Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért zavar titeket ha kurv*a jelző? Évszázadokkal ezelőtt is nagybecsben tartott foglalkozás volt ez. Másfelől meg kurv*hoz járni, olcsóbb mint barátnőt tartani sok esetben.

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 14:51
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Anyámon és pár foglalt ismerősömön kívül az utóbbi 5-10 évben nem is találkoztam "rendes nővel"... vagy foglaltak, vagy pszichók, vagy nekem nem izgatták a fantáziámat... pedig nem mindenáron gyönyörű nők kellenek, azoktól eleve tartok :D inkább kedves aranyos virágosblúzos okos lányok jönnek be, főleg akiket érdekelnek komolyabb dolgok. tudomány, kutatás, művészetek, fotózás stb..és persze lehet vele gurulni a dombról berúgva valami fesztiválon:) )


Szóval lehet rossz helyen keresem őket, de nagyon limitált szériában vannak ilyen lányok:)

2015. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Vagy eleve túl magasak az elvárásaim és ilyen lány 20-30 között tényleg elképesztően ritka. Valami mindig hiányzik, vagy én cseszek el valamit.


Egy ilyen nőt ismertem életem során, de ő meg elment külföldre és elhagyott :( Szerencsére csak egy hónap volt, és nem vágtam fel az ereimet miatta :D

2015. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak ilyen lányok...de ha ilyen a stílusod, gondolom nem jössz be nekik.
2015. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
84%

Már írtam korábban, hogy NEM találkozok velük. Ha vannak is, nem kerülnek az utamba... a hódítással sohasem volt bajom, most is simán felhívhatnék két lányt is aki bármikor találkozna velem, csak nem akarok velük szórakozni. Egyetemen, munkahelyen a lányok 90% foglalt, vagy ha nem annak megvan az oka. Fesztiválon, partin pedig eddig mindig csak olyan csajok jöttek össze, akikkel esélytelen a kapcsolat, mert hosszú távra semmi értelme. főként könnyűvérű lánykák. Fesztiválon ezért nem is lehet komoly kapcsolatot várni szerintem, meg már kinőttem az egyéjszakás kalandokból valahogy. Nem is egyszer inkább hagytam a dolgot, érzelmek nélkül nekem nem megy. Ha meg menne részemről, mint már egyszer megtörtént, akkor tuti lelép a csaj másnap, vagy a világ másik felén lakik :D


Szóval a csajozással mint definícióval szerintem nem lenne gond, antiszoc sem vagyok... 3 baráti társaságom van, de minden lány foglalt kb /vagy őrült :D, lassan már házasodnak is.


Szóval persze léteznek ilyen lányok, de lehetetlen megtalálni őket...és nem is tudom hogyan és hol lehetne összefutni velük. Éjjel nappal kéne ismerkedni, randikat keresni, Tinderezni, bulikba járni minden hétvégén rengeteg csajt megismerni... de nekem nincs időm erre, mert lefoglal az diploma és a meló. Ott pedig csak pápaszemes professzorasszonyok vannak, vagy fiatal foglalt kutatócsajok, akikkel leélném az életemet :D csakhát 25 évesen már sokéve komoly kapcsolat és házasság...meg a f..szom. áá mindegy, komolyan vicc az egész :D még pár évig lonely wolfként nyomom majd, aztán majd lesz valami ha beindulnak a dolgok. Talán karrier rendben lesz, célok megvannak, saját cég is talán-talán addigra.


Ha meg lesz pénze az embernek, akkor nincs semmiféle akadály. Sajnos ez az egy ami alap és örök igazság. Lehet a nők nem a pénzt szeretik, de az egót és a hatalmat amit ad, azt már kajálják.

2015. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó addig komolyodj is mert jelenleg úgy gondolkodsz mint egy 15 éves.
2015. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem éppen megedzett az élet. Sokat tanultam az elmúlt kapcsolatokból. Bár nekem kimaradt a sokéves begubózós, szerelmes, összebújós kapcsolat, de nem is bánom. Az ráér bőven 30 felett.


... és tegyük hozzá, ez egy anoním fórum, itt bármit leírhatok úgy sem tudja meg senki ki vagyok :D

Szerencsére a belső világom az csakis az enyém. Soha életben nem kezdenék el picsogni a nőknek való életben ilyen témákról, a múltamról, a hülyeségeimről, az intim kapcsolataimról. Ez nem tartozik senkire, soha nem is osztom meg senkivel, igazából a cimbikkel is csak sörözés közben, mondjuk jobb ha tudod 25-30 között nagyon sokan így vélekednek a kapcsolatokról mint én. Van nem egy jóbarátom, aki most lépett ki egy évek óta nyekergős befőtt kapcsolatból, és mocskosul jól érzik magukat függetlenül, csak kalandozva. Érdekes mind ugyan ezt mondja, hogy nagyon nagyon ritkán találkoznak olyan nőkkel, akik miatt feladnák ezt az életet. Egyszerűen nem éri meg egy langyi befőtt kapcsolat, csak hogy legyen valakivel múlatni az időt... Úgy látszik ez generációs probléma. A nők is hasonlóképpen gondolkoznak, pl aki nem foglalt csaj ismerősöm, az meg olyannyira karrierista, hogy ezért nem ér rá a kapcsolatosdira.


Ez a jövő értelmisége, rohanás, karrier, stresszes munka, hajtás..egymásra meg nincs időnk. Ha van azt felszínes Tinder szexkapcsolatokkal helyettesítjük...aztán a végén már csak egy optikai kábellel leszünk összekötve virtuális sisakban, táv-szexelve, mint a Pusztító disztópiájában Sylvester Stallone és Sandra Bullock között :D Szép jövő nem?

2015. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez a szó nem le degradáló. Én imádom őket,a barinőmet is szoktam így becézgetni mikor disznó az ágyban.
2020. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Remélem anyádat is így tisztelted.
2020. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Óohh, 35-ös, köszi!

És még egyszer kössz!

2022. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

#35. írta:

"..Na ez a dominancia.

Ilyen tök egyszerű az egész.."

Ahham, ja, egyszerű dolgok ezek...

2022. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!