkontroll és ügyesség kérdése a férfi részéről, a vastagság viszont nem.

2015. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#8 és #9 (gondolom ugyanaz a személy vagy) leírta a probléma lényegét.
2015. jún. 26. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!