Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért zavar titeket ha kurv*a jelző? Évszázadokkal ezelőtt is nagybecsben tartott foglalkozás volt ez. Másfelől meg kurv*hoz járni, olcsóbb mint barátnőt tartani sok esetben.

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 14:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
11%

Én magamba néztem, igazad van... erre jók voltak ezek a kapcsolatok. Tudom mit rontottam el, hogy egy kis aranyos, kedves szerető, nyúlbéla srác voltam, akinek soha egy rossz szava nem volt. Pedig ez nem működik, a jó nőknek tűzzel vassal le kell törni, rombolni az önbizalmát. El kell kezdeni domináns félként viselkedni, különben elhatalmasodnak és szó szerint megeszik a férfit. Nem minden nő ilyen, de én általában ilyenekkel találkozok és ilyeneket vonzok be - akik ha egy picit elveszted a dominanciát, a kontrollt akkor véged.


Ez az igazi érzelmi intelligencia, és ehhez nagy gyakorlat kell. Tulajdonképpen ez a férfiasság alapja, nem az ami a filmekben van és nem az amit ti nők megfogalmaztok. A kapcsolat tulajdonképpen egy állandó állóháború, folyamatos küzdelem kié az uralom, még ha nem is nyíltan történik ez. Nem véletlenül, hogy a férfiak kevesebb ideig élnek. Ezt a folyamatos harcot kell vívnunk más férfiak ellen, és a szeretett nőért és nővel is.


Ezen nincs mit szépíteni, ez genetika és evolúció. Pontosan ugyan az történik mint a csimpánzoknál, vagy a gorilláknál, stb... Belül ugyan úgy állatok vagyunk, állati ösztönökkel, csak hordjuk az ártatlan "ember maszkot"

2015. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
90%
Ja és már leírtam, hogy nem anyagilag kell egy kapcsolatot beárazni, hanem hogy mit adott és mit vett el az embertől. Nekem egy évet az életemből. Ez már nem az a "megérte" kategória...
2015. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
86%
Rám a barátom 10 ezer forintot sem fizetett 3 év alatt és tudjátok miért?Minden vele töltött idő megfizethetetlen.Sőt,még tehernek is érzem,ha költ rám,szóval ha van pénzem mindig én veszek neki dolgokat.Nekem nem kell a pasi pénze,ha szegény lenne ugyanúgy szeretném.AMúgy meg sajnálom azokat a kommentelőket akik barátnő helyett valami szakadt prostit választanak,valószínűleg nekik sosem jött össze normális lány.De örülök neki,hogy ezzel a felfogással nem is keresnek :)
2015. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
23%

Mindenki jön itt ezzel, hogy a palija mennyit költ rá :D

Ha már ilyen szigorúan nézzük... nem a költés a lényeg, hányszor kell leírni?


Az IDŐ!


Mondom nekem volt egy barátnőm, nagyon odavoltam érte, csinos kecses értelmes lány(nak tűnt elsőre). Nagyon beleszerettem, és úgy tűnt ő is szeret. Próbáltam vele minél több időt tölteni, programokat csinálni. Rengeteget gondoltam rá, elvette az agyamat.. képes voltam beáldozni a legdurvábbat, egy nagyon fontos vizsga előtt 1 nappal inkább a rokonaihoz mentem, csak hogy vele lehessek. Emiatt pl nem tudtam koncentrálni rendesen a vizsgára, megbuktam mint szar, és még csúsztam is egy évet. Persze ez az én hibám, DE utólag óriási hülyeség volt engedni. Megérte, hogy egy évet elvett az életemből? Nem...

Ráadásul a találkozások egyre sekélyesebbek lettek, a csaj is "hidegebb" lett.. pedig előtte nagyon jóban voltunk, 4-5 évig egy társaság, tulajdonképpen barátom volt.

A végét már tudjuk.


A lényeg az, hogy soha nem bocsátom meg neki azt az időt amit elvett tőlem, és ez nem számítható be pénzbe. Voltak jó pillanatok, de voltak elcseszett délutánok, volt amikor tönkretett egy nyaralásomat az önzőségével és a dráma queen hülyeségeivel.. és még sorolhatnám.


Ha már nagyon anyagiasak akarunk lenni, akkor bele kell számolni az időt is, ami megfizethetetlen... de az fix, hogy az értelmetlenül elhetyegett, nyálas délutánok helyett ha magamra koncentrálok ezerszer előrébb lettem volna.


Persze van az a nő aki miatt megéri... de nem mindig. Ennyi a lényeg.

2015. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
68%

Akkor sajnállak, utolsó előtti mert egy normális férfinak és egy normális nőnek nem állóháború a kapcsolata, és nem titkos harc a dominanciáért.

Ha szeretsz valakit akkor nem akarod rombolni az önbizalmát, hanem erősíteni akarod őt.

A dolgokat konfliktuskezeléssel oldjátok meg és úgy lavíroztok, hogy lehetőleg mindkét félnek jó legyen.

Egy szerető kapcsolatban mindkét fél önmagát adja és nem szerepet játszik.

Ez a jó, egészséges, szívbarát hosszú kapcsolatok titka.


Attól tartok te nem rendes pasi voltál hanem szerencsétlen. Azon nem baj ha változtatsz.


Még egy dolog: a dominanciához sem értesz. Az igazi dominancia nem rombolja a partnert hanem felépíti. Ott a dominancia forrása a tisztelet amit a partnered feléd érez, és ezt a tiszteletet a következetesség,becsületesség és határozottság ébreszti egy intelligens nőben. Tisztel, sőt imád téged, mert az egész lényed lenyűgözi, az eszed a hivatásod stb. és úgy érzi, csak tőled kaphatja meg azt az odafigyelést és fair bánásmódot amire vágyik. Igen, valóban nem rajongásra, de elismerésre van szüksége egy olyan nőnek aki domináns férfire vágyik.

Ha a másik önbecsülését összetöröd, szimplán csak bunkó vagy. És ha nem becsülöd a nőket, ők sem fognak téged és akkor valóban állóháború alakul ki.

2015. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
84%

Igen szépen leírtad, ezt tanítják a pszichológiai könyvek, Cosmo magazin, meg a párkapcsolati terapeuták írásai.


A realitás viszont az én szemléletem és eközött lehet valahol, és igen is nagyon sokszor sunyin mögéd lopózik és orrba tud verni, hogy a taknyodon csúszol végig. Erre nincsenek receptek.


Az általad leírt ideális férfi nem csak egy magatartás forma, hanem maga a férfi lénye. Na ez az amit nem lehet tanulni, ennek a lényedből kell sugároznia, egy ősi férfi erőnek. Egyértelmű, hogy nem mindenki ilyen.

Én pl nem szeretek ellentmondani a kedvesemnek, szeretnék vele törődni, és emellett nem vagyok egy hangos, erőszakos, bunkó ember. Az egész lényem azt sugallja, hogy át lehet verni, meg lehet taposni az erőszakosabb emberek, nőknek mert csak egy újabb jámbor lélek. Ilyen a természetem... és még nagyon sok férfinak, akik nehezen tartják meg a nőiket. Főleg amikor beengedik a belső intim világukba... Nekem is mindig itt jön a probléma. A csajozás, hódítás még működik, hiszen átlagon felüli nőim voltak... de amikor kiszagolják, hogy "gyenge" és érzelmes vagyok, akkor végem.


Ezért erőt kell sugároznom, erősen le kell korlátoznom a kimenő érzelmeimet, ahhoz pedig muszáj színészkedni. Ezért nem értek azzal egyet, hogy őszinteség, nyíltság stb... francokat, nagyrészt színészkedés az egész. Akkor működik jól.

2015. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a testvérem is pont ilyen.. ő méginkább. Pedig mocskosul jól keres, rettentő jó állása van, mégis túl jámbor lélek. Általában szét is tapossák a női. Sajnos :(
2015. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Mert rossz nők között válogattok. Belőlem 38 év tapasztalata beszél. És én is ilyen finom lelkű vagyok-csak nőben. De van önbecsülésem, talán ezért a megfelelő társakat vonzottam be.

Te most itt komolyan azt gondolod, hogy meg tudsz tartani egy nőt úgy, hogy nem magadat adod, hanem eljátszod hogy kemény vagy amikor nem vagy az? Egyébként meg csodálom, hogy nem szeretsz ellenkezni a partnereddel, mert gondolkodni csak ellentétekben tudsz.

Nem ellentmondani kell, hanem mindkettőtöknek legyen saját véleménye, ettől még lehetsz kompromisszum-kész. Lehet egy kicsit taktikázni mindkét fél részéről, ha ezt a kapcsolatért teszitek és nem egymás ellen.

2015. jún. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
84%

Nőként ez teljesen más evolúciós okokból. Hiába a nagy feminizmus meg egyenjogúság, ti teljesen mások vagytok, más a nemi szerepetek. 1 millió év fejlődést nem lehet felrúgni 30 év feminizmussal.


...a lényeg, hogy milyen érdekes, van egy nálam még sokkal jószívűbb és nagylelkűbb srác cimborám. Nála jobb embert keveset ismerek.

Van neki egy barátnője, aki olyan gyűlöletes dolgokat megcsinál vele, és olyan elképesztően pszichotikus néha, hogy már nekünk kell rászólnunk, hogy mit művel szegény sráccal. Miért teszi ezt? Mert megteheti, mert jó nő, és a srác szereti utolsó véréig, mindent lenyel neki. Igaz együtt vannak, de gyomorforgató egy kapcsolat, tönkremegy benne a srác. Egyébként egyre több ilyen erőszakos, domináns nővel találkozok mostanában, úgylátszik egy civilizációs probléma.


Viszont a lényeg, hogy van egy közös ismerősünk, csoporttársunk, aki a tipikus jó pasi. Magas, sportos, borostás, ráadásul még jól is élnek, jó dumája van. Kb egy mondattal maga köré csavarja nőket, bár van egy modell barátnője.


Mit csinál a hárpia barátnő, ha ott van az alfahím is? Mint egy kezes bárány, soha vele egy drámázós mondatot nem enged meg. Egyszer próbálta meg, de egy nézéssel és szóval úgy helyretette jóképű douchebag barátunk, hogy csak nézett. Azóta soha egy rossz szó. Bezzeg a nice guy barátjával, aki tényleg szereti, mindent megtesz érte? Úgy bánik mint egy kutyával!


Úgy látszik van az ilyen nőkben egy ilyen kapcsoló, felmérik a terepet, kivel hogy viselkedhetnek, majd eszerint adják az "őszinte" énjüket. Ugyan ez volt barátnőmmel is, mikor megjelent Zoli a magas, Matthey McConaghy kinézetű srác. Érdekes minden pszichotikus sértődős magatartását félretette és egyből átalakult vele.


Na ez a dominancia. Ilyen tök egyszerű az egész. Arról szól, ki tud uralkodni a másikon, ki tudja végigvinni az akaratát, kinek "van igaza". Ki fél jobban attól, hogy a másik röhögve talál egy jobb nőt/férfit?

2015. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%
39 te se találkoztál még igazi nővel...
2015. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!