Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezi már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezi már?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje képtelen elélvezni. Még akkor sincs orgazmusa, ha kinyalom. Egy idő után szól nekem, hogy hagyjam abba, ami nekem borzasztóan esik, de az még rosszabbul esik, hogy ő most már nem tud elélvezni. De mintha ő annyira nem is törné magát... teljesen beletörődött. Vagyis inkább nem zavarja.

Ez körülbelül akkor kezdődött, hogy kipróbáltuk análisan. Neki nagyon nem jött be. Láttam rajta, hogy fájt neki, de nem is szólt, én kérdeztem, hogy abba hagyjuk? És mondta, hogy igen. Én azóta teljesen elvagyok seggbekuki nélkül, csak ki akartam próbálni, viszont tény, hogy eléggé rákattantam a témára. Igazából lehet, hogy csak azért ment bele, mert annyiszor felhoztam neki?

De akkor a normál szexet miért nem élvezi? Főleg, hogy nekem nem kell több anál, csak ki akartam vele próbálni. Még hüvelyi orgazmusa is szokott lenni, most meg a nyalástól sem élvez el! És ritkábban is kívánja. Hiába kérdezem, csak terel, nem válaszol semmi konkrétat. Mit csináljak, hogy jobb legyen neki?

(Köszönöm a segítőjellegű válaszokat, és azokból a nőkből nem kérek, akik szerint egy mocskos szexista férfi vagyok, mert kívántam az análszexet.)



2015. jún. 28. 19:36
1 2 3
 1/22 RRR ***** válasza:
100%

szerintem összetörtél benne valamit ,amikor rávetted a seggbe kukira

lelkileg megerőszakoltad

nem tudod izgatni


adj neki időt

légy kedves stb

ne szexelj vele egy ideig esetleg...

2015. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és próbáljátok ezt megbeszélni, hogy mi a gond és miért.
2015. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már elrontottad. Kényszerből csinálta.
2015. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Van itt a fórumon is olyan nő, akinek szó szerint teljesen összetört az élete attól, hogy seggbedugták.


Valószínűleg észre sem vetted, hogy mennyire egyáltalán nincsen kedve a dologhoz, és addig erőszakoskodtál vele, amíg beadta a derekát. Ő viszont úgy élte meg ezt az egészet, mintha megerőszakoltad volna, most meg poszttraumatikus stressz szindrómában szenved, és teljesen elidegenedett tőled.


Gőzöm nincs, mit lehetne vele csinálni.

2015. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szóval akkor ezt eléggé elb.sztam...


Annyira rá voltam állva az análra, hogy csak az volt a fontos, hogy engedje... Igazából azt akartam, hogy így is az enyém legyen.

És most emiatt a hülyeség miatt érzi ennyire rosszul magát.


Jézusom, ezt még fel kell dolgoznom.

Köszönöm a válaszokat

2015. jún. 28. 22:04
 7/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sohasem élvezte, és most az anállal betelt a kanál, vagyis a pohár!
2015. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez nem igaz. Igenis élvezte a szexet, orgazmusa is volt mindig, és nagyon sokszor ő kezdeményezett.

De azt aláírom, hogy hibáztam azzal, hogy ráerőltettem az anált.

2015. jún. 28. 22:21
 9/22 anonim ***** válasza:

Felhozok egy olyan alternativat is azert, aminek en vagyok az elo peldaja. Elore mondom lany vagyok.


A nok nem igazan kepesek huvelyi orgazmusra. En az elejen szinleltem, mostmar nem, es a baratom is ugyanilyen ketsegbeesett de nem akarom neki elmondani. Azt mondom nem tudom mi a baj.

Mivel nyelv meg ujj teren se valami tehetseges, sok "kuzdes" utan ott is megjatszottam hogy elmegyek. Mostmar ilyen sincs, igenis szeretnek mar vegre egy orgazmust amit o okoz, de meg most sem tud.


Mielott ennyire traumaba esel hogy az anal miatt o sokkot kapott, probald kicsit ugyesebben csinalni amit kell. Ha a csiklot ingerled, elobb utobb el fog elvezni.


19/L

2015. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9-es! Lényegében nem jó a barátoddal a szex, akkor miért nem hagyod ott? Nekem egy 7 évig tartó kapcsolatom volt, ahol a szex nem volt jó, azonban minden más igen, de így utólag belegondolva, a szex miatt szenvedés volt a kapcsolat egy fontos alapja.
2015. jún. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!